Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

miskolciak ide

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9697 hozzászólás a témában

#9641
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Megjártam a Miskolc-Eger útvonalat a Bükkön keresztül!
Igaz, hogy autóval, de szerintem amilyen a helyzet arrafelé, bringával is élmény menni. Elõ a szöges gumival, aztán ami kifér a csövön (illetve pedálon)
AHór-völgy felé is sokan mentek már autóval és gyalog, viszont láttam bicajnyomoikat is!!!
Irígylem õket.

#9642
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
igy van mi lakunk a legjobb helyen!!! mienk a legjobb kornyek! hehe. szvr is lehet a toltesen bringazni. aze gaz lehet. nem tudjuk mi felfogni milyen az amikor vonatozgatnak par orat, hogy a bukben bringazhassanak!

#9643
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nem irígylem az alföldön lakókat!
Ma voltam Békéscsabán és mondhatom, nálunk százszor jobb a hóhelyzet, mint ott!
Ott már csak foltokban láttam havat. Bezzeg itt!

#9644
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Most, hogy leesett a hó, újra kimentünk 4en tekerni. Elöl durva terepmintával, hátul simább (de nekem sajna nem eléggé sima) gumival 8-asoztunk, fordulóztunk. Tetszett nagyon! ;D ;D

#9645
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
na most jottem haza melobol!
azt a szabadban vegzem kb 3 ora!
es nem fogjatok kitalalni mi tortent velem...
FAZTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9646
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Lor!
Csak nem fáztál?
Egyébként Komlóstetõn már délután 5-kor is -12 fok volt, mire hazaindultam a könyvelõmtõl, már -16 volt, úgyhogy az anus hûtõs nyereg mûködött rendesen!
Ha már síkesztyûben is fázik a kezem, akkor már tényleg hideg van! (fázott)

#9647
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hu emberek ez a mai meg tegnapi ido ez hazavag rendeesen!!!
tegnap elmentem bringazni de majd lefagyott a fulem, visszafele haveromtol kertem kolcson egy sapit azzal kudtem haza!
talalkoztam trialos gabiekkal meg utana meg ket sraccal!
de nyomtak nem szaroztak!


mucke a vazad nem elado esetleg?!
nekem meg van haro-m addig amig veszel mast, vagy az is elado!

#9648
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Hali!

nekünk egy piros, össztelós gépen ülõ srác köszönt.

Csövi Lor!
Mostanában nemigen jártunk a városban, csak tegnap néztünk be. A nyári rutinból sokat vesztettünk, úgyhogy most nem lesznek 1kerós képek, de már nagyon várjuk a havat, és majd fényképezünk is! Tavaly és azelõtt is "csapattunk" már, sima hátsóval, amúgy Lada-módra. ;D ;D Keresünk egy kanyart és a hátsó túlpörgetésével (salakmotor-style-ban 8) ;D ) vesszük be. Nagyon jó buli, csak kell hozzá nem kévés gyakorlat. De szerencsére az van. ;) ;D

#9649
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hu emberek errol a topicrol eddig nem tudtam!!!!
udv kollegak! miskolcrol irok en is, bringazasi stilusom eleg vegyes a konnyu cc- tol a masfel meteres lepcsougralason keresztul a dh-ig minden! igazi vegyes salata! bringam egy honapja merida cobra (big air) bordo ezust narancs sarga marzo telo elotte egy kek feher harom volt ugyanazokkal szerelve!
de a legkonnyebb szerintem a papagaj zold tarcsafekrol felismerni!
estenkent elofordul, hogy egy durva fejlampa tarsasagaban nyomom, vagy eppen a oszlopokra kenegetem fel a helyi klubbok egyikenek musorat!

ha te voltal ott a multkor barhol gyalog, akkor bocs!!!

#9650
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Milyen bicajjal volt a srác? Nem egy sárga Authorral?
Ha estefelé egy ilyet láttok egy kék fényû elsõlámpával, az vagyok én!
Egyébként CC és túra stílusban, az avasról senior kategóriában.
(na végre én is bejelentkeztem!)

#9651
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
A "Panny" alatt a Penny ABC-t értettem.. :)

#9652
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Szaisztok!

Ma 3an betekertünk Szirmáról a belvárosba. Furcsamód csak egyetlen bringással találkoztunk.. ;) Gondolom Õ sem láthatott túl sok bicajost, mert Panny-nél átköszönt nekünk a 4 sávos úton! :) ;D Volt rajtunk pár réteg ruha, de csak mezei bõrkesztyûink voltak, abban pedig majd lefagyott a kezünk.. a többi OK volt, de vmi polárkesztyût, vagy hasonlót be kéne majd szerezni. Már nagyon várjuk a telet, pontosabban a havat!

#9653
boomer

boomer

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szevasztok!Barcikai cc bájkos vagyok,ha van kedve valakinek kedve hétvégenként tekerni a hideg ellenére,az hívjon!06302573601

#9654
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kocsis Zoli nem is Triálozik! Én Miskolci vagyok és Triálozok.Caprine Trial-om van.Ha láttok akkor az én vagyok!   :)

#9655
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Holnap lenne kedvetek a Bükk-ben bicajozni? Nekem már nagyon hiányoznak a hegyek, de egyedül csak nem szeretnék menni. Eddig még nem jöttek nekem a megriasztott szarvasok, de nem szeretnék kockáztatni. Ha valakinek lenne kedve, legyen szíves felhívni: 06304684957.

#9656
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
ok ,de úgyis csak estefelé lehet bringázni a hõség miatt.

#9657
nyilas

nyilas

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Na jó van akkor 18 múltam ;D Sajna én már nagyon elfoglalt vagyok, de jártamban- keltemben lehet látni a városban. De megbeszélhetünk idõpontot.
Ha látsz egy piros kis 14"-os Konát rajta egy vén csókával aki úgy néz ki mint majom a köszörûkövön az vagyok én! ;D :D

#9658
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Gyerek?  :)  Én 10 évvel fiatalabb vagyok, tehát gyerek.  ;D  Azt az ugrabugra gépet megnézném szívesen! A Coránál mi is szoktunk néha tekerni, fõleg a parkoló hátsó, üres részén. Hétvégén dolgozol? Holnap du. esetleg találkozhatnánk kölcsönös gépszemle céljából. Persze az én gépemen nem nagyon van mit nézni...

#9659
nyilas

nyilas

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Akkor jelentkezek én is mint diósgyõri gyerek.
Mivel a Corában dolgzok ezért naponta cangával járok be. Egy 19"-os zöld Kona Lava Dome XC-re és egy 14"-os piros Kona  Hahanna Bomer Z2-vel ugra-bugrára a paripáim. Bár az utóbbi években udvarlásból kifolyólag a Zemplént is nyomom/Abaújszántó/.

#9660
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
MucKe1

Ma du. bent leszek (leszünk) a városban. Tudom jókor szólok, de lehet, h. el tudod olvasni vmikor.