Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Óbudai Riderek hol vagytok ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
69 hozzászólás a témában

#1
hellomarci

hellomarci

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Nah vannak itt 3. kerületi bringások? :)
Valaki nem akar holnap(pénteken) tekerni egyet délután városba? :)

#2
dirtmate

dirtmate

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
4x pályát nemigazán fogsz találni a környéken, egy kis laza dht tudsz nyomatni fent a hegyen de szerintem jobban megéri elmenni jános hegyig.dirtbõl van választék csak a 3.kerületben legalább 1 tucat pálya, bicós hely van.ha gondolod vegyél fel msnen dirtmate@windowslive.com

#3
ROVAR

ROVAR

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
ÉN csak óbudán tanulok, de érdekel hogy a környéken hol tudtok Dirt, könnyed DH (merevfalúhoz), vagy 4X pályát. Nem vagyok idevalósi, eztért érdekelne mi található a környéken. És természetesen keresném a budapesti bringások társaságát.

#4
Mick

Mick

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
+1 óbudai

#5
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Békásrol tekerve fogasig onnan végállomásig,napi 4 kör belefér.

#6
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
es hogy mesz fel? feltekersz, v. kocsira bringatarto? kozelebbrol honnet?

#7
kamikazoli27

kamikazoli27

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Óbudárol járok a normafára.Jó lenne már egy kis jóidõ hogy lehessen csapatni vagy maradjon meg a hó,abba is jo menni.

#8
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
sziasztok,

kicsit megallt ez a topik egy ideje... en Csillaghegyrol jovok, mostanaban kezdtem felfedezni a kornyeket, ha tudnatok ajanlani kis hegyrol lefele gurulokat, drop-okat, esetleg ugratokat, azt megkoszonnem.

#9
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Én meg Óbudán. Szívesen benne lennék XC témában -majdnem- mindenben. (..de egy picit még kezdõ vagyok :gwizd: ).
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#10
DCSHOECOUSA

DCSHOECOUSA

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hello!
Én Pomázon lakom de mindig Óbudára járok haverokkal bringázni(dirt,pici FR).
Multhéten estem egy nagyot Konával és a nyíltseb a lábamon nem hagyja hogy bringázzak és most próbálom eladni a BMXet. Nagyobbra váltok(Mongoose Hardball). :matrix:

#11
repuloszonyeg

repuloszonyeg

    vendég

  • fórumtag
  • 92 hozzászólás
naja, ha megállsz, elkapnak a szúnyogok:) de a közepétõl köves, meg a hegy, ööö domb lábánál még fincsi puha erdei talaj van, vagy legalábbis szerintem ásható :D
" Azt a
sátrat könnyen észre fogjátok venni, van rajta álcaháló. :D "

#12
nzoli

nzoli

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
A kevélyen nemcsak szikla van? :) Meg szúnyog, rengeteg szúnyog...

#13
repuloszonyeg

repuloszonyeg

    vendég

  • fórumtag
  • 92 hozzászólás
köszi, nemsokára vége a vizsgaidszaknak , aztán kipróbálom. :) ha más nem építek egyet a kevélyen :D bár a lovak miatt az nemhinném h hosszúéletû lesz...
" Azt a
sátrat könnyen észre fogjátok venni, van rajta álcaháló. :D "

#14
nzoli

nzoli

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Nemvalami nagy itt a forgalom tényleg :) én ugyan b.kalászról vagyok, de még ez a topic volt a legpasszolósabb...

Nemtudtok vhol a környéken olyan helyet ahol meg lehetne tanulni illetve gyakorolni kisebb ugratásokat :) de olyat mondjatok ahol nemgáz ha vki teljesen totál kezdõ :D


pl a HHH tövében, Határnyereg vagy hogy hivják a helyet, a siklórepcsitértõl pár 10 méterre, van egy nagyon könnyü, kis ugrató, meg egy nagyobb, de az se vészes; talán a kiscellin is vannak kisebbek. Mondjuk nincsenek olyan közel Bkalászhoz... legjobb csinálni egyet saját izlés szerint, egy alkalmas helyen az erdõben.

