Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6. Kona Kerékpáros Fesztivál - 2006.06.16-17-18.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
201 hozzászólás a témában

#21
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Abból már túl sok van (legalább 3-at láttam):

ne aggódj messze vagyunk, nme hinném hogy gyakran összefutunk :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#22
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Ezt nem mondod komolyan? Bazz wáááááááááá! Életem legjobb eredménye és elcseszik! De mondjuk az is igaz, hogy nem lettem vna 3. ha nem téved el elõttem mki!:)


Ez tényleg nem mondta komolyan, mert itt van a "célfotód"

http://bari012.extra...-maraton-66.jpg

Zoom ráá, ott vagy hátul!
az összes többi 32-tõl 65ös képig elõtted ért célba, meg aki nem lett lefényképezve! :)

#23
Konásjózsi

Konásjózsi

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Konásjózsi:
a 2006os már nem jó? :)


Abból már túl sok van (legalább 3-at láttam):D Meg az új festés jobban tetszik és sokkal durvább dizájnt lehetne rá építeni...
Najó azért valahogyan megbarátkozok vele mert valószínü, hogy összejön a cash. Csak azt nem tudom honnan szerezzek fehér vagy sárga hajtómûvet?:D

#24
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás

MEGVAN a HARMADIK lettél érted a HARMADIK.
Kár hogy elcseszték most ott álhatnál a dobogon vagy alhatnál.
Ha végig csináltad nyertél:)

Ezt nem mondod komolyan? Bazz wáááááááááá! Életem legjobb eredménye és elcseszik! De mondjuk az is igaz, hogy nem lettem vna 3. ha nem téved el elõttem mki!:)
:P


#25
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Én ott voltam a befutonál és figyeltem ki mikor ér be.
Nézzük csak(R557)-es,igen lássuk az egy kicsit elöbb volt igen MEGVAN a HARMADIK lettél érted a HARMADIK.
Kár hogy elcseszték most ott álhatnál a dobogon vagy alhatnál.
Ha végig csináltad nyertél:)
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#26
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
R557-es rajtszám megtudod mondani hányadik helyen végzett? Köszi! Már csak ugy kiváncsiságból is!
:P


#27
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég

Vazzeg. Ugyan ez volt a Szekszardi verseny utan. Volt par nagyon okos ember, aki nem kepes felfogni, hogy az eredmenylista azert nem kerul nyilvanossagra, mert baromira nem tukrozi a valosagot. Mit nem tudsz ezen felfogni?????
Eddig csak olvasgattam hogy mit ossze nem sirtok, de mar sok volt.

Rozoga, epp most kaptam meg az eredmenylistat, kategoriadban 27. lettel. Most jobban erzed magad? Vegre tudsz majd este aludni.
Ha valaki kivancsi meg az eredmenyere szivesen mondok szamokat barkinek :)


Én azt szeretném tudni kik voltak még Siófokról, fõleg a csajok :D

#28
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Vole, te honnan tudod, hogy ki hanyadik lett, ha nincs is lista?? :o

Amugy R491 - es hol végzett a te listád szerint? :P

#29
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Vazzeg. Ugyan ez volt a Szekszardi verseny utan.

Tegnap pont ezzel a felkiáltással linkeltem be ezt a Pécsiek ide topicba ;)

(Hol végeztem?)

#30
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

..sex,love, rock and roll,......és peace...nna ez a wooodsztoki hangulat pont ott volt a fesztiválon...mivel a legtöbb verseny egy napos...(lejöttök..átveszitek a rajtszámot...avagy neveztek) lenyomjátok a távot oszt kalap kabát az eredményhirdetést max a 10% várja meg akiki dobogósok..meg a nagyi-nagypapi-papi-mami-csajszi-csávó...eghhh...skaczok az a személyes véleményem (pont én mondom aki dolgozik minden hétvégén a szezonban) egy-egy ilyen verseny inkább buli mint vérre menõ kûzdelem...aki régen nyomja már tudja...természetesen ne feledjük az igazi rájdereket akik nap mint nap sok órát edzenek egy-egy ilyen megmozdulásra, fõleg ha a szponzorok is mögötte állnak...de ha egész héten nyomod az ipart, mint festõmázoló, mint raktáros, mint parlamenti képviselõ, hivatásos horgász vagy prosti...kell a kikapcsolódás...s egy ilyen megmozdulás errõl szól...a szervezõk jó szándékát az vezérelete, minden bringás találja meg a számítását...igen a marci gagyesz lett, nem a szervezõk miatt elsõsorben, hanem a körülmények miatt....a nem szerencsés szócska pont kevés...sokan nehezményezték nem dumáltam annyit mint szoktam egy-egy ilyen versenyen...nem véletlenül...s pont...de véleményem: a maraton versenyek globális pontgyüjtõvététele megölte a valódi maraton hangulatot...a bulit..(természetesen ez nem mentesít egy rendezõt sem a pontattlan eredményektõl)...de régebben az XC verseny volt a komoly kûzdelem s a maraton a buláj...természetesen bárki elindulhat egy maratonon...de a profik ellen nincs gyógyír...nem is lehet...DE én ha most indulnék egy marcin...tojnék mindenkire..kit elõzek meg???..hm esélyem
sincs ...de nem is kell lennie ez a lényeg...együtt voltunk, buliztunk, mosolyogtunk, röhögtünk, barátokkal-ellenségekkel (akik este ha nem is nagyon de egy kicsit nyakbaborulós barikká válltak) egy szép és yoo helyen ahol emberi árakon a jó levegõn együtt voltunk....én így nézem...ha nem így nézném elmennék pankrátornak (HULK) és palacsintává lapítanám a világot...uff.

