Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59381
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
csátok

na, felkészültem a pike fogadására: lemostam a bringát, szétszedtem, gumit átraktam a másik kerékre, tárcsát felraktam, kormánycsapágy is ragyog. már csak a telót kell beletenni :)

#59382
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás

de ha nem ereszet,nincs vele gond akkor mért akarod megbontani!?


... hogy legyen gondja... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59383
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hát figy mit mondjak.... ez van
most kérdeztem faktorban 2e egy darab belõle.
szal nem vészes
http://img214.images...dscf17526sj.jpg


12 lett volna a vanilla rc szimmering meg olajcseréje.
de ha nem ereszet,nincs vele gond akkor mért akarod megbontani!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59384
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
huu, Márió, mégegyszer ne haragudj a fék miatt. Ha ugy gondolod akkor term. fizetem a kölcségeket :(

Ez a 12 ezer elég csúnyán hangzik, asszem még gondolkozom a dolgon!

#59385
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nekem sincs,de akkor együtt megyünk Ákosho!

12e

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59386
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
gondolom, van neked is? 1 körül beugrok (ha nem leszel otthon majd csörgök,de addig már nem olvasok forumot)

kb mennyibe kerülhet a rugostag kipucolása? mióta megvettem - lassan egy éve - nem volt szétszedve, és szerintem az elõzõ tulaj se nagyon tartotta karban..

#59387
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
oksa nekem jó

de elõttte féket nézzünk ugye?dnl ha gondolod gyere pumpálni!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59388
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
Ákos, lenne kedved elhozni a telópumpát? a télen eltunt az SPV nyomásom, tegnap meg nem jutott eszembe boltba menni vele. fél 2re akkor elugranék a szécsenyi térre (szecska ezt jelenti :)) ?
elõre is kösz.

Pike jó teló !!!!!!!!!!!

#59389
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Piccs. Sztem az is korai... Ma mindenrõl lecsúszok. :D Azért igyekszem, hátha... Majd csörgök.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59390
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
hey all ya!!

fél 2 Szecska

léptem

Aktuális civil


#59391
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ti mikor mentek a hegyre? Én olyan 2-körül érek haza... Lehet, hogy csatalkoznék. De még nem 100. Írjatok valami infót, hogy hol, imkor, aztán ha tudok, megyek.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59392
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Zapat! Kicsit MSN-re...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59393
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Márió: szerintem olyan Dömörkapu magasságába gondolkodjunk.És az egész tele lesz gyaloggal. Ehhh...
Kokka: ja, itt maradt, hogy majd egyszer elviszed...

Aktuális civil


#59394
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt moszatok!

Apumnak ma tartjuk a születésnapi ebédjét. És 5-kor ugye gyûlés...

---> Zsolo, valszeg ennyi idõre nem érdemes lemenni, nem?!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59395
SliN

SliN

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Hi!

Állati volt a mai ride, csak valami irdatlan sár van fennt. Kantavár felé sokhelyen még hó volt, utána lefelé menetben meg süppedés. Egy-két helyen olyan volt a talaj, mint valami mocsár!
De iszonyat jót csapattunk....

A holnapi nap még nemtom, hogy hogyan alakul, lehet, hogy majd én is csatlakozok a felfelé tartókhoz!

The life is short, ride more!


#59396
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Zapat: a dot nálad maradt, zgye?! Sehol sem találom...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59397
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
én is ugy gondoltam kb!!

hozzak valmit!?
magamon kívül4?
meg merre mennénk kb!?
hogy emyni cuccot hozzak!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59398
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Márió: megnézhetjük... Szerintem olyan 1-2 között el kéne menni, hogy 5re GAbeszhoz érjünk.

Aktuális civil


#59399
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
holnap tekeréshez csatlakozom!!
mikor lenne az indulás kb!?
Ákos,kicsit nem tudsz féketbállítani segíteni!?
vagy legalább ránézni hogy mi merre?!

Zsoloék,remélem jó adaptet adtam,mert nem vagyok benne biztos hogy ez az övé,de tûvétettem mindent itthon és ezt találtam csak.Ergó ennek kell lenni.
Ha nem ez akkor a sepcifikációk alapján mûszaki boltba(Király u 4x a sulival szemben )pár száz forintért adnak hozzávalót.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59400
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Yippp!

Na, hát mi még jót buliztunk, aztán aludtam 3 órát és aztán ma bõ 9 óra alatt kivágtunk egy */$>#@& nagy fát Sikondán. Most kicsit fáradt vagyok. Illetve nem kicsit...

A képek jók! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D