Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59061
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
szasztok

királyság holnap csak 11:50 re kell bemennem :)

elég combos kis szél kerekedett, viszket a szemem, mer minden szart belefújt. Gál Noémi reggel aszonta, hogy délután esni fog. remélem téved.

kocsi nekünk is most lett rendberakva, vezérmûszíj, ékszíj, fékbetétek meg ilyenek. tárcsát is kell cserélni hamarosan, de hátul, elsõk még jók.
csak a biztosító még mindig baszik fizetni a tavaly!!! januári karambolra....azt mondták, hogy a rendõrségi papíron nem elég egy értelmû, hogy nem mi vagyunk a felelõsek. rendõrségen meg azt mondták, hogy mindenkinek ugyan azt írják rá, mint nekünk, szal el kell fogadniuk hívjuk fel a biztosítót, de azt meg nem tudjuk, mert 2 hete folyamatosan foglalt vagy kérem várjon robothang szól be, vagy fel se veszik. és persze csak Pesten van irodájuk. na erre varjatok gombot bazmegbazmeg

#59062
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
hülye. a képet nézd.

#59063
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hát ebbõl kb egy büdös szót sem értettem...

Tomi, Zap: privi!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59064
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Szenzáció!!! Világhír!!! görgessetek lefelé és ámuljatok!

http://images.google...&hl=hu&lr=&sa=N

#59065
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Fasza, ki kéne menni a Boszifocipályára és jól bebaszva naptáncot járni... :D

De sajna órám lesz... :(

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59066
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Nem jól látod ;)
Napfogyatkozás 2006. március 29-én
Pécsi megfigyelések
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59067
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
...az hogy néz ki?

akkor olyan 10:30 körül ér ide az árnyék--ha jól látom

#59068
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Megette a bitmanó.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59069
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

PántyaG! Holnap sötét lesz...
Feltöltött kép

Vajon innen hová lett a kép amit linkeltem?

#59070
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Pedig eszembe is jutott, de valamiért hamar elvetettem és maradt a kérdõjel... Mindegy.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59071
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Napfogyatkozás, baszod!


#59072
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
?


A fasznak kell bemenni egy órára, ahol a tanár csak kussol, aztán valaki tart egy botrányos kiselõadást, aztán meg 20 perc múlva lépés haza... Faszom.

4-ig ráérek, ha valaki esetleg, akkor csörögjön!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59073
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts
PántyaG! Holnap sötét lesz...
Feltöltött kép

#59074
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Tudom, de pénteken már kell a kocsi, és hamar munka, ha jó is, akkor drága ;)

Na, itt meg bejött egy üjdonsült apuka. De hiába mondjuk, hogy durrantsunk pezsgõt...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59075
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
...úgyis lehúz az Atus...HEHEHE(csak poén volt)

Úgylátszik ez a hét ilyen AGYFELBASZÓS lesz itt bent!!! Hogy a >#&@^¢^¢Ð#>>#&@&$c@&, mega #@&@#¢°½¨~>*&@c

#59076
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Fuh, majdnem lemondtam a bringával való munkába jövetelrõl. Még vörös homokköves agyag volt rajta. Na, de 10 perc alatt lemostam, és juhéjj! Jó ez a dolog, amit bringázásnak hívunk...

Atus meg hívott, hogy sok-sok pénz, de kész lesz a kocsi, igaz nem ma, de az már részletkérdés...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59077
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Morgen Amigok!

Örülök, hogy PG jól érzi magát a kaftánosoknál...

Tegnap voltunk országúton Orfûn, nagyon nagyon jó feeling volt. Az út minõsége botrányos... Utána már éppen egy fagyit emlegettünk, amikor betévedtünk Császárhoz, és persze a Lakatnak tegnap volt szülinapja. Szal Gergõvel egybõl sörért rohantunk és be is basztam tõle. Jó volt! Meg kellettett láncot is cserélni az országúti kerékpáromon is... Folyik a pénz vazze, pocskolás van...
Persze a fagyizás az nagyon buzi lett volna:D.

Ma én megyek asszem úgy 16:00 körül, bár lehet, hogy elõbb, ha összekapom magam okosan. HA valaki gondolja, velem tarthat. Asszem egy olyan szerpentin melletti témát nyomatok, ott már van medvehagyma, az meg jól jön az esti salátába. Elõtte meg fel kellene ugrani Nagy-Tubesre! De lehet egy Bányász út TVtorony is! Mindegy. 18:00-ra haza szeretnék érni!

Na szép napot mindnekinek!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59078
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
HAHÓÓ,

LL-- innen is jó utat(mi lesz ott?)

TOMM --ja, tényleg elmúlt Márc 22!! --ezt nem vettem észe!!:chin: És a Kisós nekem is cserélt féktárcsát elöl--az ugylátszik mindenkinek cserél aki betéved oda HEHEH

Bicikli csakis 16:00 után nekem, legfeljebb este 8 LÓ, 1 Sör

#59079
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ja, mondhatni jó reggelt!
És most reggel valaki? Mert, hehehe, én most megyek. :D Igaz csak munkába :(
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59080
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Reggelt!

LL: jó utat!

Márió: a te fékedre fölös ráérni. Egy hét múlva úgyis szar, vagy veszel másikat. :D

És ma én inkább olyan 1 körül mennék. Valaki?!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D