Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59501
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Írtam, hogy vedd fel a kapcsolatot GuMival. Ott van nála, elhozható.


Jahogy itt a fórumon, há' nem olvastam vissza...

#59502
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nekem lenne kedvem,de kitétel hogy legyen meg a fékpofám addigra


Petikutya bocsánatot kér azoktol akiknek ösze tapicskolta a nadrágját

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59503
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

kábel rágás Petinek is a kedvence,nem tudom mivel lehetne erröl leszoktatni...


.....vezess bele áramot.....nagyot...

#59504
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

többiek: Szombat délelõtt egy jó tekerés? Hazavinném a bringát, ha lenne jelentkezõ ember..!

Délelõtt? Itt ritkán vannak a szombaton is korán kelõ emberek. De tegyük fel, hogy jó idõ lesz addig, és csak süt a nap, vagy folyamatosan fagy és esik a hó. Ezek keverve már nem jók.
Szóval én akár mennék is. De azt majd még pénteken kitalálom.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59505
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Kuka???


Normál:D!

Húúú, és most bringázhatnékom van... Eddig boardolhatnékom volt. Mi van itt? Áááááá....

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59506
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nekem is nagyon jó volt a tegnapi!!!

kutya azóta nyugis...

kábel rágás Petinek is a kedvence,nem tudom mivel lehetne erröl leszoktatni...

kokka menj be!

vizsgáztam már n is ugy 4/5re hogy azért menttem be hogy kérjek pót idõpontot,aztán amig vártam egy jegyzetet átolvastam,aztán mikor bemtenm húztam is egyet és hát pont azt amit elõtte olvasgattam:D

szal pozitivan mindenhez!!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59507
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

zsolo: hétvégén lehet nyélbeütni fejcsapi bizniszt?

Írtam, hogy vedd fel a kapcsolatot GuMival. Ott van nála, elhozható.

#59508
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
zsolo: hétvégén lehet nyélbeütni fejcsapi bizniszt?

többiek: Szombat délelõtt egy jó tekerés? Hazavinném a bringát, ha lenne jelentkezõ ember..!

#59509
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

...már kitöröltem a mail...

Kuka???

#59510
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Köszi. Lehet, hogy egyértelmû, de nekem nem volt az. És most, hogy már kitöröltem a mail, már nehéz is:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59511
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Hogy a picsába kell hirdetést meghosszabbítani az aprón? Mindig írják, hogy csak klikeljek, és meghosszabbítom, de eccer nem találtam még ilyen menüpontot! Bár biztosan megint vakond vagyok;)!

Küldenek egy linket arra kattintasz --> eldob a bejelentkezéshez --> bejelentkezel --> a mailban megint a linkre kattintasz --> kész.

#59512
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Hát a bontás nem nagy cucc, de festeni, parkettát lerakni, meg enteriõrt tervezni majd jöhecc:)! De majd flexelünk is, fúrunk is, és tök izgalmas lesz ez az egész!

Márió:
Viki azt üzeni, hogy ha ágyad nem is lesz, de laglább a földön majd tudod mérni a pulzusod:)!

Kokka:
Nem tudom mit csinálj... Én biztosan bemennék megírni, azt max nem adnám be a végén, ha nagyon szar...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59513
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Piccs... Sígatyót nem szokás kimosni... Ahogy vízálló kabátot sem... Na mindegy. Majd valamikor. ;) Remélem most azért nem lesz rá egy darabig szükségem.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59514
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Shosh fiam, nem vagy ezekkel a dolgokkal egyedûl-ME THE SAME!
Még hogy KISKUTYA-heheh,találkoztunk fateroddal, meg Golyóval amikor mentünk(vánszorogtunk)a túráról hazafelé-az meg teljesen felpörögve, hát kéész!! Medvehagyma, hóvirág-mindenféle illatok vannak mááár!!!

KoKKK--sínadrág hóban sárban király volt, nem áztam, nem fáztam--Kimosva kiKOKKolínózva át(vissza)adásra készen áll!
ZH-próba cseresznye!

#59515
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Szólj, ha kell segíteni Vikkantynál! Valahogy szeretek rombolni. :D Meg kell a rutin és tapasztalat, mert valamikor az enyémnek is neki kell állni... És jó lenne, ha minél több dolog menne "saját kezüleg", mert szûkös a költségvetés.

A tavaszi tekerésben is benne vagyok. Már csak a tavsz hiányzik hozzá. De amint jobb idõ lesz, kell egy olyan délelöttõl késõ estig egész napost nyomni.

Voksokat várok! Az van, hogy ma írunk egy ZH-t. A csávó elég kiszámíthatatlan, hogy mit ad, ezért nehéz rá készülni. Ellenben ha nem írod meg, akkor amit pótZH-nak írsz, az nagyon hasonló, ha nem egyezik meg azzal, amit majd ma irat. Ergo menjek be ma szívn, vagy tudjam meg, hogy mit fog adni és majd írok pótot...?!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59516
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na szevasztok!

Vazze. Ma reggel felébredtem, és gõzöm nem volt róla, hogy milyen nap is van! Aszittem hétvége, de persze nem, és ezen gondolkdonom kellet kb. 5 percet, amíg sikerült bizonyítékokkal alátámasztanom, hogy ma ide kel jönnöm!

Márió:
Válasz ment!

Mostanában kicsit mosott szar vagyok, mióta hazajöttünk Bohinjból. Valahogy túl hosszúra sikerülhetett a rekreáció!

Kellene már menni valami kis tavaszi-illatos tekerést. Bár elég sok a meló mostanság, tegnap pakolás, szombaton takaírtás a csajomnál... Meg neki kell állni lassan szétverni egy csomó mindent:D!

Kiskutya azzal szórakozik, hogy kiássa a földbõl a kerti lámpa kábelét, és szétrágcsálja! Pedig egyszer már segített Apukának helyreállítani a rendet!

Nah szép napot nektek.

Hogy a picsába kell hirdetést meghosszabbítani az aprón? Mindig írják, hogy csak klikeljek, és meghosszabbítom, de eccer nem találtam még ilyen menüpontot! Bár biztosan megint vakond vagyok;)!

És mi az a vörösraksi?

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59517
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Petikutya Márióval vörösraksizik állandóan. Attól ilyen fürge. ;)

3 órát meg majd úgy lehet gyalogolni, hogy minden ponton 126-szor mentél át. Hehehe... Tényleg egyre kíváncsibb vagyok, hogy mi lesz ebbõl.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59518
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
NA EMBEREK JÓREGGELT! Asszem munkanap van, de kiábrándító!

Tegnap elkaptam v.mi közvetítést a Pécsi TV-ben (asszem) a MECSEX parkról. Egy ürge nyilatkozott, hogy milyen lesz, mit akarnak stb. A kötél-mászós dolgokat erõltette, képeket mutogatott, meg hogy 3 órányit lehet benne gyalogolni???

A tegnapi túra ULTRAFASZA volt. Úgy kidöglöttünk a kutyámmal hazaérkezésnél, ezt nem gondoltam volna magunkról-még punnyadtak vagyunk! A Petikutya mit eszik? Én is olyat akarok!!!

#59519
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt!

Még egy 11 órás alvással azt hiszem beállítottam az egyensúlyt. ;)

Márió: áll, már szóltam, rendeltem, de gebasz van/volt a kisgéppel, emiatt a fékpofa is csúszik. Amint van valami, értesítelk...

Hû, ma nagyon poshadásra vagyok hivatott. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59520
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Jóreggelt!

vázze! havazik !
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda