Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Óbudai Riderek hol vagytok ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
69 hozzászólás a témában

#41
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
He he ez a 30 !!!
Ez már nem semmi !!!
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#42
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Csak csendben kérdezem : hogyan kell linket ide biggyeszteni ? :help:
Mint mondottam volt nem értek a géphez csak használom , néha püfölöm :)
Mi a bikemagpix ? Hova rakhatok képeket , csak nem oda ?
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#43
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
No persze a hajógyári dunapartól kell nézni :)
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#44
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Sajna nem megy :( , de ezt már észre is vetted :D ! Meséld el milyen volt ! Cserébe elmondok valamit : ismét telehold ! Lemegy a nap és a hold akkor kel , vérvörös ragyás arca újpest felett ragyog !!! Érdemes megtekinteni !
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#45
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Vmelyikõtök jön a mai cm túrára?? Ha igen akkor írjon privit 5 ig, vagy B.B.B te tod a számom, ha jössz akkor hívj fel és akkor hazafele a hídig jöhetünk együtt!

#46
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
No igen . Induljon el az egymillió lépés / gördülés Hmm elég rossz :( / a kerületben ! Annyi szép hely van itt csak fel kell fedezni ! Én például szeretek feltekerni a virágos nyeregre és ott megnézni a naplementét , ahogy a felhõk alját lángtengerré varázsolja a nap miközben a hegyek ölébe szál ... / oh ezt én irtam ám :) / . Szoval nem tudom igy hirtelen mit is kéne felvetni , majd gondolkodom / nagy szó! :) / rajta !
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#47
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát igen, én is csak véletlenül tévedtem ide.

Ha közös bringázások, meg programok érdekelnek, nézzetek be a Bringás lányok márpedig vannak topikba!

#48
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Köszi! De ez nem az én érdemem jó a társaság és sokan vagyunk ott.

Nem igazán értem amit írtál, de gondolom piriben azt írták h kicsit blogolósra veszed a topikot, vagy legalábbis bennem már volt ilyen érzés. Nos sztem ez abszolút jó mert egyelõre nincs semmi téma amiírõl többen beszélnének és vmit fel kell dobni hátha reagál rá vki. Talán írnom kéne párat a XIII. ker-be hátha vki végre beír és megismerhetek pár kerületi bringást. Én vevõ vagyok közös bringázásra uh írj és megbeszélünk vmit...

Sztem sokan nem is tudják h te is és én is nyitottunk kerületi topikokat, pedig tuti vannak mindkét kerületbõl jópáran a fórumon...

#49
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Kedvem sincs a gép elött ülni :( , lehetne már kissé jobb idõ , ki van közelebbi kapcsolatba Szent Péterel ? Sajna nem vagyok valami gép õrült , ugyhogy ahogy javul az idõ még kevesebbet nézegetek fel , szóval aki ír de nem válaszolok bocsi de nem szándékos :) . Era + 73kacsa sorry !!! Mea culpa !!! / nem is igazán vágom még forumot / Ez persze mind csak magyrázkodás mert 1 kis odafigyelés kellene , de egy akkora de akkora link vagyok ... Remélem 1 szer csak szervezödik valami kerületi tour , a kelly's es ek /de szépen irtam / -nél van összhang ! Grat Rainman / nyali-lali vagyok :D / !
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#50
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) Hát nálam sem akarnak tolakodni az emberek a XIII. ler topikban, pedig tuti van onnan is fórumos!

#51
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
A riderbe sok sok mindenki beletartozik szerintem ill. szeretném :) . Nem kell atomzuzosextrabizarrbrutál arcnak lenni az emberfiának . Rider aki megüli a drótszamarat :)
Melóba , sport , hobby vagyis mindenki ! Na adjunk az érzésnek és menés a szigetre futni .
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#52
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Jó volt a csapat a lángos és az idõ is :)
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#53
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kelly's Klub 772. bejegyzésben vannak a képek a mai túráról! Nézzétek meg mit hagytatok ki!

#54
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
B.B.B: Holnap 10kor akkor a szépmûvészeti elõtt!

Aki érdekel még a túra az írjon a kelly's klubba!

#55
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Huhú ! Ez jól hangzik ám ! Asszem ott a helyem !
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace:

#56
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) akkor jöhetsz velnük is mert 16:00óra körül már itthon szoktam lenni. (angyalföld) És ha sietsz akkor kevesebbet állunk meg beszélgetni...

#57
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Jelentkezek+bejelentkezek.

Szinten Obuda-Filatorigat. Mivel Eraval szomszedos hazban lakok.

Nalam megy a riderkedes, igaz lightosan. Bar meg a legnagyobb hidegben is bringaval mentem dolgozni.

Mint pl ma reggel a Szentendrei Auchan megetti bicikli uton.
Igazi kaland volt. En avattam fel a 10-15 cmes szuz havat a bringa uton. Eleinte elveztem, hogy csuszkal a gep...kesobb szenvedtem mert letapadt a kerek, s mivel a legnagyobb fokozatban mentem, rendesen le is izzadtam

Jo dolog a hoban biciklizni: Erositi a lelket a jellemet, a combot es a tudot.:)

En Vasarnap tervezek menni a Teliholdas csapattal a HHH tetejere egy forraltborra. Vagy 2re.

Jertek Ti is.

Gyulekezo Batthyany ter Metrolejarat mellett a bringauton 18:30kor

#58
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Újabb Kelly's Klub túra! (nem csak kelly's-eseknek)

Vasárnap 10:00 Hõsök tere Szépmûvészeti Múzeum
Cél: min. sztendre
Jelszó: Éhesek vagyunk és hóban mégfinomabb a meleg lángos!

Részletek a Kelly's Klub topikban, jelentkezzen privátban vagy ott a topikban aki csatlakozna! Aki nem szól arra nem várunk!! :)

B.B.B: nincs messze és klassz a társaság! Mindenkit szeretettel várunk amúgy, csak jelezze h jön!

#59
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Óbuda stimmel, de hol van még a rider-kedés???
:)

#60
B.B.B

B.B.B

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Hát igen , most a kis skizó hajlamaimat kiélhetem :)
:peace2: Kiss Me Now , Kill Me Latter:peace: