Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2401
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
már voltam ma és nagyon fasza idõ van
kicsit túl meleg is, legalábbis rá kellett jönnöm, h kettõ és négy között nem a termo volt a megfelelõ ruházat
szal a szélnek is örültem, h legalább nem izzadok le...
szal alapvetõen mára vonatkozott, de meglássuk, mi lesz belõle

#2402
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
kala: fél6-6 az milyen napra értendõ mert ma eléggé szeles idõ van
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2403
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
brühühû, szerintem megadta magát az elsõ csapágyam, ez már nem küllõzene...a fene vigye el.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2404
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

igen, az csak heti akció volt...

Különben én is akarok bringás cuccokat vásárolni, valakivel mehetnénk együtt! szétnéznék mondjuk egy dechatlonban, vagy egy jobb bringás üzletben!

de én nem igazán ismerem a belvárosi üzleteket, nem tudom, hogy melyik milyen (drága-olcsó, hol, rendesek-e).... szóval egyedül reménytelen..

valaki nem akar velem eljönni "shoppingolni"???:D

Én szerdán fogok szétnézni, fõleg computer és külsõ, de kéne egy naci is, lehet h kitekerek budaörsre a decathlonba. Ha akarsz jöhecc.

#2405
slick

slick

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Hi Klub!

Tegnap elmentem egyet tekerni hat vegul 28km tobblettel ertem haza :D
Abbol 5-ot erdobe, koves uton hegymenetbe majd vissza, hat nem mondom kemeny volt de eszmeletlen jo erzes is. A bringa allta a sarat csak ugy ropkodtek a kovek a gumik alol, szoval tenyleg franko ez a Magic. A mai napot muszaj pihenessel toltenem mert lookin nyereg ide vagy odaalig birok ulni :)

#2406
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én ma megyek dec.-be du. de nem tom mikor, majd ha bnõm elment, szal. nem tudunk együtt menni de írd meg mi édekel és megnézem!

#2407
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

igen, az csak heti akció volt...

Különben én is akarok bringás cuccokat vásárolni, valakivel mehetnénk együtt! szétnéznék mondjuk egy dechatlonban, vagy egy jobb bringás üzletben!

de én nem igazán ismerem a belvárosi üzleteket, nem tudom, hogy melyik milyen (drága-olcsó, hol, rendesek-e).... szóval egyedül reménytelen..

valaki nem akar velem eljönni "shoppingolni"???:D


Mikor mennél ?

#2408
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
igen, az csak heti akció volt...

Különben én is akarok bringás cuccokat vásárolni, valakivel mehetnénk együtt! szétnéznék mondjuk egy dechatlonban, vagy egy jobb bringás üzletben!

de én nem igazán ismerem a belvárosi üzleteket, nem tudom, hogy melyik milyen (drága-olcsó, hol, rendesek-e).... szóval egyedül reménytelen..

valaki nem akar velem eljönni "shoppingolni"???:D

#2409
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

szerk:
Ja és vmi rövid fekete b.nadrágot is szeretnék, non-name is jó... lidl-ben vannak ilyenek?? rohadt decathlon milért nincs a városban ami jól megközelíthetõ h a franc egye meg, ott akkora választék van...

Ülj fel a piros 40-esre a körtéren (fekete is jó csak lassabb) és kirepít Budaörsre az Auchan/Ikea/Decathlon tömbhöz. Alternatíve mehetsz HÉV-vel a csömöri Decathlonba is. Sõt a dunakeszi-i Decathlont akr bringával is könnyen eléred, csak a lezárás jelent gondot... Amúgy ott valami 2190 a noname gatya.

A Lidl sztem nem forgalmaz bringás cuccokat, amikor én vettem a mezt az csak heti akció volt. De azért nézd meg a lidl.hu-t.

#2410
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Majd a holnapit meglátjuk milyen állapotban leszek meló után ,nekem csak 16.30 után lenne jó.

nekem szombatig minden nap minden perce szabad kivéve mikor alszom

holnap, mert kb fél5-ig munkát irányoztam elõ

nekem szünet van a suliban, lehet hogy bemegyek veletek én is, de nem igérem! csak kell a szülõi hozzájárulás, mint mindenhez...

Én 1/2 5-ig dolgozom, csak utána tudnék menni innen Zuglóból.

Na ezek alapján olyan f6-6 körül lehetne olyan talit tartani, amin nagy eséllyel meg tud jelenni mindenki, aki akar, ez vagy egy gyors HHH-t feltételez, vagy egy látogatást a Camponába, bár sztem nem jó 5let keróval menni ki oda, mert konkrét mennyiségû kipufogógázt szívunk be addig.

#2411
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Én megértem Rainman-t, és sem szoktam kinthagyni.

#2412
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
[quote name='rainman']pink: õrizetlenül nem hagyom kint a bringát sehol sem.
valahogy mindig megoldom ezt is
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2413
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
pink: õrizetlenül nem hagyom kint a bringát sehol sem.

Tailor: õket imádom, tele vannak kelly's cuccokkal és õk voltak 10kor az elsõk akiket hívtam! :) Ja az egyik eladósrác ha a húsvéti progiját át tudja szervezni akkor jön velünk papp rétre!

#2414
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

én pedig örülnék, hogy összekötöm a kellemest a hasznossal. Bringára fel, aztán hajrá.


Tényleg, a Camponáig végig bringauton lehet menni...;)

#2415
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

köszi! fehívtam õket és nincs neki hosszú mezük, egy kesztyûért meg nem mászok ki odáig..

én pedig örülnék, hogy összekötöm a kellemest a hasznossal. Bringára fel, aztán hajrá.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2416
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Rain.

Van még, Hugo-sport -> Kálvin tér.
www.hugo-sport.hu
õk is forgalmaznak kelly's cuccokat

#2417
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
ezek a féloldalas villák nem húznak félre?:chin:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2418
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Asszem a bigbike-ban vásásrol és fel is hívtam õket és a nõ felírta a rendelésemet és 2 méretben hoznak cuccokat amiket kértem és még fel is hív ha megjöttek. Remélem a megjönnek és vasárnap már tetõtõl talpig kelly's-ben feszíthetek! :)

Azért ha vki tud boltot ahol van kelly's h.ujjú mez (nem kabát!!) akkor írjon!

szerk:
Ja és vmi rövid fekete b.nadrágot is szeretnék, non-name is jó... lidl-ben vannak ilyenek?? rohadt decathlon milért nincs a városban ami jól megközelíthetõ h a franc egye meg, ott akkora választék van...

#2419
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Hol vannak még kelly's ruhák?


Ahol md vásáról , ott biztos van....

#2420
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
köszi! fehívtam õket és nincs neki hosszú mezük, egy kesztyûért meg nem mászok ki odáig..