Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59021
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Wuff: hehehehe... Fasza álom lehetett. ;)

Rá kéne állni az akár mindennapi tekerésre, mert nem lesz ez így jó. Szexárdon el fogunk vérezni. Nem voltam már egy hete a hegyen. Ejjj...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59022
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Én benne vagyok:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59023
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

S Patyóhoz is simán le lehet tekerni, az is gyönyörû út..


Keszthelyre? HEHEHEFeltöltött kép

#59024
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Én tegnap csak 14km-t gyûrtem bele a gépbe :( tök lehangoló.. Na de jó reggelt! Nekem is minden recseg mindenhol, úgyhogy megy nagygenerálra a paripa 7végén...

Hülyeséget álmodtam iccaka, Zap bizniszelt egy gyerekekkel, én is elkísértem itt Pesten a Citadellán volt a találkozó, az üzlet tárgya pedig egy majdnem üres Ezersziget mártás volt, üvegben :D

Shoshi, te mostan hol dolgozol??

#59025
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
JA én tudtam és keróval jöttem dogzani--SUNSHINE RULEZ!!!

#59026
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Simándi! Gyönyörû utak Jakab-hegy után, Hetvehely felé, meg Melegmány is gyönyörû, és én személy szerint nem nagyon ismerem a Keleti-Mecseket:(! Patyóhoz is simán le lehet tekerni, az is gyönyörû út... És már süt is a nap!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59027
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Pocskolós JÓreGGelt!

Na kiszámoltam és csak 25km-t mentem tegnap Szécsitérrel együtt. Ebbõl 10km volt a terep csak---na mindegy legalább élveztem 1et mint az ágyban!

Én még fogok menni ilyeneket meg a ZAPPATA is ha kigyógyul a kehélyébõl. Térképpel, teljesen ismeretlen utakon, FEJLÕDNI!!!

#59028
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Reggelit!

Esik, de azért nincs szar idõ, már reggel is eláztam egyszer kerékpáron, meg lehet, hogy el is fogok. Bár ma asszem futkározok egy jót délutány!

Tegnap akkora, de akkora feeling tekerést nyomattam... Szokásos Bányász út kör, full lazán, kistányér-rettenetes végig felfelé, lefelé meg háromszög és kulcsosház Mecsek-kapu kombináció, downtown dh-zás, Polláck strand, stb. Olyan szép virágok vannak Bányász út mentén, legközelebb viszek fotót!

Este romboltam egy picit Vikinél, meg Bernhard is felmérte a terepet!

Nem jön ma valaki futni egy laza hosszút? Monnyuk fél öttõl? Tényleg laza lesz...

Holnap délutány meg kirándulunk egyet asszem... Bár most hívtak, hogy mennyek Pestre, én meg mondtam, hogy nem megyek... Szopjanak már faszt.

Na szép napot nektek, meg jobbulást, meg jó szerelést, meg kupakolást, stb.!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59029
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt!


Dühítõ esõ és vérszag!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59030
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Magoo:
Esetleg eladhatom a fehér vázamat olcsóért. Az még bírni fogja egy darabig szerintem.
Bár azt tervezgettem, hogy abból építek majd mégegy bringát, így munkábajárni, meg ilyesmi. Raktam volna át a régebbi alkatrészeimet rá, aztán lett volna mégegy a Kuszinak, ha megyünk együtt túrázni :D

Ja, és készül mostantól a Széchenyi térrõl percenkénti webcam mentés ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59031
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
törve biztos nincs, talán egy repedés van benne, de csak belülrõl látszik. majd akkor lesz gáz ha már kivülrõl is látszani fog, addig meg nem izgat.

a sörös dobozt egy cro-mo gepidán már próbáltam, ott is az volt a baj, hogy nem "illesztett", aztán megrepedt az alsócsõ és akkor kuka lett a váz.

#59032
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Deha már mozog a vázban a csésze, akkor mindegy....
Én évekig mentem így, mert kicsit ovállá tette a heggesztés a fejcsövem.

Aktuális civil


#59033
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Még elõtte jöhet a sörös doboz, a csésze meg a váz közé. Persze ez csak akkor "használ", ha nincs törve a váz, ha van, akkor árt...

Akkor is árt ha nincs törve, mert a sörösdoboz az már nem fog "illeszteni" :(

#59034
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Még elõtte jöhet a sörös doboz, a csésze meg a váz közé. Persze ez csak akkor "használ", ha nincs törve a váz, ha van, akkor árt...

Aktuális civil


#59035
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

én mindent átkentem és most nem is recseg, de a csésze azér mozog.

Újra hangsúlyozom, hogy a csészét ne kendd. Rontani fog a helyzeten!!!
(...és szép óvtosan elkezdhetsz vázra gyûjteni...)

#59036
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
én mindent átkentem és most nem is recseg, de a csésze azér mozog.

na jó sörrentést

#59037
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Sztem este nekem is jó...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59038
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nekem is...
me nem örül...

teednõ?minden átkenni?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59039
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nekem hátul recseg.

Aktuális civil


#59040
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Fú, most néztem, a Boiler is recseg-ropog elöl. Ki kéne tisztítani...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök