Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#201
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Kicsit elcsendesedett az oldal, de most legalább el tudom olvasni a hozzászólásokat akkor is, ha kihagyok egy-két napot. Az elmúlt hétvégét pont kihagytam, s mire visszaolvastam...
Egyébként a szintméréssel nekem is gondjaim vannak, de asszem kipróbálom raycoon módszerét, aztán belevetem magam a térképbe, számolok egy kicsit, s megnézem mekkora az eltérés! Kíváncsi vagyok, de annyira nem, hogy szintmérõt vegyek! Mondjuk ez a Bakony elég huplis tud lenni, lehet, hogy ez az egyszerû módszer nem lesz jó! majd kiderül.
Két keréken szép a világ...

#202
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Mit ajanlanal?

Nézd meg az üzeneteidet itt a fórumon. Privátban küldtem.
www.montalk.net :matrix:

#203
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Zino: fogyás szempontból sztem ez nem a legjobb.


Mit ajanlanal?

#204
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Zino: fogyás szempontból sztem ez nem a legjobb.
www.montalk.net :matrix:

#205
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

ha nem szeretnél sok pénzt elverni spéci cumókra, akkor tekerés elõtt letolsz egy feles magnézium és kalcium pezsgõtablettát
no meg persze figyelj oda a helyes terhelésre is, és ami a legfontosabb, ha hosszú túrára, versenyre mész, elõtte pihend ki magad.


Azt hiszem ez a pezsgotabletta jo otlet, veszek is ma egy-egy dobozzal. Valoszinuleg a zoldteas sos vizes tortenetet is megprobalom, teat es mezet mar vettem, csak meg kell fozni aztan kiprobalni.
Valoszinuleg kicsit tul is hajtottam magam igy elso nekifutasra. Ugyhogy ma pihi, aztan valami lightos varosbankeverges lesz a kovetkezo. Kell meg ido az izmaimnak, meg aztan nem sok energiabevitelem van egy nap pont a fogyas vegett. 1 zsemle reggel, 1 pizzaszelet ebedre, este meg egy kis natur joghurt :) Ebbol kell gazdalkodnom.

#206
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Gyömrõi: akkor ne is kérdezzem? ;) Az én elsõ esésem is nevettséges volt.. Két napja volt meg a bringa, elõtte 20 évig nem tekertem, hullafáradtan mentem hazafele sötétben és elnéztem egy padkát, túl korán emeltem ki az a elejét és pont a padka aljára érkeztem vissza. Olyan szépen estem át rajta, hogy filmbe illõ lett volna.. :D Szerencsére jól hárítottam és talpon tudtam maradni.. Jót röhögtem magamon..

Röviden, a házunk elõtt a járdára felmenetel közben ballal intettem egy ismerõsnek és pont akkor huppant az elsõ kerék egy mélyedésbe; jobbal meg nem fogtam igazán stabilan a kormányt, úgyhogy borulás lett belõle; jobb vállam meg a hátsó váltó kapott rendesen, a fejem is csattant, de rajtam volt a sisak (pedig csak egy 10 perces útra mentem itt helyben). Na, ez volt.
www.montalk.net :matrix:

#207
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
raycoon; ezzel a módszerrel mennyi emelkedést számítasz mondjuk egy BM körre? :)

#208
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Gyömrõi: akkor ne is kérdezzem? ;) Az én elsõ esésem is nevettséges volt.. Két napja volt meg a bringa, elõtte 20 évig nem tekertem, hullafáradtan mentem hazafele sötétben és elnéztem egy padkát, túl korán emeltem ki az a elejét és pont a padka aljára érkeztem vissza. Olyan szépen estem át rajta, hogy filmbe illõ lett volna.. :D Szerencsére jól hárítottam és talpon tudtam maradni.. Jót röhögtem magamon..


Most sikerült mosolyt csalnod az arcomra..:D

#209
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Zino: áá, nem kellenek olyan bonyolult eszközök. Csak azt nézd meg, hogy kb mi volt a max szint. Hány méterrõl indulsz és mi a tetõ magassága.. Ha ez meg van, akkor az már nagyjából ad valamit.. :) Bár nem tudom, hogy mennyire hullámzik arra a terep, de akkor max hozzá adsz 10-15 métert a szinthez.. A többi csak egy osztás..

Gyömrõi: akkor ne is kérdezzem? ;) Az én elsõ esésem is nevettséges volt.. Két napja volt meg a bringa, elõtte 20 évig nem tekertem, hullafáradtan mentem hazafele sötétben és elnéztem egy padkát, túl korán emeltem ki az a elejét és pont a padka aljára érkeztem vissza. Olyan szépen estem át rajta, hogy filmbe illõ lett volna.. :D Szerencsére jól hárítottam és talpon tudtam maradni.. Jót röhögtem magamon..