#15
repuloszonyeg

repuloszonyeg

    vendég

  • fórumtag
  • 92 hozzászólás
Nemvalami nagy itt a forgalom tényleg :) én ugyan b.kalászról vagyok, de még ez a topic volt a legpasszolósabb...

Nemtudtok vhol a környéken olyan helyet ahol meg lehetne tanulni illetve gyakorolni kisebb ugratásokat :) de olyat mondjatok ahol nemgáz ha vki teljesen totál kezdõ :D
" Azt a
sátrat könnyen észre fogjátok venni, van rajta álcaháló. :D "

#16
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Bécsi út Mali vagy Mountex az Eurocenternél.

Békásmegyeren HÉV megállónál a piac felöli oldalon van egy motoros bolt ami kerékpáros cuccokkal is foglalkozik. De ezeket mind megtalálod a neten is ha rákeresel.
Elvileg a TandTsport-nál is lehet venni ruházatot, bár az nem mindig olcsó.

#17
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Van a ker.-ben olyan bringabolt ahol van ruházat rendesen, nem csak 1-2 db a drágább cuccokból? Akár sportbolt is érdekel ahol van kerékpáros részleg!

Az akármilyen uszodánál ismerek egy boltot ahol még nem jártam, a tûzoltósággal szemben a Berguson csak kesztyût árul, a mellette lévõnek meg még alkatrészei is alig vannak abban a kis boltban nem hogy ruha.

Hol vannak még boltok a ker.-ben?

B.B.B: Ne csak olvass, írj is!! És legfõképp gyere velünk túrázni megint!

#18
nzoli

nzoli

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
A kiscelli a múzeum után van, kicsit fentébb (ha nem tévedek). Feljössz a Bécsi útról (kis tábla van kint hogy Kiscelli múzeum arra), szép meredek emelkedõ, mész az úton, megkerülöd a múzeumot, aztán kb 100m-re balra van egy kis park szerüség, ott kell bemenni. Ugratók, ilyesmi. Lehet tovább is menni fel, na arról kemény felmászni a HHH-ra. Úgy kellett ráhasalni a gépre, hogy beleharaphattam volna a stucniba...:D

#19
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Na ma voltam egyet tekerni. Iszonyu sok bringas, meg tobb teljesitmenyturazo es gyalogos.

Filatorigat-Viragosnyereg-HHH-Vitorlazo repter-Nagy-Harshegy[Kaan Karoly kilato]-Janos hegy[Erzsebet kilato]. Ahol csak lehetett vegig terepen. Legurultam a retesemert,bemajszoltam, majd irany vissza.
Janos hegy-Nagy-Harshegy-Vitorlazo repter-Fenyogyongye-Filatorigat

Vegul 52 km lett.

Odafele minden utat sikerult felfele kitekernem, ami az uj bringanak koszonheto. :)
Egy helyen kellett tolnom 150 metert: Kaan Karoly kilato elotti sziklas szakaszon .
Visszafele a masik oldalt kellett tolnom, mert az mar kezdett huzos lenni.

Nagyon szep ido, nagyon kellemes kerekezes, imadtam. Az atlag nem tul fenyes [13.4], de most nem ez a lenyeg.

Az erdo csodaszep, s osszesen 1 helyen talaltam csak 1 kisebb tocsat.
Visszafele vegul nem neztem meg a Kiscelli kornyeket, na de majd legkozelebb

#20
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

köszönöm :)
Szokott valaki felmenni a Kiscelli múzeum melletti a pályára?


En nem tudom merre van ez a palya, de meg kell keresnem!

marcius utolso hetvegejen mentunk egy Obuda-vitorlazorepter-Solymar Dobogoko oda-visszat, aszfalton. 95km lett a vege, de jol ereztem magam

Most hetvegere tervezek egy HHH-Janos hegy-HHH-t vegig terepen. Akkor megkeresem visszafele a Kiscellit:)