Szivembõl szoltál motoros barátom,minden buli olyan amilyennek látni akarod, ha negativan kezded ritkán lesz jo,viszont ha pozitivan sokkal több eséjed van rá hogy tuti legyen.
Én is megfogadtam töbször is hogy nem vedelek alkoholos italt,de sajnos a Hajokázos Andrást csak különbözõ tudatmodosíto szerek hatása alatt tudom elviselni.
A sátán már vár rám a pokolban ezért a bestiális cselekedetemért:)
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#31
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
vazzeg...
én meg fel vagyok háborodva....
Én nem tévedtem el, aki eltévedt magára vessen, hog nem tud tájékozódni.
Akarom tudni hanyadik lettem, mert nagyon fontos, hogy anyucinak meg tudjam mutatni, hogy ugyan a pufi fiuk lenyomtak, de az idõs bácsikat még megelõztem...
Azért néha elgondolkodhatnátok, hogy ti is magyarország vagytok....
Sírni azt tud mindenki..
VAZZEG
Vole te meg király vagy!
jah és mégvalami:
Ugyan én is meglepõdtem, a patakon Meg a sittrakáson, de az itt nyavajgók nagy része sírva dobta volna el tavalyelõtt a bringáját Saltzkammergut-ban, amikor 5 centi vastag folyós taknyos sárban kellett lemenni fák között, még a 25 kilcsis gyerekeknek is...
vazzeg
edit:
a 25 kilcsi nem a súlyára, hanem a táv hosszára vonatkozik...

#32
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ahh, meg is van, te a 13. lettel. Kiraly vagy, meg egy kis edzes, es benne leszel az elso tizben. Csak igy tovabb! :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#33
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Vole:
azért engem is érdekelne egy nem hivatalos eredmény, ha lehetne.
R504 Forberger
Köszi!!!
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#34
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Vazzeg. Ugyan ez volt a Szekszardi verseny utan. Volt par nagyon okos ember, aki nem kepes felfogni, hogy az eredmenylista azert nem kerul nyilvanossagra, mert baromira nem tukrozi a valosagot. Mit nem tudsz ezen felfogni?????
Eddig csak olvasgattam hogy mit ossze nem sirtok, de mar sok volt.

Rozoga, epp most kaptam meg az eredmenylistat, kategoriadban 27. lettel. Most jobban erzed magad? Vegre tudsz majd este aludni.
Ha valaki kivancsi meg az eredmenyere szivesen mondok szamokat barkinek :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#35
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Ennek ellenére elég sokan jól érezték magukat, nem tévedtek el, ettek egy tál tésztát befutó után, és elégedetten mentek haza.


Ezt azért már erõsen kétlem.
Szerintem SENKI nem lehet elégedett.
Ha valaki elindul egy versenyen (ahol az gyõz aki hamarabb teljesíti a kitûzött távot) de a végén kiderül hogy soha nem fogja megtudni a helyezését, akkor miért várod el hogy egyesek elégedettek legyenek egy tál tésztától???

Véleményem szerint egy befutó listával elhalkulna a tömeg.

De kezdem elhinni, hogy ez a lista nincs, nem lesz, és soha nem is volt!
:kissmyass

.

#36
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
sajnos ebben az is benne lehet, hogy sok "jóakaró" és "kultúrált" ember van arra...
jó forrásból hallottuk, hogy egyes szõlõs gazdák nem értve a dolgot, letépték a szalagot... :(

de :-X

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#37
SPX

SPX

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Én már kétszer voltam füredi XC versenyen, azokon nem volt semmi gond.
Fogalmam sincs a maratont miért szúrják el ennyire.

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Fesztivál lesz, csak ezentúl semmit nem adunk ki a kezünkbõl...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#39
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Konásjózsi:
a 2006os már nem jó? :)

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#40
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ide is leírom, hogy lezárjuk a témát (1) mivel már nem lehet rajta változtatni és (2) mert megtörtént:

a 6. KONA KERÉKPÁROS FESZTIVÁL szervezõje az X-FACTOR NAGYKERESKEDÉS volt, mely szervezés magába foglalta a Fesztivál két pályájájának, és azokon való versenyeinek megszervezését-lebonyolítását: ezek voltak a WATERJUMP és DIRT JUMP.
Ezeken felül a szervezõk hozták össze a Fesztivál buli részét is, mely tartalmazta a koncerteket, az MCt, a DRINKBARt, a KONYHÁT...
Mindezeken felül, a Bike Extrem (=Batyki Péter =BALATON PARTY KE, nevezheted bárhogy, ha tetszik, ha nem ez van) mint helyi partnerünk felvállalta a Szövetség és Felénk, hogy a helyi segítégén felül, megrendez egy betét programot, ami egy MX futam.
Így tehát megállapodás született arról, hogy Batyki Petiék megszerveznek egy MARATONt, aminek a külsõ körítése a FESZTIVÁL.. és MINDEN EHHEZ SZÜKSÉGES FELADATOT MEGOLDANAK!

Azt nagyon sajnáljuk, hogy sajnos volt vki, vagy vkik, akik aranyosan a meglevõ pályajelöléseket szombat este, vmint vasárnap futam közben leszedte/ték. Ez már nem Petiék hiábaja! Csak kívánni tudnánk neki(k), de most ezt hagyjuk...

Ennek ellenére elég sokan jól érezték magukat, nem tévedtek el, ettek egy tál tésztát befutó után, és elégedetten mentek haza.

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák