Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59041
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

egyre jobban recsegett már a kormánycsapágynál a bringám, úgyhogy szétszedtem. a csapágyak rendben voltak viszont az alsó csészét a kezemmel tudtam mozgatni, sõt kb 2mm el kijjebb tudtam húzni :scratchhe nézegettem a vázat belülrõl, hát a tököm se tudja, de volt ott vmi repedésre emlékeztetõ izé. aztán úgy döntöttem, hogy az nem az és jól bezsíroztam azt a részt ahova a csésze felfekszik, összeraktam ( egy enyhe kalapácsütéssel helyén volt a csésze...) és most nem nyekereg. kurva napját

Nem zsírozzuk a csapágycsészét...

#59042
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
egyre jobban recsegett már a kormánycsapágynál a bringám, úgyhogy szétszedtem. a csapágyak rendben voltak viszont az alsó csészét a kezemmel tudtam mozgatni, sõt kb 2mm el kijjebb tudtam húzni :scratchhe nézegettem a vázat belülrõl, hát a tököm se tudja, de volt ott vmi repedésre emlékeztetõ izé. aztán úgy döntöttem, hogy az nem az és jól bezsíroztam azt a részt ahova a csésze felfekszik, összeraktam ( egy enyhe kalapácsütéssel helyén volt a csésze...) és most nem nyekereg. kurva napját

#59043
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Na úgy néz ki csajom is bejön és beszélünk kajáról :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59044
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
oksa nekem jó!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59045
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Na akkor ma is 8kor a lónál 1sör!
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59046
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
A nemhivatalos válasz valahogy úgy hangzik, hogy szombaton amúgy is kicsi a forgalom, és így jobban korlátozni lehet a forgalmat...
Legalábbis itt, ezt írta valaki
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59047
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
kokka mibe fáj egy 203as hayes tárca?!

jah megjött!!de nincs kedvem,mert azóta szopom hogy jóó idõ én meg nézem a gépet :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59048
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Nem azt furcsálom, hogy lesz, az alap, csak azt, hogy 21-én lesz, ellenben máshol 22-én.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#59049
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát, mert így alakult. Pécs az egy bicajos népség

#59050
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Sziasztok!

Nálatok hogy-hogy 21-én lesz CM?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#59051
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
hehe, mindenki bringája :)
Zap, nálam van a garázsban, viheted ha kell bármikor.
Márió, megjött a csomag? mer akkor eldobom a szelvényt? van kedved köccségeket felezni? 1400 fejenként. ja és addig a számlát ne dobd el amig ki nem derül h jó a cucc (azt is mellékeltem).

#59052
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Orfûn. Az kicsit mindenkinek a bringája :)

#59053
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Basszátok meg, enniyre szarul rég voltam... Kiszabadítottunk valami ördögdolgot ott annál a tónál, vagy nemtom.
Az az én bringám a képen félig! Télleg, hun van az?
Mindegyis, megyek vissza aludni..

Aktuális civil


#59054
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

... Max véreres gülüszem.



Az a METTYÚK-nak van amikor elköszönök tõle a nap végén....

#59055
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Gondolod, hogy a Sinka akkora király, hogy kiszúrom egy képen, amin csak õ van?! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59056
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
a TIR biztosító pöcsöl, mi pedig az Alianznál vagyunk, õk elfogadnák a papírt, a kárt is felmérték, meg õk faxolnak nekünk össze vissza, hogy gyorsabb legyen mint postán, pedig nem lenne kötelességük.

#59057
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

szasztok

királyság holnap csak 11:50 re kell bemennem :)

elég combos kis szél kerekedett, viszket a szemem, mer minden szart belefújt. Gál Noémi reggel aszonta, hogy délután esni fog. remélem téved.

kocsi nekünk is most lett rendberakva, vezérmûszíj, ékszíj, fékbetétek meg ilyenek. tárcsát is kell cserélni hamarosan, de hátul, elsõk még jók.
csak a biztosító még mindig baszik fizetni a tavaly!!! januári karambolra....azt mondták, hogy a rendõrségi papíron nem elég egy értelmû, hogy nem mi vagyunk a felelõsek. rendõrségen meg azt mondták, hogy mindenkinek ugyan azt írják rá, mint nekünk, szal el kell fogadniuk hívjuk fel a biztosítót, de azt meg nem tudjuk, mert 2 hete folyamatosan foglalt vagy kérem várjon robothang szól be, vagy fel se veszik. és persze csak Pesten van irodájuk. na erre varjatok gombot bazmegbazmeg



Ez nem véletlenül a MÁV biztosítója? Azt most nagyon 'dícsérik' :D

#59058
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jólvan magyarázd csak meg a fatális tévedésed...
Méghogy mérnöki sugárszem... Max véreres gülüszem.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59059
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

Nem jól látod ;)
Napfogyatkozás 2006. március 29-én
Pécsi megfigyelések


De jól láttam csak én még téli idõszámítás szerint néztem le mérnöki sugárszemeimmel a*.pdf bõl. HEHEHHE (10 percet tévedtem)Feltöltött kép

Zoltán KIRÁLY Sinka AAAAAAA

#59060
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hát ez meglepõ és mulatságos... :D
Mármint a képre mondtam, ehe.

Melyik biztosítónál vagytok?
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök