Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#361
axer

axer

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Kérdeznék is, ha lehet:
Adott egy Spider, amelyen hajtómûvet és középrészt szeretnék cserélni.
8-as rendszerre XT ill LX hajtómûvet fel lehet tenni? Avagy cseréljem Aliviora és ne barkácsolgassak?

#362
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Köszönöm :)
Az elõzõ oldalakon láttam pár fotót, amely kissé elbizonytalanított a 37 évemmel.


rainmannel vedd majd fel a kapcsolatot,és bevezeti az adataidat a kluboldalra (http://kellysklub.uw.hu/)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#363
axer

axer

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Köszönöm :)
Az elõzõ oldalakon láttam pár fotót, amely kissé elbizonytalanított a 37 évemmel.

#364
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Letöltötted az APEH honlapjáról a programot? Én évek óta azzal csinálom, és tök könnyû, fõleg, ha ilyen jövedelmeid vannak. 10 perc, és ki is nyomtathatod, ha van nyomtatód.
Ma van a határidõ, nem? Nem kapkodtad el. :D

annyira nem izgatnak ezek, hogy ihaj. azok a papírok sincsenek meg, amiket kaptam, hogy majd kellenek. Menjen a sok majom a
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#365
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Sziasztok!
Engedelmetekkel csatlakoznék a klubbhoz. Igaz nem vagyok már huszonéves, de azért nagyon szívesen mennék tekerni.

http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg


szia, a bizonyítékerejûfotó elég meggyõzõ, légy üdvözölve, ave axer!

különben van itt huszonéves?:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#366
axer

axer

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Sziasztok!
Engedelmetekkel csatlakoznék a klubbhoz. Igaz nem vagyok már huszonéves, de azért nagyon szívesen mennék tekerni.

http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#367
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Én meg vettem 9,5€-ért egy vazze ( B+) típusú pumpát, mert buda marci végül tényleg megette azt is, pedig azt hittem, megmenthetõ.
ki kell töltenem az adóbevallomást, a fene egye meg,mi bevallani való van x hónap minimálbéren meg x hónap munkanélküli segélyen? Visszaküldöm a személyimet, aztán hagyjuk egymást békén egy életre...:lol1:


Letöltötted az APEH honlapjáról a programot? Én évek óta azzal csinálom, és tök könnyû, fõleg, ha ilyen jövedelmeid vannak. 10 perc, és ki is nyomtathatod, ha van nyomtatód.
Ma van a határidõ, nem? Nem kapkodtad el. :D

#368
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
Én meg vettem 9,5€-ért egy vazze ( B+) típusú pumpát, mert buda marci végül tényleg megette azt is, pedig azt hittem, megmenthetõ.
ki kell töltenem az adóbevallomást, a fene egye meg,mi bevallani való van x hónap minimálbéren meg x hónap munkanélküli segélyen? Visszaküldöm a személyimet, aztán hagyjuk egymást békén egy életre...:lol1:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#369
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Marka/tipus?


Sigma Sport Protector rack 400

Ja, és 30 euro volt.

#370
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Marka/tipus?

, de magamnak sikerült egy pöpec U lakatot venni. Olyat, amit csomagtartónak is használhatok, kisebb csomagokhoz.
Igaz, hogy egy ABUS Steel-o-chain-re fájt a fogam, de az nem volt, majd késõbb megrendelem azt is, aztán majd próbálkozhatnak a tolvajok. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#371
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ma meg holnap a belvárosban leszek bicommal.
Király ez a meló.


Tulajdonképp milyen meló?
Holnap végre én is bringával megyek vizsgázni. Avusnak nem tudtam megvenni az órát Ausztriában, de magamnak sikerült egy pöpec U lakatot venni. Olyat, amit csomagtartónak is használhatok, kisebb csomagokhoz.
Igaz, hogy egy ABUS Steel-o-chain-re fájt a fogam, de az nem volt, majd késõbb megrendelem azt is, aztán majd próbálkozhatnak a tolvajok. :)

szerk. Csepelrõl hogy jössz befelé? VAgy ezt már kérdeztem? Szóval az úton, vagy a járdán? Egyik sem valami szuper, tegnap néztük az esõ után, hogy azok a nyamvadt besüppedt csatornák épp csak a vizet nem nyelik el, mert a környéke lejjebb van az útnál, de maga a vas az feljebb. Úgyhogy minden lefolyó körül kisebb-nagyobb tócsák voltak. Ügyesek voltak, akik csinálták.

#372
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Ma meg holnap a belvárosban leszek bicommal.
Király ez a meló.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#373
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Basszus, 200 hozzászólást fostunk egy nap alatt. Ha így folytatjuk jöhet Dig, és nyithatja a Kelly's Klub #3-at...

