Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#13561
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
my enermax inside

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13562
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Egy 8 centisnél azért csak halkabb a 12 centis. Ha nem akkor nagyon elb..ták. 2*8cenitnél már nem biztos, hogy ez igaz, de szimplánál...

#13563
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
annyiban lenne jó hogy azért a mostaninál (8 centis venti hátul) a 12 centis venti alul konstrukció legyen halkabb

#13564
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

aszonták h hangos
nekem ne legyen hangos, a mostani FSP kicsit az, de abban nem 12es venti van

A hangos az enyhe túlzás. Amikor elõször bekapcsoltam teljesen meglepõdtem, hogy mennyire nem hallani. Azóta házban van és a többi venti miatt nem tudom, hogy mennyire lehetne hallani.
Ezért valószínû nem fogom szétszedni, de ha mégis, akkor meghallgatom, hogy ennyi idõ után milyen..
Azért azon is el kell gondolkodni, hogy mi mit ér meg. Lehet passzív tápot kapni drágábban, sokkal jobb ventiset drágábban. De neked olcsón kellene. Valahol muszáj lesz kompromisszumot hozni.. Nálam ez az esetleges venticsere lesz..

#13565
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Soha nem csináltam ilyet, szóval nem tudom, hogy ez a módszer mennyire segít, de a Pinnacle-nek van olyan szoftvere, ami tud ilyet. Legalábbis papíron tud valamit.. Meg kell nézni, hogy van-e valami demo hozzá, amin ki lehet próbálni, vagy esetleg a honlapjukon van egy kész demo, vagy több leírás..

Edit: Demo!!

Remélem ez kell neki,majd elküldöm neki a linket,és akkor kiderül,hogy jó e:)
Ezer köszi!
Üdv:Thy

#13566
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás

Alapból azonos hangosak, csak az újban új gyártótól van benne a venti, és állítólag hamarabb kezd el "tönkremenni"..

zolle: és mi a baj, akkor a BlueStorm-mal?


aszonták h hangos
nekem ne legyen hangos, a mostani FSP kicsit az, de abban nem 12es venti van

@lor: megférnek, de jobb ha a két vinyó külön IDE csatin van, akkor gyorsabb lesz a kettõ közti másolás

#13567
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
egy ide csatlakozon megfernek a cd ill dvd irok?
vagy keverjem be a vinyokkal?

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#13568
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

szerintem tök átlagos hangja van....legalábbis én nem érzek az elödjéhez képest különbséget....

Alapból azonos hangosak, csak az újban új gyártótól van benne a venti, és állítólag hamarabb kezd el "tönkremenni"..

zolle: és mi a baj, akkor a BlueStorm-mal?

#13569
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

használtan tápot? ehh :D
használt gumit se.. legalábbis eddig;)


2007.05.18-ig garis ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#13570
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

használtan tápot? ehh :D
használt gumit se.. legalábbis eddig;)

aztán lehet csöndes ez is csak nem tok igazán mihez viszonyítani.......elõdje is fsp volt csak nem blue hanem egy sima oem
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13571
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
használtan tápot? ehh :D
használt gumit se.. legalábbis eddig;)

#13572
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
enermax eg375ax-fma
de igazán olcsón nincsen... (bár iljicsnek van egy használt superflowere ;))

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13573
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
nekem kussolós táp kell ócsóér
ötlet?

#13574
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

én egy FSP BlueStorm 400w-ossal szemezek, nemtom mien hangos, de sztem nem annyira
]


szerintem tök átlagos hangja van....legalábbis én nem érzek az elödjéhez képest különbséget....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13575
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
thy megmondod milyen fuggveny szerint razkodik barki megoldja.

amugy kicsit ketkedem...

kicsit olyan mintha azt mondana vki, hogy a kinyomtatott virusos mail megfogja fertozni a konyveimet, meg eltunteti a lakaskulcsomat.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#13576
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
http://www.pinnacles...design/logo.gif
division of...
ááááá ittis? :D:D

#13577
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Soha nem csináltam ilyet, szóval nem tudom, hogy ez a módszer mennyire segít, de a Pinnacle-nek van olyan szoftvere, ami tud ilyet. Legalábbis papíron tud valamit.. Meg kell nézni, hogy van-e valami demo hozzá, amin ki lehet próbálni, vagy esetleg a honlapjukon van egy kész demo, vagy több leírás..

Edit: Demo!!

#13578
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
A szoftveres képstabailizáló megoldásra nincsen ötletetek?
Mert van a csávó,aki motorról filmezi a maratonokat,de kórházba került,és engem kért meg,hogy járjak már utánna,de semmi értelmeset nem találtam..:(

#13579
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

kikapcsolni ki tudod, akár monitor nélkül is, megnyomod a gombot, és ha windows xp van fenn, akkor kb 10mp és szabályosan leáll
ha meg be akarod kapcsolni, megnyomod a gombot :)

Hehe, túl komolyan vettem a bent van a szekrényben dolgot.. :D Persze-persze, a dvd-t is etetni kell, kicsit fáradt vagyok.. :)

#13580
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Zsííír:)
Akkor ez lesz nekem az igazi megoldás:)
Ezer köszi!
Üdv:Thommey