Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2321
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ehhe. Munkahelyi hálóról 40 másodperc alatt lejött :D

#2322
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
emberek a képek letölthetõek!!! :D

http://md88.dox.hu/tura2.zip

#2323
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

A Sabotage váz 19.5-ös méretben 1480 gramm. Ezt a honlapon tavaly 65 ezerért adták. A váz Kinesis, ami állítólag jó. Azért megnézem, hogy egy ilyen súlyban lévõ, neves gyártó vázát megkapom-e 65 ezerért... Kona Kula Supreme 200 ezer, a piros Speckó Starjumper (ami amúgy a szerelmem :) ) 200 rugó. Talán jobbak mint a Sabotage, de ennyivel biztos nem, és tömegben sem lehetnek sokkal könnyebbek (ha egyáltalán).

ja, aztán innen jön az, hogy 2003-as, 04-es, 05-ös...
kösz, rainman, nagyot fogok gondolkodni...fõleg azon,hogy otthon mit mondok...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2324
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Pink: megkérdeztem neked a vázakat:

2005:
Beast 92,9
Madman 26,9
Salamander dsc 19,9

2006:
Beast 97,9
Blade 62,9
Toxic 132,9
Madman 26,9
Magic 26,9
Mystery 62,9
Oxygen 25,9
Sabotage dsc 69,9
Salamander / dsc 25,9

Mérettõl független az ár, a hátsó telók benne vannak az árban...

#2325
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
A Sabotage váz 19.5-ös méretben 1480 gramm. Ezt a honlapon tavaly 65 ezerért adták. A váz Kinesis, ami állítólag jó. Azért megnézem, hogy egy ilyen súlyban lévõ, neves gyártó vázát megkapom-e 65 ezerért... Kona Kula Supreme 200 ezer, a piros Speckó Starjumper (ami amúgy a szerelmem :) ) 200 rugó. Talán jobbak mint a Sabotage, de ennyivel biztos nem, és tömegben sem lehetnek sokkal könnyebbek (ha egyáltalán).

#2326
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Én nem mondtam, hogy olcsóbb. De ha kikéne adnom, pl. 50 k-t a Sabotage vázra, lehet megnézném, néhány nevesebb gyártó vázárait is. Sose lehet tudni.

#2327
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

én nem ismerem a merida vázárakat, de nem hiszem, hogy olcsóbb lenne mint a kellys....

szerintem sem, de meg nekem a kelly'sek jobban is tetszenek. Persze, egy sima, egyszínû tetszene a legjobban, amire ide-oda rajzoltatnék valamit.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2328
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
én nem ismerem a merida vázárakat, de nem hiszem, hogy olcsóbb lenne mint a kellys....

#2329
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Persze, ha nem ragaszkodsz nagyon a kelly's vázhoz.

ragaszkodok:clap:
de ez most a felmérõ idõszak, még nem tudom, mi mindent kell fizetnem pénteken.

de meg hogy a kellys drágább brand lenne,mint a merida?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2330
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts

jobban örülnék, ha azért néznének meg, mert a Mátra maratonon 10 percet vertem az elsõ profira...:afro:


hát oké, ez is igaz!

ûÉn is szeretnék maratonokon indulni, de meglátom mert az idõmbe nagyon szûkösen fér... sajnos...

#2331
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

használod, vagy vállalod az lx átdobó felszerelését...

hú, ez szép, de megpróbálom azért helyrepofozni a sógor szingós retro ktm outiját erre a két-három napra...meg azért nem kelly's...:) Azért kösz! Városban amúgy is csak nagytányér játszik általában,meg a három kicsi hátul.

körülkérdeztem egy-két helyen, 41e egy 2003-as kinesium (majesty vagy mistery, nemlékszem), 62e az idei majesty, tavalyi madman - kicsike - 27e, oxygen 19e; nagyon nehéz a dolog csakaváz-ügyben... A sabotage is kb 50e.


Nem tudom, mennyiért akarsz vázat, de a kelly's vázak nem olcsók. Ebben az árfekvésben , lehet érdemes lenne körülnézni más gyártók palletáin, szvsz ilyen árban, lehet kapsz ott is vázat. Gondolok itt pl: Merida, scott, stb. Viszont megkell fizetni a nevet is stb.
Persze, ha nem ragaszkodsz nagyon a kelly's vázhoz.

#2332
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

szerintem vegyél egy sabotage vázat, ha nem túl drága neked! azzal sicher hogy megnéznek!!!!


ui: most töltöm fel a képeket! 140 mega és kb 1.5 óra mulva van fenn!!!! majd akkor belinkelem!!!

jobban örülnék, ha azért néznének meg, mert a Mátra maratonon 10 percet vertem az elsõ profira...:afro:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2333
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
szerintem vegyél egy sabotage vázat, ha nem túl drága neked! azzal sicher hogy megnéznek!!!!


ui: most töltöm fel a képeket! 140 mega és kb 1.5 óra mulva van fenn!!!! majd akkor belinkelem!!!

#2334
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
használod, vagy vállalod az lx átdobó felszerelését...

hú, ez szép, de megpróbálom azért helyrepofozni a sógor szingós retro ktm outiját erre a két-három napra...meg azért nem kelly's...:) Azért kösz! Városban amúgy is csak nagytányér játszik általában,meg a három kicsi hátul.

körülkérdeztem egy-két helyen, 41e egy 2003-as kinesium (majesty vagy mistery, nemlékszem), 62e az idei majesty, tavalyi madman - kicsike - 27e, oxygen 19e; nagyon nehéz a dolog csakaváz-ügyben... A sabotage is kb 50e.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2335
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Szép, szép, mit ne mondjak..... nagyon tetszik...:D

#2336
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

nincs valakinek egy kölcsönbiciklije? a héten nem látom a kicsikét:missyou: , sógor gépe meg kissé odavan.
nehéz lesz.

egy 19-es konát tudok adni, csak vagy elsõ váltó nélkül használod, vagy vállalod az lx átdobó felszerelését...

ez e :
Feltöltött kép
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2337
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
nincs valakinek egy kölcsönbiciklije? a héten nem látom a kicsikét:missyou: , sógor gépe meg kissé odavan.
nehéz lesz.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2338
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Na most valamit nem értek. Lehet hülyézni fogtok.
A táblázatban a 19,5-es váz mérete 580. Amit csk-tól csk-ig mutat. Igaz?
Nekem a csõhosszam 565, ami a 17,5-es váz megfelelõje.
Viszont a nyeregvázcsõ hossz, a 19,5-nél 495, a 17,5-nél 445. Ez az adat stimmel az enyémmel.
Az, hogy lehet, hogy aaz én 19,5-es vázam felsõcsõve 1-el kisebb vázzal megfelelõ, viszont a nyergvázcsõ adat stimmel.

Vagy csak reggel van, és én nézek valamit qrvára félre?

Stucnit már cseréltem.

de vizszintes felsõcsõhosszt mérsz /amit kissé nehezebb/ vagy a csõre ráfektetve a mérõszalagot ? mert a táblázatban az effektiv /vizszintes/ felsõcsõhosszt adják meg.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2339
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nincs több... folyamatban vannak a dolgok, ha lesz vmi konkrét akkor szólok!

#2340
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
szóval msnen! és ott lehet konferenciába is nyomni!