Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59401
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Eh, most cseteltem egy haverommal aki épp kinnt van Palm Spring CA-ban. Kimentek valami kétnapos konferenciára egy hétre :D
És nincs nagyon meleg 15fok, meg rossz az idõ. Hát, jajj de sajnálom :D
Majd hoz mexicói tequila-t...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59402
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
Magoo: ok !
én már voltam bringázni, elég sáros, uh nem délután inkább squasholni megyek, jó tekrést

#59403
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

2?
nekem csak 1 úgytudom.. ?!


A garancia hatálya
SRAM az eredeti vásárlás idõpontjától számított 2 év idõtartamra vállal garanciát arra, hogy termékei anyaghiba mentesek és a gyártás szakszerûen történt. A garanciális kötelezettséget csak az eredeti tulajdonos érvényesítheti, az nem ruházható át! E garancia alapján az esetleges felszólamlásokat azon kiskereskedõn keresztül kell megtenni ahol a kerékpárt vagy SRAM alkatrészt megvásárolták. A garancia érvényesítéséhez szükséges az eredeti vásárlási bizonylat.
A felelõsség korlátozása
A helyi törvények szerint meghatározott mértékig, ezen garancia által kifejezetten elõírt kötelezettségek kivételével, SRAM vagy harmadik partnere semmilyen esetben nem tehetõ felelõssé közvetlen, közvetett, különleges, véletlen vagy közvetetten keletkezõ károk miatt.



ez PIKE használati utasításából van, a honlapról töltöttem le.


#59404
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Magoo: hát attol én sem félnék hogy eltorik (az enduro dolog is egy régi poén volt), de szerintem azért érdmes meggondolnod, mert a pike rockshox. pontosan ugyanugy mozog mint a régi Psylom 6 (!!) éve. Mátéé, Bandié, ufoé, kokk boxxere, mind ugynolyan darabosan mozog a középsõ tartományban -> nekem nem tetsyik. RS csak akkor mozog szépen ha az ember a WC modelleket veszi, lásd Kokk is tuningolt, még a Boxxer WC-n is.


:chin: én meg pont azt szeretem a RS-ban, hogy olyan jól mozognak;) LL pike-ját is nyomkorásztam már és semmi akadás nem volt benne, sõt Pestem próbáltam 1 reba-t és az is gyönyörûen mozgott pedig az levegõs.
De most már maradok a Pike-nál, mert egy igazi mindenes villa és nekem az kell.

#59405
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

Vazze, ti hülyék vagytok... Ilyenkor Kantavár? jááááj jáááááj jááááááj

Mindenesetre 2 Szecska?


Módosítva, holnap valamikor Szecska.. :D

Ezenkívül:

Vasárnap délután rendkívüli egyesületi gyûlés az elnöki exlakosztályban!!!

Aktuális civil


#59406
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Vazze, ti hülyék vagytok... Ilyenkor Kantavár? jááááj jáááááj jááááááj

Mindenesetre 2 Szecska?

Aktuális civil


#59407
SliN

SliN

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Hi!

Aki ma du. bringázna: van egy olyan opció, hogy egy freerideos menet Kantavár felé! Már van egy csoport aki megy... 14:30-kor Tettyén a boltnál.
Ha van 'kedvünk' mehetnénk arra is!

The life is short, ride more!


#59408
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás

Dnl: pedig most már tuti, hogy pike lesz, hétfõn jön meg. nem hiszem, hogy gond lesz vele, erõs villa az csak egyszer a bikk makk-ban volt egy törött pike

Magoo: hát attol én sem félnék hogy eltorik (az enduro dolog is egy régi poén volt), de szerintem azért érdmes meggondolnod, mert a pike rockshox. pontosan ugyanugy mozog mint a régi Psylom 6 (!!) éve. Mátéé, Bandié, ufoé, kokk boxxere, mind ugynolyan darabosan mozog a középsõ tartományban -> nekem nem tetsyik. RS csak akkor mozog szépen ha az ember a WC modelleket veszi, lásd Kokk is tuningolt, még a Boxxer WC-n is.

Ha bárki tud rá vevõt, szóljon pls!

Más: lehet hogy nagy butaságot kérdezek, de Pánytyát miért kell búcsuztatni, hova megy?

#59409
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

jah persze jó úgy akkor most megyünk városba jönni-menni aztán ha árkád felé járunk akkor beadom!!
elõtte megcsörgetem mobilon!

Nagyon köszi!

#59410
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
értem....
akkor valóban nincs jól beállítva a fékem

jah persze jó úgy akkor most megyünk városba jönni-menni aztán ha árkád felé járunk akkor beadom!!
elõtte megcsörgetem mobilon!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59411
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

van
szívesen odaadom
ha megmondod mien fékbetétet használtok!?:)

Gyári Hayes mióta ilyen fékünk van ;)
Dalma át tudja valahogy venni (13:00kor végez)?

#59412
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
van
szívesen odaadom
ha megmondod mien fékbetétet használtok!?:)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59413
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Nincs valakinek felesleges szobaantennája?

#59414
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
pfff de elgondolkodo arcokat vágtam...

tök zéró az idõérzékem...
bent full sötét,azt sem tudom ány óra

de a webcam ugy mutatja hogy jó idõ van kint:D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59415
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Na itten vannak a képek.

Bazzeg mennyit írtam én ide este...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59416
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
huha én most ébredezem

hazafelé még beszélgettük ezt a dolgot,aztán arra jutottun hogy akár koooperálva,de szivesen csinálnám(nk)ezt a dolgot!
Csak legyen mindenkienk a hozzáállás olyan amiennek kell legyen.

Ha vannak majd képek szólj!

most jött le fékbetétem?!

pike meg mind a képen mutattt helyen tört,mivel a fékhídja gyenge.ferdézéseket nem tolerál.
bár a 40es fox is hasonló hálós volt,csak õk hip-hopp áttervezték.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59417
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Hol van az a kibaszott törött PIKE??? Mutasson már róla valaki képet! Mert eddig tényleg csak Reba-t láttam...


bár ez nem _az_ amelyik a bikkmakban volt, de ugyanott tört el.
ez a 3.-4. amit képe látok törötként és mind ugyanott tört :)

http://photo.pinkbik...pbpic571706.jpg
http://photo.pinkbik...pbpic571713.jpg
Feltöltött kép

de ami itthon eltört arról határozottan azt hallottam, hogy merhogy 180-ak, meg 360ok.. elbaszva.

szégyellem magam, ha nem segítek mindenben.

;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59418
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ezekrõl beszéltem:
Nagy ízutazás 2006
Ezek jönnek
Ez meg fontos :D :
Hol borozzunk
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59419
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hol van az a kibaszott törött PIKE??? Mutasson már róla valaki képet! Mert eddig tényleg csak Reba-t láttam...
Na.
Hejj, de bebasztunk. De a vége, nagyon hasznos volt. Most kicsit azt mondanám, hogy ha kell basztatok én mindenkit, de ahhoz segítség kell. De komolyan! Asszem nekem van legkomolyabb telefonálási potenciálom az egyesületen belül, szóval kicsit szégyellem magam, ha nem segítek mindenben.
Nekem az a bajom, hogy nem tudom magam 100%ra eligérni bármilyen projektre. Max. talán 70%. Ez amit szabadidõbõl maximálisan fel tudnék használni, de akkor erõs ellenállást kéne leküzdenem a csajom, és a munkahelyem irányányából. A csajom szerintem megértõ. És ezért imádom. A munkahelyemen meg lassan úgy gondolkozom, hogy hátha támogatnának minket. (Nem vicc!) Csak, a hogyan adjam elõ a kérdés...
be vagyok baszva egy kicsit.
Ez tény.
De a munkahelyem meg eléggé laza. Nem mondom, hogy le lehet gombolni rólunk 100e-et, de mondjuk pár 10e Ft augusztus környékén.... Na nemtom, de kibírná a cég, az tuti. Én már amúgy is gondolkoztam egy kisebb magánjellegû sponzoráción a szülinapom okán.
Ezt nem azért írom mert részeg vagyok, hanem azért, mert most, hogy leírom kicsit valamit követelhettek is rajtam. Komolyan. Én így elsõ körben pl. 10e Ft-ra gondoltam, a szülinapom okán, de ez elég képlékeny. De semmiképpen sem csökkenteném.

Szóval ezt veheti minden Katonabogár ígéretnek! De ha lehet, akkor ezt a díjazásba szeretém beépíteni. Ha ez nem megy, akkor a felszállításra szánnám.

Hát ennyi. Mondjátok meg hol van az IS+40es adapterem.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59420
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

van rá 2 év garancia.


2?
nekem csak 1 úgytudom.. ?!
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda