Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

miskolciak ide

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9697 hozzászólás a témában

#121
freeride96x

freeride96x

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Azért sokat köszönhetek(köszönhetünk) a Marikoo-nak átvitt értelemben:92-tõl talán ez volt az egyetlen kerékpáros üzlet Miskolcon ahol be tudtál-akkor még-szerezni szinte mindent,a Dömös meg a többi az felejtõs volt.....

#122
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Hát igen, nagyrészt én is csak bandázni jártam be.

#123
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Múlthéten állítólag 40%-al le voltak árazva a ruhák. Úgyhogy most gondolom jól kiszórják a bent ragadt cuccokat.

Annak mondjuk már ideje!
De egy kis reklámot csaphatnának maguknak, ha már az elõzõ tulaj hozzáállása miatt elég sokan hátat fordítottak (vevõk és eladók/szerelõk egyaránt) a boltnak.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#124
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Múlthéten állítólag 40%-al le voltak árazva a ruhák. Úgyhogy most gondolom jól kiszórják a bent ragadt cuccokat.

#125
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Tulajváltás volt. Egy debreceni csávó bérli asszem készlettel együtt.

készlettel együtt az évszázad biznisze azt a boltot bérelni :)
Csupa fííínomság.....tele újdonságokkal és persze olcsó minden :)

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#126
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Sziasztok.Ma voltam a Marikoo-ba ha még úgy hívják nem is néztem...Tulajdonképpen mit lehet róla tudni?Mert amikor bementem egy középkorú férfi és egy nõ volt bent akiket még nem is láttam.Eladták az üzlet tulajdonjogát meg mindent?Csak kiváncsiságból kérdezem.Az excelsiorba kerékpár-szerelõ/eladó munkakörbe keresnek hosszútávra embert.Üdv mindenkinek.


Tulajváltás volt. Egy debreceni csávó bérli asszem készlettel együtt.

#127
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Csákány beléd is :)

Épp most jöttem vissza az erdõbõl. Hát bakker a sarat nem akartam, de csak rám mászott... A bringáról nem is beszélve. Én még akarok tekerni. Lillán összefuthatnánk, de a vasárnap kilõve.

Nem volt bájk a 4 napban,ezért nem is szóltam.Megfázás jött ki rajtam.Csak gyalogtúráztunk...
Magellan-os

#128
freeride96x

freeride96x

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok.Ma voltam a Marikoo-ba ha még úgy hívják nem is néztem...Tulajdonképpen mit lehet róla tudni?Mert amikor bementem egy középkorú férfi és egy nõ volt bent akiket még nem is láttam.Eladták az üzlet tulajdonjogát meg mindent?Csak kiváncsiságból kérdezem.Az excelsiorba kerékpár-szerelõ/eladó munkakörbe keresnek hosszútávra embert.Üdv mindenkinek.

#129
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Nekem sajnos legjobb esetben is csak jövõhéten lesz montim. A fixivel Lillánál sokkal feljebb nem jutok a combos áttétel miatt. :(

Mi van gépeddel?
Magellan-os

#130
Lopakodó

Lopakodó

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 283 hozzászólás
Csákány beléd is :)

Épp most jöttem vissza az erdõbõl. Hát bakker a sarat nem akartam, de csak rám mászott... A bringáról nem is beszélve. Én még akarok tekerni. Lillán összefuthatnánk, de a vasárnap kilõve.

A keréknél, csak a kerékpár nagyobb találmány  B)


#131
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nekem sajnos legjobb esetben is csak jövõhéten lesz montim. A fixivel Lillánál sokkal feljebb nem jutok a combos áttétel miatt. :(

#132
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Üdvözlet Miskolciába!
Hosszú hétvégén nem tervez vki 1 kis tekerést?Maggi?!Bárki?!
Úgy néz ki,hogy pénteken megyek 1 nagyobbat Bükkszentkereszt,Lilla,Garadna-völgy,Bánkút érintésével.Ha az idõjárás engedi...
Gondoltam,ha vhol összecuppanhatunk és dobunk egy közös rájdot...
Magellan-os

#133
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Holnap reggel 8 körül Szírmáról.
Csepel, TESCO-Megapark (M-5 mellett.) illetve Megyek Gyurmához, viszem a csapágyakat neki. (Sonkoly Gyuri /DH Gyurma/ex-miskolci)
Hova kellene vinni??
-Fel kell szerelni egy légfüggönyt, hogy kisebb legyen a légcsere
-Ez a légfüggöny átlátszó???
/idézet egy Miskolci egyetemi kollégium mûszaki vezetõje és köztem zajlott beszélgetésbõl./ Kimentem a kocsiba röhögni)

#134
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
5-én vasárnap jöttem vissza BP-re mert most pont otthon voltam. sajna azóta csak most néztem ide be.
ha nem jön össze a dolog akkor majd szólj, de úgy néz ki h legközelebb csak 24-én megyek haza pont a fórumtalis hétvégére ugyebár :)

#135
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Kedden kora reggel megyek, csütörtök este jövök. A kocsiban elfér. A 11. kerületben leledzem majd a fehérvári úton. Telszámom változatlan :D

Vettem egy "katonai zárolt" montit fillérekért. Tipikus elsõ generációs acél, merev, kanti fékekkel. Makulátlan állapotban. Komoly h. újra látom gyerekkorom megfizethetetlen csúcs montiját. Az ülés horror, fék nulla, váltani nem lehet vele rendesen, de imádom :D
Ja ha valakinek van fölös bilincses ülése, amire rá tudom tenni az ülõgumóimat és nem a lágy részeken élveznék az jól jönne.

#136
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
edesanyam holnap de az nem szamit
koca esetleg vagy majd mink klaraval kb egy honap mulva

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#137
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
az élõ fával csak annyit hogy hátul a kertben az após nevel fenyõket.
karácsony elõtt kimentem kiástam egyet és beültettem egy vödörbe.
24-én örültünk neki majd olyan 26a környékén látom valami mozgolódik a fa tövében.
a földdel együtt egy hangyacsalád bejött a házba.
ilyen gyorsan még nem dobtunk ki fát...

valaki a közeljövõben megy pestre?
vázat kéne vinni.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#138
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Hát... fogalmam sincs, mi az olcsó. Én a 29 évemmel egyetlen egyszer láttam otthon élõ fát. Ameddig vissza tudok emlékezni, mindig is mûfánk volt, szüleimnél, ma is ugyanaz, amit egyszer, valamikor megvettek. Aztán elköltöztem albiba, megvettük zasszonnyal a szintén mû kicsi fácskát (kettõnknek jó lesz az), aztán após beállított egy élõvel, hogy akkor ezt nekünk hozta. Nem szoktam meg, hogy takarítani kell akarácsonyfa körül, meg összeszedni, kirakni valahová a lakásból... Soha többet élõ fát.

#139
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
latott vki olcson jo fat?
holnap fel kell uljek a bringara es szereznem kell ket kb 1,5m-es fat

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#140
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Látni és látszani: a láthatóság életet ment!

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.