Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

miskolciak ide

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9697 hozzászólás a témában

#9621
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Az is igaz, de ez mégis szûkebb és lehet jobban átlátható rész lenne. Amugy meg lehet, hogy van oylan topic, de fél éve nemírtak oda. Remélem ez sikeresebb lesz.
Amúgy montisok és outisok is jöhetnének velünk együtt. Jövõhéten kedd délután megyünk a környéken valahova tekerni. Mag máskor is. Akinek kedve van jelezze és egyeztetünk.

#9622
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
de ott van a keleti blokk topic is...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#9623
Lasy

Lasy

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Énis jelen! Ingázó vagyok (lásd legeon) Nyíregy és Miskolc között, de most itt van a bringa ;)

#9624
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Üdv. Én nemvok igazi miskolci, de elég sokat ittvagyok az egyetem miatt. Szóval gyülekezem.

#9625
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Hány miskolci topicot szeretnél még nyitni?
ez marad, a másik zárva.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#9626
vendég_bandi210_*

vendég_bandi210_*
  • vendég
hili
miskolci cangásokat ide kérm gyülekezni

#9627
Caution

Caution

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Az a brutil gép a ;)RÉMHOPPANTÓ :D volt, egy régi bikemagba benne volt RangerKiller néven, az a bigyó + zártszelvény. Mellesleg tényleg nagyon ultra, volt szerencsém menni vele. Látni kellett volna Lor arcát, mikor ment vele egy-két kört.

Nem ismertek egy srácot, akinek egy fekete caprine dualja van, rá van ragasztva egy sárga caution felirat?
Többször is láttam a városba, elég jól nyomja.
Szóljatok, ha ismeritek!!!

#9628
magellanpol

magellanpol

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Drága aranyos ember.Már nincsen hideg.Mehetünk már végre valamerre bringázni."Eger v.Szilvásvárad ;D ;D ;D ;D

#9629
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Hali lor !! Remélem olvasod ezt a topicot is.

Láthattunk téged ma délután a Penny áruház, és a McDonald's között? Olyasmi bringát láttnuk, mint amilyen a tiéd!

Aztán a Marikoo és a Centrum közt láttnuk egy ultrabrutál DH gépet is!! :o Ilyet élõben még nem láttem. Nem volt alsó, meg felsõcsöve, hanem egy téglalap kereszetmetszetû alu (?) váza volt "X" merevítésekkel, olyan, milyet csak itt a netes képeken lehet látni nagyritkán. Elöl egy duplavállas, nemtommilyen teló, ami a vázzal lehetett egy kategóriában. FUNN agyak, kormány, hidrajulikus fékek...stb... Iszonyú állat gép volt!!! A Bató elõtti lépcsõt kétszer is megugrotta a srác erõs gyalogos forgalom mellett. Nem semmi masina...


#9630
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
zayd

Hali! Üdv a 12/1-bõl. ;D;D Csak most esett le, ki vagy.. :)

#9631
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Igen, csak még nincsen kész a bringám. Még hiányoznak a küllõk, külsõk, teló, kormány.

#9632
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
MG!
Mi az, hogy ha kicsivel jobb idõ lesz?
Már most is jó idõ van!!!

#9633
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Hali Miskolci riderek! Én is a keleti blokkhoz tartozom. Sátoraljaújhely. Megyünk majd ha kicsivel jobb idõ lesz gurulni?

#9634
zayd

zayd

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Halihó!
Hát igen én is miskolci vagyok, sõt Hermanos is(12/2). Igazából országúton nyomom (sárga Giant) de most inkább csak görgõzöm. Idén már egyszer-kétszer kimerészkedtem de csak montival(kék Caprine Cherokee) mert a szép outimat csak nem fogom tönkrevágni télen. Egyébként terepen a maratonokat szeretem (azért néha egy cc-s zúzás belefér) outon pedig mindenen elindulok ami a közelben van(sajnos elég kevés).

#9635
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Sokáig éljen a havas Bükk!
Ma hármasban elmentünk tekerni egy jót. Az útvonal: Majális park, Kecskelyuk barlang, Felsõ forrás és vissza. (onnantól már nem volt járható!)
Mellékbüntetésként egy Lillafüred-Jávorkút-Nagymezõ és vissza is szerepelt.
Eszméletlen jót tekertünk, jól vizsgáztak a szöges gumik is, az idõ is kedvezett nekünk, legalábbis odaúton. Visszafelé már kezdett hûlni, és a hideg ellenére is azt mondom, hogy erdõben, havon lefelé 35-40-es tempóval gurulni egyszerûen király!
A résztvevõk:
Breznai Béla (Fürti) Merida Magnesium elite
Kavecz Milán CAPRINE Cherokee
Lovas Gabi AUTHOR Sovereign pro.

Egy dolog volt közös, mégpedig az, hogy jól éreztük magunkat, és kellemesen elfáradtunk.

Miskolciak, nyomás ki a Bükkbe!!!

Lor! Valóban az a váz még mindíg ott van!

#9636
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
igen egy rst alap tag jar hozza de nem azt hanem egy masikat kartak eledni szerintem mert az lacikae volt amit neked kinaltak (szertem) az meg mindig ott van a boltban ha minden igaz!

#9637
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Azt a vázast akarták eladni nekem 85 pénzért egy elég gagyi hátsó rúgóstaggal!
Tényleg ilyen jár hozzá? A HAUSER Leopardomban volt ilyen!

Kellemes karácsonyt kívánok minden Miskolcon tevékenykedõ bringásnak!

Ünnep után irány a Bükk, jó kis havas túrákat mindenkinek!

Hali!

#9638
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ahh igy mar ertem!
a kek ezust big air az a bela gyerek! a celsioros joco haverja. nekem bordo ezustb es szimpla valas marzocchi plusz ami tuti feltunik a papagaj zold gustav-m tarcsa fek!
helyes nem is szabad kimelni meg ha uj is bringa!!

#9639
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Lor!
3 szerszámostáska+létra+alkatrászek. Ez nehezen férne el egyszerre a bicajomon!

Tegnap, (23.-án) a Gyõri kapuban egy kék Golf átengedett egy kék-fehér Merida Big Air-es fickót. Szép nagy duplavállas telója volt. Csak nem te voltál? Még mondtam is: De jól mozog az a teló!

Mûködik a szöges gumim! Igaz, csak a hátsó készült el és 1,52 kg lett, de király. Az Author meg hóban is megy ám mint a szél!

#9640
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
autoval ejnye-bejnye abringa meg otthon sirdogal!!!
mas:
szerintetek mennyire ott vannak a 'sracok' eszaka negykereku qwuad-al nyomjak a belvarosban!