Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59541
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
holnap mi lessz!?
nekem lenne kedvem kimozdulni,akár gyalog+Peti,de bringával is

Interspárban akkora sor volt mintha bemondták volna hogy halmozzunk föl készleteket,mert világvágére lehet számítani kb 2245kor...

Barna nem ismert meg öltönyakendõben:D
gáz hogy nem tûztem kokárdát az ünnepségre,sõt holnap sem fogok!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59542
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Zsolo: a leghitelesebb forrásból tudom, hogy a rétes valószínûleg örök rejtély marad, viszont biztos, hogy nem ettetek a saját készítésû és sütésûból. ;)

Kevés ennél nagyobb igazi probléma létezik :(

#59543
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Jippp... :D 2 napja iszok és leviszgáztam. ;) Megvan a borkurzusos oklevelem. Persze max pontszámmal... Pedig a felét ellógtam, mert unokanõvéremék fõztek, vendégségeztem, ittam.

De már dél óta visszafogtam magam, hogy minnyá haza tudjak vezetni majd. Tegnap durva volt. Borozunk, meg továbbképzõdünk, megyek ki, mert el kellett indulnom Palkonyára, erre full hó minden. Mondom fasza. Az amúgy 5 perces út kb 20 lett. De azért itt jó minden.

Zsolo: a leghitelesebb forrásból tudom, hogy a rétes valószínûleg örök rejtély marad, viszont biztos, hogy nem ettetek a saját készítésû és sütésûból. ;)

Ja és van Trezorsaláta, amit meg kell majd kóstolnotok. olyan egyszerû és olyan finom, hogy hihetetlen. Nagyon friss oriáscipó, benne mangalicasonka, fõttojs, friss zöldségek, saláta. Sillerrel. Meg a vargabéles (vagy mi a tököm) is állat finom...

Na majd... Este még kérdéses, mert már elígérkeztem. Asszem.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59544
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Akkor én is maradok otthony ma...

Beszéltem az erdészekkel, nem én nyertem a pályázatot. De egybõl nyomattam a Bogarakat. Összedobom a kiadványunkat, és megküldöm nekik hamar-hamar, ha mindenkinek tetszik...
Egyébként fura, mert febr. 28-án hívott a koordinátor fickó, hogy még van egy meghallgatás vissza, nincs döntés, de érdekelne-e úgy, hogy nem vagyok a vezetõ. Mondtam, hogy persze. Vártam a múlt héten, hogy hív, de nem hívott, így ma írtam neki. Erre azt mondja, hogy hát õ hívott mindenkit, és pipa van a nevem mellett. Érdekes, hogy korábban azt mondta, hogy aznapra még van egy meghallgatás, emellett nekem tudnom kellene, hogy nem én nyertem... Elég bundaszagú a dolog tényleg. Legalább ügyesen csinálnák:D...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59545
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hááát a mai esti az nekem is necces, de majd még meglátom.
A holnap az meg kitudja. Nem tudok én semmit se.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59546
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
A holnapi OUTDOOR staff az jöhet, a ma esti ivászat sajna nekem bevariálódott, de majd hétvégén pótlásra kerül sor.

#59547
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Este fél 8 kor lesz valami.
Gyûljünk és üljünk és igyunk, vagy ilyen.

Holnap meg valami outdoor activity kéne

Aktuális civil


#59548
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Király képek--egyszer én is megtanulok fotózni!
Valamikor az én képeim is felkerülnek majd.

Tisztára visszajött minden érzés---méééég

#59549
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Itten vannak a Vogeles képek:
Íme...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59550
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Szélvihar Tommykám--Globális Felmelegedéses szélvihar!!!

#59551
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jaja, elég fasza ez a hó. Csak holnapig kitartson, mert akkor nem kell dolgozni, és lehet bohóckodni a hóban. Bár autóm csütörtökig nincs, szóval marad a bringa vagy a szánkó...

Ma már megint nagyon sokan vannak itt bennt. Egyesek elmentek bankot rabolni, mások meg ki tudja mit csinálnak.

Éjszaka vagy 10x elment nálunk az áram, aztán a szünetmentes sípolására ébredtem. De szerencsére nem volt egyik se hosszabb 1 másodpercnél. De azért vicces volt. Érdekes, hogy tavaly egyszer sem volt ilyen.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59552
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Jóreggelt!! HAVAZZÍÍÍKK --JEEEEAAAHHH!!!!!

#59553
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Dobri dan!

Márió:
Hát ennek nem igazán örülök, bár még nem láttuk a szerkezetet! Majd valahogy lesz és kész... Csak eszembe jutott, hogy régen is emlegetted már párszor, gondoltam, most megbótoljuk...
Tegnap jelentkezett egy gerök a pulzusmérõért is, szal jó lenne, ha valamit kitalálnál, mert nekem is választ kell adnom!

Lassan feltolom a képeket!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59554
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
üdv itthon kóklerek!!

Nekem is volt meglepi méghozzá egy raceface diabolus nyeregcsõ személyében.
nem is akaram beletolni a vázba,kár lenne ezt beletenni...

kokka,pofa hogy áll?

Kanyapé ügyben meg még megtárgyaljuk mi legyen ha kell,lehet nõvérem belekotyog,ill attol is függ hogy menyiért találunk ágyat.Szal lehet a a pulzusm ugrik:(

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59555
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
na sikerült szétszednem a kocsiajtót és semmit nem törtem le, a motor van beszarva, úgyhogy majd az autóvillanyos megcsinálja.

cseréltem videokártyát a másik gépbe mer beszart, kb. 2 óráig jó volt jó, most megint nem indul, pedig a szervízben azt mondták ez a baj. ja és memóriát is cseréltünk mer az is szar volt...

teló meg még mindig nincs :klnie:

viszon a hó esik :)

#59556
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Nem olvasol ;)
http://forum.bikemag...32&postcount=95


Hihi! Tééényleg... Ezt nem olvastam! Arra gondoltam, hogy én pl. kaptam emilt, Vikike meg nem, és nagyon jó kis meglepetés volt, így sokkal hasznosabban ütöm el a klotyón az idõt:D!

Tomy:
A hátam mögött kukkolod a könyvtáraimat???? Nem szép dolog:D!
Holnap már lesznek szép fotók is fent, nem csak a Lucababa!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59557
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Nagyon örültünk, mert nem kaptunk értesítést, hogy õ is nyert!

Nem olvasol ;)
http://forum.bikemag...32&postcount=95

#59558
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Tomi te meg ne ijesztegess, úgy oldottam fel az ékezetes betûket, meg a space-ket, hogy "hó legyél!" aztán láttam, hogy kajárol van szó. Huhh...



:D Ez szép... :D

Tomiii kössz mégegyszer a dvd-ket!!! ne hari, hogy a sör még nem jött. hétvégén kamatostul!!

#59559
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Zappata, te vizsgáztál már, vagy mikorhogy?

Hülye pedofilok....

#59560
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Az oké, hogy az én oldalamon gyülekeznek a kisgyerek fotók a húgom gyerekeirõl, de hogy Shoshinál is :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök