Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass | 2007. április 22.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
520 hozzászólás a témában

#81
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

akit érdekelne még egy kis kaland: mi a csúcshódítás után körbe-lemegyünk solymárig túristaösvényeken,és onnan vissza bp-re betonon, uszkve 45perces kitérõ,mindenkit megvárunk!


Zerge, veled szerveztük multkor az embereket a telihódason egy kis erdõzésre?Aztán mi a nyeregnél mentünk a reptér felé Ti meg tovább Solymár felé.Vissza felé esetleg lehetne nem aszfalton menni?:-)
Járt mostanában(ma-tegnap), valaki erdõben, mennyire saras?

#82
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Nos, én a tûntetéseket/randalírozásokat rendszerint átalszom, így kissé el voltam maradva a hírekkel és ledöbbentem, ahogy reggel rákanyarodva az Andrássy útra szinte csak autósokat láttam :scared:
Szóval az Andrássy út lezárása is elmarad - ja, az "Unió nem fújja le az automentes napot", aha... de akkor mibõl látszik, hogy meg lenne tartva?!? /úgy értem nappal mi látszik ebbõl?/ Ez is ugyanolyan nap mint a többi, csak a kelleténél kicsit mindenki morcosabb...
Nekem idénre csak a nosztalgiázás maradt, hogy tavaly milyen csend volt egész nap (Andrássy úton dolgozom), ebédszünetben meg a kollégáim sorbanálltak, hogy mehessenek egy kört a biciklimmel :) Idén ez is elmarad! :(

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#83
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Ha a Critical Mass el is marad, attól még Kritikus Mász lesz! Kitekerünk a zavargásokból, fel a hegyre, ahol csak a természet van, meg egy jó kis buli.

http://criticalmass....8/kritikus-masz

Találkozó este 9-kor a Batthyány téren, útvonal: Batthyány-Kolosy-Szépvölgyi-Fenyõgyöngye-HHH, cél a Rekettyés. Lámpa (elöl, hátul) és bukó legyen nálad!

Sportaktív


akit érdekelne még egy kis kaland: mi a csúcshódítás után körbe-lemegyünk solymárig túristaösvényeken,és onnan vissza bp-re betonon, uszkve 45perces kitérõ,mindenkit megvárunk!

#84
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
A CM szervezõk kérése a kerékpárosokhoz:
http://criticalmass....aris-is-elmarad

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#85
info@sportaktiv.hu

info@sportaktiv.hu

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Ha a Critical Mass el is marad, attól még Kritikus Mász lesz! Kitekerünk a zavargásokból, fel a hegyre, ahol csak a természet van, meg egy jó kis buli.

http://criticalmass....8/kritikus-masz

Találkozó este 9-kor a Batthyány téren, útvonal: Batthyány-Kolosy-Szépvölgyi-Fenyõgyöngye-HHH, cél a Rekettyés. Lámpa (elöl, hátul) és bukó legyen nálad!

Sportaktív
www.sportaktiv.hu

#86
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Kezd sokk! lenni a jóból!
http://criticalmass....s#comment-23504

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#87
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Hihi :) Szabit vettem ki péntekre! Ezt megszívtam :lol1:

jó, idõ lesz legalább el tudsz menni egy jót bringálni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#88
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Azaz.
Ehhez keresték korábban a 200 bringást?


ja ezaz, kb 40en jöttünk össze, ÉNIS OTTVAGYOK!!!

#89
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Nem azért, de a tandíjellenes tüntetés is elmarad...
Hasonló okok miatt, mint a Bp-i CM...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#90
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Lesznek biciklis egyetemisták, holnap majd a kevesebb autóért is tüntetek:) .
Bepótolom a CM-t, mosolyogva nézem az álló autósokat, bár ezt mindennap megtehetem.
Szerintem kellene egy politika topic, de lehet, hogy azt tiltja a szabályzat, meg a végén még egymásnak ugranánk.

Te nem olvastad át a szabályzatot? Ejnye...
Kerékpáros fórum - politika nélkül.
"In idem flumen bis non descendimus"

#91
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

elvileg az egyetemistákat, fõiskolásokat is csak a tandíj ellen hívják fel tüntetni... "pártállásmentesen, csak a tandíj ellen"
hallottam, hogy fizetik az útiköltséget, máshol pedig olcsón adják a szervezõk a piát. na sejthetitek, hogy abból is mi fog kisülni. mindenki bebaszik, aztán meg megy a tömeg után...
félõ a nagy bringástömeget odavinni, mert ha megindul, akkor nem lehet leállítani õket...

Lesznek biciklis egyetemisták, holnap majd a kevesebb autóért is tüntetek:) .
Bepótolom a CM-t, mosolyogva nézem az álló autósokat, bár ezt mindennap megtehetem.
Szerintem kellene egy politika topic, de lehet, hogy azt tiltja a szabályzat, meg a végén még egymásnak ugranánk.


A sebesség mindent megold.

 


#92
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
jah..és le is késtem róla :(
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#93
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Hihi :) Szabit vettem ki péntekre! Ezt megszívtam :lol1:
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#94
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Azaz.
Ehhez keresték korábban a 200 bringást?
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#95
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Ez mekkora jó film! :D


nem várom meg mig lejön, de ez az amiben a parkoloházban körülveszik a bringák a kék dévú tikót?

#96
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ez mekkora jó film! :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#97
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Urak,Urak! Túl sok munkát adtok a modnak! Ejnye,ejnye. Tán jobb is, hogy nincs CM pénteken?!

#98
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
tibibá:
3 nap pihenõ - olvasgasd a szabályzatot is és tartsd be.
"In idem flumen bis non descendimus"

#99
phreek

phreek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
van már ilyen is:
http://mindennapcm.blogspot.com/

én speciel ezzel értek egyet. (amúgy a rendõrök sem olyan hülyék, hogy egy kalap alá vegyék a bicósokat a suttyó destroyer huligánokkal..)
.:::: phuck the dumb ::::.

#100
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
CM-nuku! Úgx látszik, marad a jó kis hétvégi tekerés a szabadban! De azlrt néhány fejet kivinnék a hangulatkeltõk közül magammal, hogy tekerés jözben lehiggadjanak! Ja! Jó döntéseket mért csak a "kis"emberek tudnak hozni? Nagyjaink is tanulhatnának TÖLÜNK!
Bocs ha ez kissé túlzó, de sajnálom a pénteki rendezvényt, de egyetértek a döntéssel!