Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59521
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

peter strausson van egy egész nagy komoly bolt
onnan van a grátisz hot s külsõm,tele c'dale géppel és két karbon raven váz a "kilincs"
de van még egy másik is nem messze tölle


szerintem weblapcímre gondolt :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59522
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
uh vedd meg!!!

Soshi,nézz privit,aztán írj is hogy mi legyen

én 10töl próbálok,de írd meg mikor jó aztán ugy alakítjuk

kokka,áll még a fékpofa biznisz!?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59523
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 posts
Sziasztok, long time no see.

Megjött az uj villám, igy eladóvá vált a jól bevált Shermanem. Nem tudtok rá vevõt? Magoo, most olvasom h te is kersel valami hasonlót? Annyiban oda tudom adni mint azt a fostos PIKEot kinálják.
A mozgása a jól ismert "olyan puha mint a reggeli székletem", és a rohatt pesti meloim miatt asszem mind tudjátok: igen csak kimélve volt az utóbbi másfél évben.
Ha valaki tud rá vevõt, dobjatok egy mailt please (forumon nincs idom olvasni :((( Magoo ha érdekel, hétvégén kipróbálhatod..

#59524
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
peter strausson van egy egész nagy komoly bolt
onnan van a grátisz hot s külsõm,tele c'dale géppel és két karbon raven váz a "kilincs"
de van még egy másik is nem messze tölle

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59525
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

ha találnék 1et az osztrákoknál akkor apámmal kimennénk érte, de hol érdemes nézelõdni?


lécci írjatok vmi osztrák címet, én nem találok...

#59526
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hogy az a... :D Most ébredtem, pedig lett volna kedvem menni. Na mindegy. Kicsit sokat kivett belõlem ez a 3 nap. Úgyhogy most rehab ezerrel... Azért remélem nektek faszás ott fönt. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59527
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Tomi temeg szomorodj meg, mi is mentünk volna Jakabhegyre!!!

És miért nem jöttetek? Már tegnap este írtam, hogy megyek. Délután már nem tudtam volna felmenni, azért akartam mindenképpen délelõtt indulni.
Amúgy felfelé még nem olvadt annyira mint amikor lefelé jöttem. Jakab-hegyen nagyon frankó az idõ, ott szép zúzmarás minden, szóval fagy, de Éger-tetõ felé közeledve, egyre nagyobbak a pocsolyák, több víz, több sár. De még nem volt vészes. Hétvégére már biztos szép mély sár lesz.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59528
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

A Fox nem átütõs, és neki már van készen egy átütõs kereke.
Használtat meg valamiért nem akar...


hja nem szívesen vennék használtat, fõleg telóba nem. mondjuk fél év nem sok de ki tudja hogyan használta, hogyan szervízelte...meg ha már 3 évente veszek telót, akkor az l1en új. de kösz Mário ;)

ha találnék 1et az osztrákoknál akkor apámmal kimennénk érte, de hol érdemes nézelõdni?

Tomy: tescos villa felejtõs, az egyik haverom hugának a barátjának is volt és eltörött..pedig annak biztos nem üreges a hídja:D

#59529
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Zsoloék + Tibi is.
És akkor ez végleges: 14:00 Kórháztér.

Márió, csöngess meg telcsin, ha Szecskán tartasz!

Tomi temeg szomorodj meg, mi is mentünk volna Jakabhegyre!!!

Aktuális civil


#59530
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
hát az akár még jó is lehet
ketten megyünk csak?!

bakancshoz talpbetétet hol adnak!?
ehez nem találok cipõboltban,meg az itthoni cipõim közül sem passzol bele a betét...
asolo

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59531
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
na, hát 14:05 kor megy egy busz TV toronyhoz pl.

Aktuális civil


#59532
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
a pike viszont meggondolandó amit írtam
fél év alatt azért sok baja nem lehetetett

jah hogy már van kerék...

akkor hogy lessz ma?!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59533
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Eh, csak most kerültem éber állapotba. Még reggelizni is kell. A 10es indulásom kicsit csúszik. Na sebaj.

Na ezeket még múltkor fotóztam. Például itt van egy nagyon értelmes sorompó :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59534
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
villából énse vennék használtat..

bár ezzel egy árban van...ez emg egy álom villa
Pace Racing RC-36 Evo 3,Állítható 70-90mm út, oda vissza út csillapítás, Air assist rendszer acélrugó, karbon külsõ szárak, zsírzógomb, magnézium papucsok és fékhidak.


az lehet hogy álom, de szerintem messze enm ilyen felhasználásra való.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59535
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
A Fox nem átütõs, és neki már van készen egy átütõs kereke.
Használtat meg valamiért nem akar...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59536
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
Magoo:
bns2@freemail.hu 65ért már elviheted pécsi a srác,Norbinak hívják,pike team ha megfelel 05ös.

bár ezzel egy árban van...ez emg egy álom villa
Pace Racing RC-36 Evo 3,Állítható 70-90mm út, oda vissza út csillapítás, Air assist rendszer acélrugó, karbon külsõ szárak, zsírzógomb, magnézium papucsok és fékhidak.

vagy egy fox float 100r??
bár ez nem tudom menyire brná,de hogy veri az öszeset az tutter...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59537
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Voltam a Tescoban, és láttam Logan teleszkópikus villát, szerintem az kell neked. Sõt akcióban megkaphatod Logan kábelenergiás centripetális fékdiffúzorral. Na, szaladjak vissza egyért? ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59538
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
tököm tele van bassza meg, jött rock shox szállítmány kivéve pike...június közepén lesz... úgyhogy rendelek vmi marzot, mert az április közepére lesz.. x-factorba lenne átütõs drop off, de dupla vállas...szal sovány

nem tudtok vmit?? menjek ki Ausztriába vagy micsináljak? vagy rendeljek külföldrõl? Vagy v1ek manitou-t? most már lassan tök mind 1, csak l1en vmi. kurvár a tele van a tököm.

#59539
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Én holnap azt tervezem, hogy elindulok délelõt 10kor a Jakab-hegyre ünnepelni. Fú, elõtte még le kéne szedni a kilóméterórát. Elemet már lusta vagyok bele venni.

Ma meg megnézem a 24 új részét, aztán írtok én is terroristákat...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59540
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
és az gáz hogy én meg nemis megyek semmilyen ünnepségre se nem?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda