Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59361
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Faszás... Mikor megyünk?! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59362
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ha valakit érdekel:
Jakab-hegy 10.000es térképen

Akkor még:
10.000es térképen a két út, ami igazából egy kéne, hogy legyen...
És ugyanezek a túrista térképen
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59363
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát, kemény megpróbáltatás lesz ez az idei tavasz. Beültem 10-kor az órára és pár perc múlva bizsergett a p*csám. :D 1000 forgatókönyvet találtam ki percenként, hogy hogy fogok megpattanni... ÉS ez még csak a kezdet... Híííííí...

Na, még pár valami, aztán menni kell!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59364
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Közben próbáltam térinformatika szoftverbe beilleszteni a szkennelt túrista térképemet, és háát nem nagyon megy. Simán van benne 100-200 méter hiba. Aztán próbáltam bedigitalizálni kb. a pálya útvonalát, és a mondjuk úgy elfogadott 10.000-es méretarányú térképhez képest kicsit máshol mennek az utak. Meg aztán van olyan túristaút, ami nincs bejelölve azon. Eh.
Mondjuk a 10.000es térképek úgy a 80as évek közepén készültek, de azért elég pontosak szoktak lenni.
Na majd GPS-el lemérem a pályát, és akkor kiderül, hogy mi az igazság...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59365
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Helyes helyes--csak így tovább-küzdelem a KATONABOGARAKért!

#59366
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ja, és nekiálltam valami ingyenes helyen levlistát gyártani, de ezek kicsit szarok ám... Mûködik a levélküldés faszán, meg minden, csak éppen van benne 1 órás késés. Ha a levlista weboldaláról küldöm a levelet, akkor nincs ez a késés. Érdekes.
Lehet, hogy inkább megpróbálok majd azon az oldalon csináltatni egy listát, ahol a képeim is vannak.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59367
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Jók a képek a vége felé, hogy "elfáradt" mindenki. H

Én is mennék kerózni...nagyon

#59368
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jajj ilyen béna is régen voltam, mint ma reggel. Alig bírtam felkelni, majdnem minden buszt lekéstem, és még az egyik telefonomat is otthon hagytam...
Bringával kellett volna jönnöm...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59369
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ööööö, khmm, ööö... hát végülis, azt is, úgy 10%-ban;)... Meg persze ugrálni is, haladni is, edzeni is, fejlõdni is, erõsödni is, gyorsulni is.. Szóval igen, túrázni:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59370
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
SZóval túrázni akarsz és fejlõdni ezálltal!!! Mint sokan mások... kivéve KOKK.

#59371
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na helló Vakerok!

Én ma megyek egyet, 15:30-16:00 körül, Nagy-Tubesig tervezem, ha van kedvetek...

Tetszik ez a napsütés, de sírok is, mert annyira csúsznék még, nagyon nagyon... Majd kitalálok valamit!

Mozsafsiknak jó utat! És Törökországba megy hirdetni a kereszténységet, és lefelé kunkorodó bajusszal ijesztegetni office dolgozókat, fedetlen mellkassal pedig kiskorú tinitöröklányokat!

Tegnap kipróbáltuk:a Kis Suzuki-ba belefér a bringám (csak a hátsó kereket kell kiszedni szerencsére), a Kedvesem, Golyó és én is;)!

Lemostam YZ0-t, úgyhogy ma mindenképpen össze kell kennem egy kis sáros ránctalanító pakolással!

És tényleg nagyon akarok már menni tekerni is, Jakabhegyrõl lefelé Orfûre, tavaszi erdõszagnban, sokat mászni felfelé, küzdeni, és persze nagyon sokat menni lefelé is!

Na szép napot nektek!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59372
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Jóreggelt, ITT VALAMI MÁR TAVASZODIK HEJJ!!!

Na tegnap jót tekertünk, meg a tárgyalások("brainstorming") is alakulnak.
Nem vagyunk mi olyan punnyadtpöcsök!!!!

#59373
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt!

Tetszetõs ez a napsütés... Csak föl kéne menni a hegyre. De valszeg nem nagyon leszek gépközelben. Ha esetleg összejön az 1, légyszi valaki jelezzen hordozhatótelefonkészüléken át! ;) Thx.

Szép napot mindenkinek!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59374
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ha eleget rugózik, egész babapopsis lesz... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59375
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
emmostmi?

a simaság titka a rugózás, mi? :D

Aktuális civil


#59376
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
:) ...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59377
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Licenszes ügy _sokkal_ durvább, mint hittem... Lehet, hogy csak szerda lesz belõle.

Mai tekerés nagyon jól esett. Még pár fok plusz, meg egy óraátállítás és minden nap!!! :D

Mozsimozsi helyébe képzeltem magam egy picit és vááá...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59378
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
akkor hosszú éjszakád lesz :D

majd megnyomkodnám valamikor a közeljövõben a jucid...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59379
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
Holnap :) lehet röktön fel is m1ek vele h1re bejáratni, meg a féket bekoptatni :D


Tomy kösz a DVD-ket, azt hittem csak kölcsönbe adtad ;)

#59380
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
mikor jön? :) (szar ügy várakozni ;))
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda