Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#221
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
2Gyömröi: Tök szép ez az oldal :)

#222
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
Na, beszéltem a szervizzel, mondták vigyem vissza nyugodtan, azért van a garancia. A csapágyat meghúzzák, viszont a középrõl hallható hang szerinte nem csapágy illetve hajtómû eredetû,mivel fokozatfüggõ- mindenesetre megnézik azt is meg a fék/váltó rendszer bowdeneit.

#223
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Árban sztem lehet kb. 1000 ft különbség is a boltok között.
www.montalk.net :matrix:

#224
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Gr3ddy,gyömrõi: köszi a gyors segítséget!
Igaz,hogy az idõm nagyon kevés lesz,de valahogy beleszorítom,illetve már a fõvárosból hívom az üzleteket (hátha lesz).
;-)
Mégegyszer köszi!


Szia!
Én meg a Kálvin téren a Hugo boltban láttam Kelly's sisakot, ha esetleg az jobban útba esik.

#225
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Gr3ddy,gyömrõi: köszi a gyors segítséget!
Igaz,hogy az idõm nagyon kevés lesz,de valahogy beleszorítom,illetve már a fõvárosból hívom az üzleteket (hátha lesz).
;-)
Mégegyszer köszi!
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#226
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Én itt láttam pénteken. Elõtte javallott felhívni.
http://mmbike.hu/
www.montalk.net :matrix:

#227
Gr3ddy

Gr3ddy

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts

Helló Illetékesek !
Segítség kellene!
A feleségemnek a hétvégére érkezik meg az új bringája.
Kelly's SCARPE (red) !
Szeretném meglepni egy hasonló márkájú fejvédõvel.
;-)
Kinéztem a honlapjukon a típusát: Kelly's MAGNUS KH-201R
M-es méretben kellene.
Sajnos itt BAZ-megyében nem nagyon találtam.
Viszont holnap délelõtt Bp-en leszek.
Tud valaki esetleg egy bringás üzletet,ahol látott ilyet a közelmúltban?

http://www.kellys-bi...3_166&pID=10215
Segítségeteket elõre is köszönöm.

Láttam Bigbikeban pont M méretben az Örs vezér terénél.
Nemrég vettem én is L-est
De telefonon kérdezd meg
http://www.bigbike.hu/
:afro: Kellys Scorpio :love1:

#228
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,093 posts
Helló Illetékesek !
Segítség kellene!
A feleségemnek a hétvégére érkezik meg az új bringája.
Kelly's SCARPE (red) !
Szeretném meglepni egy hasonló márkájú fejvédõvel.
;-)
Kinéztem a honlapjukon a típusát: Kelly's MAGNUS KH-201R
M-es méretben kellene.
Sajnos itt BAZ-megyében nem nagyon találtam.
Viszont holnap délelõtt Bp-en leszek.
Tud valaki esetleg egy bringás üzletet,ahol látott ilyet a közelmúltban?

http://www.kellys-bi...3_166&pID=10215
Segítségeteket elõre is köszönöm.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#229
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Sziasztok.

Végre regisztráltam magam. Volt egy kis idõm ...:)
Egybõl lenne egy kérdésem. Teo képeit honnan tudnám letölteni? A megadott linekek rende error 404-gyel jönnek vissza.
Hétvégén Szilvásváradra megyek, ha minden jól megy, így az esedékes túrát most kihagyom.
Kösz.

Innen: http://koboldleany.u...0.kellytura.zip

Ja, és egyébként üdv a klubban.
www.montalk.net :matrix:

#230
palladium

palladium

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
Sziasztok.

Végre regisztráltam magam. Volt egy kis idõm ...:)
Egybõl lenne egy kérdésem. Teo képeit honnan tudnám letölteni? A megadott linekek rende error 404-gyel jönnek vissza.
Hétvégén Szilvásváradra megyek, ha minden jól megy, így az esedékes túrát most kihagyom.
Kösz.

#231
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Mikor? XI.-ben nem voltál? Mondjuk a Karinthy környékén? Mert én arra mentem ma. Elég gáz az a felbontás ott a végén, és jól elhúztam a körúton a buszsávban a dugó mellett. Tudom, hogy nem szabad, de busz épp nem jött, nekem meg fel kellett jutnom valahogy a Petõfi hídra.

Csak a Pesti oldalon voltam, én is ott közlekedek, a zsaruk nem szólnak érte az autósok viszont idegbetegek amikor gyalázod õket.hihihi Amugy reggel 8óra körül voltam a Kálvária téren.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#232
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

ÁÁÁÁ
Újra itthon.(forum)
Mai plakátkihordásom már annyira nem volt szunyoginváziós, viszont egy B'52-es akkorát csattant a sisakomon, hogy meg kellett állnom megnézni mi a pálya.
Tin voltam a nyolcadik kerületben is!
A mai táv végûl 51km lett. Olyan szembeszél volt néhol, hogy egyhelybe tekertem!!!
Ezt a melót hosszú távon nem csinálnám, mert olyan bunkok az autósok, hogy az hihetetlen.


Mikor? XI.-ben nem voltál? Mondjuk a Karinthy környékén? Mert én arra mentem ma. Elég gáz az a felbontás ott a végén, és jól elhúztam a körúton a buszsávban a dugó mellett. Tudom, hogy nem szabad, de busz épp nem jött, nekem meg fel kellett jutnom valahogy a Petõfi hídra.

#233
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Azért 1 Tcs koncert nem mindig pihi:)


Hát nem is írtam, hogy pihenni fog ott, hanem egymás után, elõbb a koncert aztán pihi. Amúgy voltam már TCS koncerten. Meg még pár más együttesén is.

#234
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
ÁÁÁÁ
Újra itthon.(forum)
Mai plakátkihordásom már annyira nem volt szunyoginváziós, viszont egy B'52-es akkorát csattant a sisakomon, hogy meg kellett állnom megnézni mi a pálya.
Tin voltam a nyolcadik kerületben is!
A mai táv végûl 51km lett. Olyan szembeszél volt néhol, hogy egyhelybe tekertem!!!
Ezt a melót hosszú távon nem csinálnám, mert olyan bunkok az autósok, hogy az hihetetlen.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#235
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Hja, kisstadion. Nekem bejovos a lemez, de ha jol tudom ez a koncert kulonbozni fog a tobbi allomastol, hoszabb lesz es az uj lemez melle, kapunk a regiekrol is boseggel. Meglatjuk, a lenyeg (jegy a kuzdoterre) mar hetek ota meg van. :)

"Mindenki vár valamit" lemezbemutató?


Nyilvan. Alszom majdnem delig, hogy fitti legyek, kettore jon Dio baratom soritalokkal es jagerrel, aztan koncert, ahol a kuzdoteren illik mozogni, masnap pihi. :)

és a tcs egész napos vagy mi ?

túra, hazatekersz, zuhanyozol /bár tcs-re nem muszáj, / oszt kész....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#236
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Azért 1 Tcs koncert nem mindig pihi:)

#237
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Csak nem arra gondolsz, hogy al nem pihenni, akar, hanem gyerek napra megy? :D


Neki ez a gyereknap. :) TCS, meg pihi. :)

#238
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Kovetkezo tura? Nekem a mostani hetvege nem palya, szombat TCS koncert, masnap meg ki kell pihenni :)

és a tcs egész napos vagy mi ? :)
túra, hazatekersz, zuhanyozol /bár tcs-re nem muszáj, / oszt kész....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#239
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Most jutott eszembe, Orfûn nincs tó véletlenûl? Mert ha igen ott voltam, de én is négykeréken. De az oda vezetõ út is már nagyon szép.


Van am, meghozza 4 is. Ebbol 2 kizarolag horgaszto a maradek ketto meg horgasz es furdo to is egyben.
Orfu az szamomra egy minicsoda :) Nagyon szeretem, mondjuk ennek oka, hogy ugy 18 eves koromig minden nyaramat ott toltottem. Azon a tajon kostoltam bele a kerekparozasba es a turazasba, azota is szeretem es ahogy tudok ra idot szakitani uzom is.

#240
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Most jutott eszembe, Orfûn nincs tó véletlenûl? Mert ha igen ott voltam, de én is négykeréken. De az oda vezetõ út is már nagyon szép.

De, pont, hogy az van.. Illetve talán tó-rendszer az, de nem tudom, hogy mi is a besorolása.. Gyönyörû vidék..