Velem vigyázni kell, mert sokat tudok beszélni. Ezért van szerencsétek, hogy amúgy ritkán járok fel. Olvasni szoktalak benneteket mindig, csak nem jelentkezem be. De lehet, ez a tali bepörget. Így szokott ez lenni. :)
Most búcsúzom, jó éjt!

#374
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts


Amugy itt van par fotom: http://fotozz.hu/al01



nekem meg itt: http://www.photograp...erid=686&page=0

#375
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Ilyen gyors hobbyfotót csak autóban nyomok. Manuálban általában tárgyfotókat, vagy portrét vagy iccakait szoktam nyomni, és legtöbbször már állvánnyal. Fénymérést nem tud a gépem, mert az is nagyon amatõr még, ahogy én is, tanulom, és idegesít, ha rosszul csinálom. Inkább adok ki a kezembõl full összevisszát, csak nézzen ki valahogy egy kép önmagában. Nincs sok isolehetõségem sem, de az isonövelés növeli a zajt is. Bár 20Dés jóbarátom tanít arra, hogy a zaj a barátod, és inkább zaj, mint homály. (bár én zajt is, homályt is utálom) De az olyan képeknél, ami ezeknek a többsége, hogy kurvára kiégett ég, meg árnyékban kuksoló muki, hát így sehogy sem lehet az értékeket beállítani, max jól levágom az eget. Persze kérdezhetnétek, minek raktam bele. Hát mert nem erre figyeltem. Nem fotózni jöttem, hanem bringázni. Fotózni amúgy sem tudok, csak magamban.
Azt látom, fotózást nem lehet keverni semmivel, (legalábbis bizonyos tudás és gyakorlottság szint alatt) és ezeknél a képeknél ugyan nem a mûvészjelleg a cél, de már nem tudom kizárni ezeket a dolgokat, nem tudok puritán fotóknak örülni. :(

Semmi gond. Legközelebb hagyj egy eredeti példányt rainnek, õ a 4/3-as formátum híve. Így a kecske is megdöglik, és a káposzta is megrothad. Vagy fordítva? ;)

#376
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Ilyen gyors hobbyfotót csak autóban nyomok. Manuálban általában tárgyfotókat, vagy portrét vagy iccakait szoktam nyomni, és legtöbbször már állvánnyal. Fénymérést nem tud a gépem, mert az is nagyon amatõr még, ahogy én is, tanulom, és idegesít, ha rosszul csinálom. Inkább adok ki a kezembõl full összevisszát, csak nézzen ki valahogy egy kép önmagában. Nincs sok isolehetõségem sem, de az isonövelés növeli a zajt is. Bár 20Dés jóbarátom tanít arra, hogy a zaj a barátod, és inkább zaj, mint homály. (bár én zajt is, homályt is utálom) De az olyan képeknél, ami ezeknek a többsége, hogy kurvára kiégett ég, meg árnyékban kuksoló muki, hát így sehogy sem lehet az értékeket beállítani, max jól levágom az eget. Persze kérdezhetnétek, minek raktam bele. Hát mert nem erre figyeltem. Nem fotózni jöttem, hanem bringázni. Fotózni amúgy sem tudok, csak magamban.
Azt látom, fotózást nem lehet keverni semmivel, (legalábbis bizonyos tudás és gyakorlottság szint alatt) és ezeknél a képeknél ugyan nem a mûvészjelleg a cél, de már nem tudom kizárni ezeket a dolgokat, nem tudok puritán fotóknak örülni. :(

#377
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Basszus, 200 hozzászólást fostunk egy nap alatt. Ha így folytatjuk jöhet Dig, és nyithatja a Kelly's Klub #3-at...

#378
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ha mar itt tartunk, a te romma tomoritett kepeid is hagynak kivannivalot maguk utan. Minimalis nagyitasra is pixelesednek csunyan es mar normal meretben is latszik rajtuk a tomorites. A vagdalas engem nem zavar, en is allandoan vagom a kepeimet, a fotosok gyakran vagdosnak. :)

Amugy itt van par fotom: http://fotozz.hu/al01

Mindegy milyen csak az eredetit kérem!! De mondtam is sztem a sorompónál mikor lértette és említtetm az msn-t. Jó képek de ez a vagdosás borzalmas...
Photoshoppal dolgozol a képeken?


Igy ni: http://koboldleany.u...0.kellytura.zip

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#379
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Akkor a módosított cím annak, aki még ezután tölti le a szombati lightról a képeket: koboldleany.uw.hu/06.05.20.kellytura.zip

Egy szerkesztéssel tegyél be egy "http://"-t a cím elé, és akkor automatikusan linkké válik, vagyis az emberke egyszerûen rákattint és töltheti. Mert most be kell másolnia.

#380
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Akkor a módosított cím annak, aki még ezután tölti le a szombati lightról a képeket: http://koboldleany.u...0.kellytura.zip