Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6. Kona Kerékpáros Fesztivál - 2006.06.16-17-18.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
201 hozzászólás a témában

#1
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Richie: www.konaklub.hu > találkozók > aktuális > fotók > vasárnap

kalaius: nem is válogattam, csak ilyen képet készítettem rólad :)

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#2
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
tuti vmi helyi entikum, legalábbis olyan barna és olyan koszos, persze, fehér szerkóban :)
Para rendes volt, és kiszelektálta azt a képet, amin látszik, h beérve megpróbáltam kienni a szervezõket a vagyonukból, széles vigyor keretében tucatszám tuszkolva a banánokat a számba.

#3
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
na õ vajon ki lehet?:D

http://www.konaklub....ap/pict0146.jpg

#4
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
üdv!

nem tudá valaki megmondani,hogy hol találok a maratonról képeket?

#5
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Hello
MEgnéztem az eredményemet, a rövidtávon indultam, u15 ben, és ott nem vagyok, csak a férfi hobbyba a 61. helyen, 2:43-as idõvel.. :D
Ez vicces, nah mind1, ez van.. :)

#6
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
megkaptuk a maraton szervezõitõl a nem hivatalos, a versenybírák által még el nem fogadott eredmény listát:
http://www.konaklub.....php?newsid=193

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#7
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hivatalos közlemény
http://www.konaklub.....php?newsid=192

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#8
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
jááá, natürlich:)

#9
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
köhhömm, a bolt címét, ahol meg tudtad venni a CD-t!! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#10
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
köszi, de már konásandrás átküldte:)

#11
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

valaki okítson már ki:

mi annak a számnak a címe és ki az elõadója, amire a versenyek indulnak, és Ádámnál csak 'fájörrnek" hívják?



Fent van a neten mp3-ban is, este megnézem az otthoni gépemen hogy honnan töltöttem le. Ha érdekel...

#12
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
azaz kb mindenegyik :)
-en

#13
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ahol Bíró Ádám a szpíker, ott általában igen. úgy van, hogy visszaszámolás 3-2-1, majd versenybírói síp és aztán jön a fájöööööööörrr:D

#14
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
ezek szerint minden maraton ezzel a számmal indul? :)
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#15
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
az a szám elég vegyes érzelmeket hoz elõ,mikor tavaly ott álltunk a maraton rajtjánál kb 5 percet feleslegesen, mert nem találták az ominózus track-et lol
de csak utólag volt vicces

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#16
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
scooter - fire :)
he kell, keress msn-en (toth.andras@citromail.hu), aztán megadom a bolt címét, ahol meg lehet venni :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#17
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
valaki okítson már ki:

mi annak a számnak a címe és ki az elõadója, amire a versenyek indulnak, és Ádámnál csak 'fájörrnek" hívják?

#18
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

szerintem ez a maraton nagyon gyenge lett...
ez hogy lett mx kupafutam azt nemértem,én közepen 71kmen indultam de nekem 85 lett belõle,és még szerencsésnek mondhatom magamat,h "csak" egy plus kört mentem,van aki vissza sem talált a pályára...nagyon jó helyrõl csúsztam le,és elég mérges avgyok,h szervezés miatt nem sikerült megtartani ezta a helyet,máskor sokkal több ember,szalag kell majd,volt,h végre összefutottunk a a motorossal,de neki is keresni kellett a pályát,ilyen hibát szerintem nem lehet véteni egy kupafutamon!ugyhogy van még mit tanulni ugy gondolom!


üdv:Balázs


nekem a 71bõl 93 lett az örvényesi leágazásig, és onnan még egy 10-es volt vissza! volt egy elágazás, ahol 3 fele lehetett menni, mindegyik járható út, sehol egy jelzés, semmi. megnéztem mindhárom útat, aztán a végén elindultam arra, amerre a legtöbb keréknyom vezetett. rosszul tettem...bekeveredtem az erdõbe, jól eltévedtem, és a szabályos, térdig érõ dzsumbujos-bokros-avaros-lábamatagyonkarcolosszaggató erdõben cipeltem a bringát vagy egy órát, míg végre kiértem egy mezõgazdasági útnak látszó valamire, ahol még egy fél órát kellett tolnom a bringát, hogy biztos legyek benne, hogy az általam véletlenül talált kona jelzés nem egy eltévedt szélfútta darab-e, hanem arra kell menni...
a végén a pataknál találkoztam az utolsó hosszútávossal, õ Örvényesnél járt 108 kmnél a 90 valamennyi helyett...
az utolsó frissítõnél jött két meridás, kérdezik a frissitõs srácoktól, jó fele jövünk-e. mondja a srác, hogy igen, csak a rossz irányból és már harmadszorra és kinevette õket. és tényleg, a meridás srácok saját bevallásuk szerint már 1 órája köröztek a környéken, hogy megtalálják a helyes utat, de nem sikerült nekik.

Tehát összességében a pálya nyomtáva kiváló, a szalagozás kegyetlenül rossz, kevés eligazító ember, pólót mi nem kaptunk (volt egyáltalán), és apu mondta (rövidtávon ment), hogy a célban a tésztásnál egy fél, lapos tányérnyi tészta volt a tésztaparti (ez kb 4-5 falatnak felel meg)..a kérdésre, mely szerint "kaphatnánk még?", a válasz: "ennyi jár, ez az adag"...tehát nálam ez a verseny jövõre szóba sem jöhet,és a szövetségnél sem:

"A hétvégi Balaton Maratonon történtek miatt az Elnökség úgy határozott, hogy a Balaton Party KE (Batyki Péter) a maraton kupafutamok és OB rendezésétöl 2 éves eltiltást kap. Az elnökség emellett kötelezi öt a Sport1-es filmforgatás költségeinek kifizetésére a szövetség helyett, ugyanis ennek fejében vállalta és kérte a saját megoldású idömérést. Ami a versenyzöket illeti, a Balaton Maraton mint válogató és mint Magyar Kupa futam egyaránt törlésre kerül. Ettöl függetlenül ugyanúgy 2 verseny esik ki a maraton magyar kupa futamok összetett pontszámításából, tehát a 2 legrosszabb a 6 megmaradt kupafutamból. (Az OB nem számít bele az összetett pontozásba.)"



#19
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
uuu bazeg én most értem haza:D

még maradtam 1 hétig almádiban, kipihenni a fáradalmakat, de nekem ez durva volt. középtáv, eltévedtem, de kegyetlenül, visszataláltam az útra 1 óra dzsungelharc után, tekertem, de nem volt semmi energiám, pedig kajáltam, benyomtam 2 zselét + 3 olyan barackos isostar szeletet, de az örvényesi leágazónál (ahonnan már látszott Tihany, és egy ilyen murvás út volt a réten), úgy gondoltam, hogy kiszállok, mivel majdnem hánytam <- nem vol energie, se kaja...lementem a bicikliútra, aztán hazatekertem inkább, eléggé szar lehetett volna az idõm, 5 óra feletti, de úgy eltévedtem meg majdnem meghaltam, egyszerûen nem volt rendesen kiszalagozva a pálya meg nagyon szarul voltam...namajd dunán..

#20
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Ezt nem mondod komolyan? Bazz wáááááááááá! Életem legjobb eredménye és elcseszik! De mondjuk az is igaz, hogy nem lettem vna 3. ha nem téved el elõttem mki!:)


Ez tényleg nem mondta komolyan, mert itt van a "célfotód"

http://bari012.extra...-maraton-66.jpg

Zoom ráá, ott vagy hátul!
az összes többi 34-tõl 65ös képig elõtted ért célba, meg aki nem lett lefényképezve! :)