Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

miskolciak ide

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9697 hozzászólás a témában

#141
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Van ilyen, a színes dekorfóliákból mi 50, vagy 123 centi széleset használunk. Nyomtathatóból többféle van.
Milyen kell, lehet, h. tudok hozni néked. Egyébként Miskolcon Macsó kft, a Hunyadi utcán, a MIK- kel szemben, ahol kijönnek a mentõautók. Mivel õk kis és nagyker, itt õk a legolcsóbbak. Vagy pl. Pestrõl: Nyomdaker - Fõoldal mi innen szokjuk.

#142
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kuckuc
elerheto valahol kb 110-120 cm szeles ontapados folia?
/nem horror aron/

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#143
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás

ma esti kérdésem.
hova érdemes vinni olajos tárcsaféket olajcsere, légtelenítésre?
viktor, sanyi, marikó, egyéb?
mennyibe fáj egy ilyen móka mostanában?


Felhívod Rajmit, vagy FilekMikit, megcsinálják neked.

#144
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Sziasztok

Segítséget kérek... hátha vki tud....
Megmaradt 2011-es CUBE AIM-et keresek. Újat 18-as vázzal. Kéket. Páromnak kéne és sehol nincs. Ha maradt valahol pont a fekete

KÖSZÖNÖM!!!!!!!
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#145
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
ma esti kérdésem.
hova érdemes vinni olajos tárcsaféket olajcsere, légtelenítésre?
viktor, sanyi, marikó, egyéb?
mennyibe fáj egy ilyen móka mostanában?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#146
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

eladom a nagybringám is alkatrészenként.
ha valakit érdekel jó áron pl. marzo drop off 1 eta; hope m4 mono; dt hügi agyas kerékszett vagy akármi akkor írjon.
keveset használt, nem széthajtott, jó áron, garázsban tartott nemdohányzó hölgy tulajtól. :)
ha eljössz a cuccért lehet még a gyilkos házi paprikapálinkámból is megkínállak.

Privi ment!

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#147
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
eladom a nagybringám is alkatrészenként.
ha valakit érdekel jó áron pl. marzo drop off 1 eta; hope m4 mono; dt hügi agyas kerékszett vagy akármi akkor írjon.
keveset használt, nem széthajtott, jó áron, garázsban tartott nemdohányzó hölgy tulajtól. :)
ha eljössz a cuccért lehet még a gyilkos házi paprikapálinkámból is megkínállak.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#148
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

de rég voltam erre.
kicsit hiányzik.
valaki görgõt?

Jóféle!
Ha nem megy el akkor a port foghatja nálam is :P
Tényleg régen jártál erre! Már olyan régen hogy már gyanús, hogy a kölök garázdálkodik a nicked alatt! :)

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#149
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
de rég voltam erre.
kicsit hiányzik.
valaki görgõt?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#150
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Köszönöm újfent, már csak egy kis idõ kellene, hogy eljussak valamelyik Mesterhez.
Kedves cindercone82! Nem ismered Gõdény Csabát? (Pelikán néven is fut: PEL.HU). Õ is fotózik és miskolci volt néhány éve még...

Nem ismerem sajnos. Pedig ahogy a képeit elnézem volna mit tanulni tõle!

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#151
KataiKata

KataiKata

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Köszönöm újfent, már csak egy kis idõ kellene, hogy eljussak valamelyik Mesterhez.
Kedves cindercone82! Nem ismered Gõdény Csabát? (Pelikán néven is fut: PEL.HU). Õ is fotózik és miskolci volt néhány éve még...

#152
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

esetleg megpróbálhatod a Petneházynál lévõ szervízt is.nagy mágus,ami más boltban nem volt kis apró alkatrész/csavar,az nála volt,nekem régi 3sebességes sachs agyváltót csinált meg

Igen! Sanyi is jó szakember! Csak ajánlani tudom!

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#153
KataiKata

KataiKata

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Köszönöm, köszönöm!

#154
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
esetleg megpróbálhatod a Petneházynál lévõ szervízt is.nagy mágus,ami más boltban nem volt kis apró alkatrész/csavar,az nála volt,nekem régi 3sebességes sachs agyváltót csinált meg

#155
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
Csathó Péter. A Tátra utcában egy mûhely van. Ez nem kerékpár bolt, csak mûhely. sajnos egyéb elérhetõséget most nem tudok mondani, de meg fogod találni. régi építésû ~4 emeletes tégla házak vannak végig. és ha piac felõl indulsz el a tátra utcán akkor bal kéz felõl lesz (mivel jobb kézre kertes házak vannak...) kb az utolsó elõtti ház lesz. van kint tábla.
Nagyon régen voltam már Nála, de sejtem, hogy a nyitva tartása még a régi. napközbe nuku, kb este 6-tól van mûhelybe.
üdv

#156
KataiKata

KataiKata

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
[koca]
agyváltóval én talán Csathót támadnám be. Miskolc, Tátra utca. ha a piac felõl indulsz el a Tátra utcán akkor bal kézre lesz az utca vége felé.[/QUOTE]

Köszönöm, pontosabban Csathó kicsoda, és a Tátra utcában üzlet/mûhely van? Esetleg más elérhetõség?

#157
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
Rawen: én ott keresném amiket írtam. pl bikemarket.
tessék: -- Bikemarket.hu -- Shimano*FC-M340 32F
megrendelném innen aztán elmennék érte a boltba és átvenném :) (csak mondjuk 32-es tányérból én pont nem vennék shimanot...)

KataiKata: agyváltóval én talán Csathót támadnám be. Miskolc, Tátra utca. ha a piac felõl indulsz el a Tátra utcán akkor bal kézre lesz az utca vége felé.

#158
KataiKata

KataiKata

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!
Tudnátok nelkem ajánlani valakit Miskolcon, aki ért az agyváltókhoz?
Van egy sachs spestro s7-es váltó, ami 1-4-ig vált (bár nem mindig ugrik be azonnal), aztán 5-7-ig elkezd visszafelé váltani szépen sorban. Sokat állt a bicikli valakinél, most került hozzám. Fújtunk bele WD40-et (ezt tanácsolták), és mivel kicsit így megbolygattuk, ezért már volt olyan eset, hogy rendesen mûködött, de aztán kattant egyet, és megint csak 4-ig vált. Mintha valami rugó kiugrana, vagy nem ugrana be...
Szóval szerelõ kellene!
Köszi elõre is a tippeket!

#159
Rawen

Rawen

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Köszi Koca, tudom, hogy nem nézted ki belõlem, de ezekkel kezdtem. De nem haragszom. :D
Szerinted, hol érdemes Miskolcon próbálkoznom, mert 3 helyi üzletben ahol kérdeztem, (bomba, excel, marikoo) csak széttárt karokat kaptam válasz helyett. Mondjuk Te hol keresnél?

#160
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
általában kerékpár boltokban. ha itt nem kapsz, vagy nincs a közelbe bolt akkor rendelj netes boltról.
pl bikemarket.hu, ebike.hu, kerekpar-outlet.hu, probike.hu, stb....