#210
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
lásd még http://forum.bikemag...&postcount=1973
www.montalk.net :matrix:

#211
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
ha nem szeretnél sok pénzt elverni spéci cumókra, akkor tekerés elõtt letolsz egy feles magnézium és kalcium pezsgõtablettát
no meg persze figyelj oda a helyes terhelésre is, és ami a legfontosabb, ha hosszú túrára, versenyre mész, elõtte pihend ki magad.

#212
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Amikor mar nagyon begorcsol az izom turazas kozben akkor mit erdemes enni vagy inni? Vagy azon mar ugyse lehet valtoztatni?

A tudományos alapjaihoz nem értek, de nekem bejön a könnyû sonkás, sajtos szendvics és valami karamellás vagy mogyorós csokiféle. Italnak meg valami, ami pótolja a só- és ásványi anyag veszteséget.
www.montalk.net :matrix:

#213
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
raycoon: nem dicsekedtem vele, annyira hülye történet.
www.montalk.net :matrix:

#214
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Zino: tudsz átlag emelkedést számolni.. Megtett útból és kb a kiinduló állapot és a legmagasabb pont közti magasság különbségbõl egy viszony számot kaphatsz.. Azért a Mecsek elég szépen emelkedik itt-ott, szóval nem hiszem, hogy bárki is lenézné a teljesítményed. Igaz, kicsi emelkedés esetén sem hiszem..


Majd lehet leulok a terkep melle veszek szogmerot, korzot, vonalzot, aztan nekiesek es kiszamitok mindent :)
Az mar biztos, hogy par szintvonalat atleptem a terkepen es a tubesnel kotottem ki, ahova elvileg a lokator telepitve lesz, ugyhogy eleg magasan van Mecsek vizsonylatban :)
Szerencsemre kozben volt egy nagyon meredek resz, ahol nagyon rossz, sot jarhatatlan az ut, igy itt feltolhattam legalisan :D

A lenezest persze nem gondoltam komolyan, csak ugy belekivankozott az elozo uzenetbe.

Nagyon megerolteto volt a tegnapi, ugyhogy ma reggel alig tudtam kimaszni az agybol. Ma pihizek, aztan szerintem holnap kevergek a varosban, ha az ido is engedi. Eso utan nem szivesen mennek be dagonyazni az erdobe.

Amikor mar nagyon begorcsol az izom turazas kozben akkor mit erdemes enni vagy inni? Vagy azon mar ugyse lehet valtoztatni?

#215
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Pink: ha én úgy dolgoznék, hogy ilyenekre el tudnék menni.. :cry:

Zino: tudsz átlag emelkedést számolni.. :) Megtett útból és kb a kiinduló állapot és a legmagasabb pont közti magasság különbségbõl egy viszony számot kaphatsz.. Azért a Mecsek elég szépen emelkedik itt-ott, szóval nem hiszem, hogy bárki is lenézné a teljesítményed. Igaz, kicsi emelkedés esetén sem hiszem..

Gyömrõi: írtd már, hogy mi történt és nem voltam figyelmes, vagy nem írtad?

#216
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

holnap délben ráér valaki egy tekerésre?

én ráérnék, de jobb vállam és bringám kissé összetörve. :jar: talán hétvégére mindkettõ rendbejön.
www.montalk.net :matrix:

#217
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Zino: így van, néha pihenj 1-1 napot és csak fokozatosan. közben sok folyadék, vitamin, ásvanyi cucc és energia
www.montalk.net :matrix:

#218
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Sziasztok!

Ma ne is tekertem, mint az elmult 4 napban minidg ... egy biztos holnap nem fogok :)
32 km lett osszesen, de majd osszerogytam a vegere. azt hiszem kell egy kis idot hagynom a testemnek, hogy regenerelodjon.
Persze ma is rogton nekiestem a hegynek, ma joval magasabbra jutottam mint tegnap. Masnak valszeg ez csak lanka, de nekem hegymenet volt :D szerencsere nincs szogmeros kilometeroram, mert akkor szanalmasan ujsagolhatnam, hogy 1-2%-os emelekdokon lihegek mint allat :D
Azert 5 ev teljes kihagyas utan szerintem egesz jo teljesitmeny ez tolem.
Meg 3 het es talan mar a tajra is lesz idom figyelni kicsit. Most meg lefoglal a bicikli es hogy ne essek el minden kis hupliban.
Na en meg lecelek haza, mert most a cegtol irok. Ugyeletes vagyok azt jol berendeltek, de sebaj, megoldodott a problema.

Zino

#219
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Nekem is tetszik! :) Bár egy kicsit túl csendes és vannak, akik hanyagolják. Állítólag van olyan is, aki szerint az se lenne baj, ha mindannyian hanyagolnánk. Neki: :kissmyass
www.montalk.net :matrix:

#220
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
holnap délben ráér valaki egy tekerésre?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl