Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Óbudai Riderek hol vagytok ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
69 hozzászólás a témában

#21
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ott nem jártam de a vasárnapi kelly's túrán vörösvár, solymár is útba esett és ott voltak saras részek. Szal sztem a földes részek ott is nedvesek még, de csak tipp a környékbõl ítélve...

#22
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a kiscelli megszáradt vajon valamennyire 15.e óta? járt valaki bent a földes részeken?

#23
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kelly's Klub túrak -> http://kellysklub.uw.hu

#24
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Nem is tudtam, hogy kiscelli ilyen népszerû. :)
Merre szoktatok még bringázni? HHH-ról van le egy baromi jó egynyomtávos út...
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#25
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
B.B.B: nem válaszoltál sztem a privimre, meg a kelly's-be sem írtál azóta.... Mi van veled, ennyire elfoglalt vagy??? Jópár túránk volt azóta már...

#26
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Igen igen ! A kiscelli felfelé kellemesen be.......tó ! Nagyon jó betonon , a pályákat csak megkuksiztam tavaly , emberesek ! Lefele a múzeum mellett nagyon komoly , azok a kanyarok :scared: tavaly szakitottunk kettecskén lefele 1 barátommal , én kicsusztam de szerencsére tudtam korrigálni nemtom hogy / mák / , neki nem volt szerencséje fejreállt a falon , brrrrr , óriási mázli , csontja nem tört de a jobb sipcsontján cafatokban lógott a matéria , karján vállán zuzódások bõrfojtonossági hiányok . Ûllõi a srác és onnan még haza tekert / vecsésig elkisértem azért / . A 137 es vonalán is mókás felfele , persze a végén a Virágos nyereg a lényeg ! Tegnap voltam fenn a HHH n , kimentem terepre hogy majd én :D , többet vittem a hátamon a gépet mint tekertem de jó volt , jöhetne már a TAVASZ !!! Teljesen depis vagyok ebben a retekben még gépezni sincs kedvem :(
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#27
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Kiscelli? Hát igen, én még csak az aszfalton nyomom ott fel. :(

#28
vendég_matyika666_*

vendég_matyika666_*
  • vendég
Hy
Szintén Óbuda,amikor csak tehetem kiscellin vagyok.

#29
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Arra gondolsz ami egybõl a múzeum alatt van és a kanyarban van egy íves tükör?? az elég durva felfelé tekerve, fõleg a földes részen a fák alatt...

#30
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás

üdv! iszonyat jó az avatar-od!! :)

köszönöm :)
Szokott valaki felmenni a Kiscelli múzeum melletti a pályára?
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#31
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
üdv! iszonyat jó az avatar-od!! :)

#32
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Helló mindenkinek! Itt is Óbuda... és bringa is volna. :)
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#33
vandorkecske

vandorkecske

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Szia vandorkecske!

Én lennék a "segítség", de sajnos ebben nem tudok. Jól emlékezett rainman, hogy arrajárok dolgozni, de a másik oldalról..
Szóval a felsoroltakon túl nekem nincs ötletem.. Ha nincs zuhanyzási lehetõség, akkor nem sok esély van rövid és gyors útra..

Sejtettem. :(
Köszönöm, hogy így összeszaladtatok a kedvemért! :)
A külsõ Bécsi utat fogom használni. A solymári elágazótól a vasúti átjáróig gáz. Teszek fel tükröt és neonzöld mezt húzok.
Azért számítok segítségre. Pl. ha minden jól megy, akkor dugó van, így max ajtót nyitnak rám hamutartó ürítés közben, de legalább nem ütnek el, aztán remélem, hogy a reggeli forgalom jelentõs része ingázó, ha elég feltûnõ jelenség leszek, akkor csak megszoknak egy idõ után, valamint majd ismerkedek a környéken, hátha van még besorozható kamikáze, olyat azért nem szoktam olvasni, hogy elütöttek öt kerékpárost.

#34
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Szia vandorkecske!

Én lennék a "segítség", de sajnos ebben nem tudok. Jól emlékezett rainman, hogy arrajárok dolgozni, de a másik oldalról..
Szóval a felsoroltakon túl nekem nincs ötletem.. Ha nincs zuhanyzási lehetõség, akkor nem sok esély van rövid és gyors útra..

#35
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Küldök segítséget! Hát én nem tom, de ismerek vkit aki arra jár melózni...

#36
vandorkecske

vandorkecske

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Sziasztok!
Segítségeteket kérem útvonal tervezésben. Jelenleg Óbudán lakom és dolgozom (Szépvölgyi út), viszont költözés van kilátásban Pilisszentivánra. Használható idõben bringával tervezem a bejárást (különben meg vonattal).
Azt néztem, hogy Szentivántól Solymár felé talán használható a közút, de onnét nincs tippem. Térkép szerint 3 lehetõség adódik:
1) bemenni Hûvösvölgy felé, aztán át a Rózsadombon (nagy kerülõ)
2) Erdõn, hegyen keresztül fel HHH felé, aztán Szépvölgyin le (edzésnek jó, csak munkába kicsit gáz, mert nincs zuhanyzó)
3) Külsõ Bécsin be (legrövidebb út, mint a munkahelyemre, mint a túlvilágra)
Az elõzõ hármat teszteltem, van valakinek még ötlete?

#37
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
B.B.B: Ha minden igaz akkor a holnapi túrával kapcs. privimre még nem válaszoltál! De lehet h nem voltál azóta neten... Szóval hívj fel reggel 09:30ig ha várjunk rád, vagy még ma írj privit!

#38
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Köszi !
Megpróbálok odafigyelni 1 kicsit jobban :) !
De a 30 mégis csak 30 , innen már csak lefele vezet az út :D
Általábban mindenki ilyen problémás az elején vagy csak én vagyok ilyen ?
Nem baj , lessz ez még rosszabb is :)
/ ez + Krisztusi kor már /
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#39
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
linket vagy simán belinkeled, vagy bõvített szövegszerkesztõben rákattansz Feltöltött kép erre.

és megkérnélek, hogy ha 15percen belül eszedbejut még valami, akkor használd az Feltöltött kép -gombot.

képet feltöltöd bármilyen ingyenes tárhelyre és a kép közvetlen címét beírod a Feltöltött kép ikon segítségével.

bikemagPix, rövidesen újra elérhetõ, átmenetileg nem.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#40
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http:// kezdettel írd a linkeket...
Endroo vagy más mod szívesen segít elmayarázni én sem használok minden funkciót, és van egy topik a fórum mûködésérõl!