Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#1541
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

De kaptam kocsit! Az is jó volt ;)

És még a kézifék is fog :D

 

És megjött végre az újraküldött Avid Pro Bleeding kit, szóval hamarosan el tudom majd baszni a fékjeimet a bringán is! :D

 


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1542
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

Ha időtök engedi, tessék ma meg holnap drukkolni, van egy "találmányom" amit ma holnap kell prezizni pénzeszsákoknak, illetve más kockázati befektetőknek stb...

 

Hétvégge CM meg Vadim mint bulj?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1543
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,121 posts
Tomiank utolag BSz! Karpotlasul hogy szemelyesen elmaradt!:)
https://www.google.h...5g3MW;1080;1078
  • bucibeka likes this

#1544
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Kérdés: Van egy fél cm, vékony vágás a külsőn. Összerakhatom-e belsővel, vagy előbb foltozzam mög?



#1545
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Leadtam a Würth öt ma...kocsi miegyebek...:)
Holnaptól hivatalisan is háztartásbeli apuka vagyok:)
  • albertfish, Chicken, filmes and 1 other like this

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1546
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

:D hasonlóképp jártam én is, így most elöl van csak uesté, hátul beső+lötty a bélésben. 



#1547
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

A bénázás és a szerelés ellenére jól éreztem magam Magooval. Legközelebb is elvihetsz egy körre  ;)

 

Egyúttal szeretném felhívni a sporttársak figyelmét a belső nélküli rendszerek gondos karbantartásának fontosságára. Hiszen a közegbe töltött latex folyadék várható átlagos szavatossági ideje három hónap. A nem megfelelő ellenőrzés eredményeképp könnyen találhatjuk magunkat kellemetlen helyzetben, mint a bal oldali képen látható kerékpáros fiatalember, aki megbaszhatta a belső nélküli rendszerét.


  • Chicken, filmes and bucibeka like this

#1548
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Szombatra még nem ír esőt a foreca...

 

Szombat este mondjuk jó lenne egyet inni is, vagy valami. Rohadt régóta nem buliztam a városban, és most már mintha hiányozna.

 


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1549
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts
Azt hittem ma nem baszhat fel jobban az a kurva sok gyökér Pécsvárad felé, akik az istennek nem húzódtak ki, de sajnos megtekintettem a Frank c filmet Michael Fassbender főszereplésével és egy nagy rakás véres kihányt fos. Mindjárt infarktust kapok basszameg.

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1550
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts
Én ma azt hittem, hogy megyek tekerni, de aztán nem jött össze, és holnap sem, meg aztán nem tudom mi lesz, de hétvégére meg esőt ír! Hát basszameg!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1551
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

mai tekercs kimaradt, de holnap ilyen 4-5 körül megyek valamit az biztuskurvaélet!

 

baazmeg az Uaznak még a lámpája sem tört el :D

 

http://babara.hu/2014/09/16/2641/


__________________

#1552
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Faszom, ma bringával mentem a cég telephelyére, hogy délután amint leteszem a lantot, egyből bringáhassak.

A kesztyű kurva jó!

Ma veszek küllőt és hajtogatok belőle láncfeszítőt, faszom a csigákba...


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1553
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Ettem American-style pizzát is (Meat king). Habár az íze rendben volt, ez nem vastag tésztás, Dus. Tényleg csak a visszacsatolás miatt, de pl. a Pizzaboy (gondolom ismered a konkurenciát) vastag tésztás. Valószínűleg úgy is az olaszos lesz az én világom, de szerintem aki a Pizza Hut feelinget reméli, csalódni fog.

Magyarosat tesztelnen kell még, aztán ha jól ismerem magam vissza állok az al'Italia-ra. Az a Parma, az Isten.

Aztán vannak ott még tészták, saláták is.



#1554
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts
Nem értem: beállított haj, bőrjakó, szép óra, jött, hogy kártyával fizessen meg minden és olyan a szaga, mint egy csövinek júliusban.

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1555
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

eh..

20140914.jpeg


  • Magoo and toronte like this

#1556
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Havergát ilyet vett tegnap Dekában. 5 és fél kilóé.

http://www.decathlon...id_8296115.html

 

Felpróbáltam: egy kesztyű mind felett, ennyit mondanék. Ilyen faszántosan még nem simult kesztyű a mancsomra.

Ez jutott eszembe. Kipróbáljuk. Kesztyűből sosem elég.

p4pb7263616.jpg



#1557
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Havergát ilyet vett tegnap Dekában. 5 és fél kilóé.

http://www.decathlon...id_8296115.html

 

Felpróbáltam: egy kesztyű mind felett, ennyit mondanék. Ilyen faszántosan még nem simult kesztyű a mancsomra.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1558
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

"Nem tudhatod, milyen érzés action logokat töltögetni, vezetni, felkövetni, utánkövetni - trackereket csinálni, aztán trackereknek a trackerét, double-maintenance, rendszer és a back-up, és annak az Excel-Excel-backupja. MAIC, PDCA, Six Sigma, black belt meg green belt, agymosás, 5s, 8d, heat map, risk champion meg dokumentáció még az enter lenyomásáról is..pluszoffset, index, match, today(), value, sumproduct, getpivotdata, isnumber, isblank, len, mid, search, iferror, change links, substitute, hm? Tudod, mire jó a CTRL+D, az ALT > d > f > s vagy d > p > f? Dolgoztál valaha a Text to columnszal, tudod, mi az az integer vagy a veryhidden? meg  olyan tranzakciók, mint a zfis, az fbl5n vagy az mb01? 

munkáról jutott eszmbe .)

 

Jól lázas lettem, nyomom itt a  fokhagymát meg az erőspistát felváltva...hátha


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1559
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Moffal tekercs jó volt! :)
Màr csak 3 munkanap...;)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1560
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

csúúszik a hegyen fakkkjeee :-)


__________________