Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1121
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
iljics: windows media player? alap windows cd író?

bár cd írásra lassan 2 éve az abszolút kedvenc az ashampoo burning studio - gyors, egyszerû és ingyenes.

#1122
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Létezik olyan program amibe bedobálom az mp3-akat és audio CD-t tudok írni vele? Nero 7.0 van a gépemen valami pluginnal, de borzasztó.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1123
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Dave: köszi, vettem egyet, remélem, nem lesz gond vele :)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1124
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

which one to choose?

> DELL Inspiron N5010 15.6 HD. Intel Core i3
> HP G62 Intel Core i3-330M


lakótársamnak ilyen dellje van. 3év gari miatt ajánlottam neki. Hardwareileg rendben van. De kicsit olyan mûanyag feeling az összeszerelés. Kijelzõ nem hajlik teljesen hátra, max 45fok kb. Ha tudod tapogasd meg elõtte.
HP-val nincs tapasztalatom.

#1125
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Alaplapi driver tud olyan gebaszt okozni, hogy a PCI-E nem megy 16x csak mondjuk 4x módban és az ki tudja herélni a VGA-t.

Itt tudod megnézni (legalábbis XP-ben itt van): NVIDIA Control Panel/Súgó/Rendszerinformációk, ennek kellene ott virítania: PCI Express x16 Gen2.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1126
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nvidia drajverbol a legfrissebb van fent, azt magam raktam fel. majd megprobalom felrakni a cdrol az alaplap gyari cuccat
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1127
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tam: az egy dolog, hogy a Win7 felrak drivereket, de mindenképpen javasolt a legfrissebb, gyártó oldaláról töltött driverek felpakolása.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1128
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
én meg beujitottam az ArmA II-t , kemény 2990 forintért

hát.. gyerekek, ha van majdnem tökéletes katonai game, ez az! olyan filingje van beszabehu
nem lehet abbahagyni :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1129
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
amikor csereltem alaplapot akkor raktam ra uj windowst, szal nem hiszem hogy osszeakad a hardwer valamivel. azota csak az uj vga van benne, de az elegge plug n play szokott lenni, nem?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1130
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
3DMark-ot futtasd le, tetszõlegeset. Ha az normális, akkor CoD hiba, ha az is rossz, akkor globális. Alaplapcserét a Win7 elõtti rendszerek nem szoktak jól viselni, nemtom a W7 milyen ebbõl a szempontból. PCI-E megy rendesen 16X módban?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1131
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
megjott a tapcsati, kuldtek 2-t is. amikor felraktam a Black Ops-ot akkor valamit frissitett, elmeny volt letolteni EDGE kapcsolattal.

alaplapi drivert nem raktam fel CD-rol, mert a Win7 megcsinalta maganak. par honapos az oprendszer.

az a baj hogy ugyanezt csinalja a MW2 es a World at war is. Mar a menu is be van lassulva iszonyat modon, a menupontok kozott ugralas is idobe telik.

Es persze otthon ugye nincs net, szal barmi driver/frissites ilyesmi dolog van, azt iszonyat korulmenyes kivitelezni.


rohadt mod idegesito hogy gyakorlatilag ugyanez a konfig a 8800GT-vel csudaszepen muzsikalt.

ja es RD Grid egesz jol fut. majd megprobalok felrakni meg par jatekot es megnezni hogy azok hogy mennek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1132
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Corsairtõl megjött a tápcsati? Black Ops-ot peccseld fel, a gyári verzióban egy bug extrém CPU terhelés miatt felezi az fps-t random módon. Persze akkor még mindig csak 10 fps-ed van és olyan 80 körül kéne mennie. Alaplapi driver? Op rendszer?

Ha a tápcsati sem oldja/oldotta meg, akkor szerintem komplett reinstall és jó lesz.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1133
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
noh sikerult vegre felrakni a COD Black Ops-ot.

van kb 5 FPS-em.

C2D E6750 2.6ghz
ASRock P45 alaplap
2 x 1GB Crucial ballistix 800 ddr2
2 x 1GB Geil 800 DDR2
Palit Gef 460GTX 768MB

az alaplap es a vga zsir uj.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1134
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Szeretném megvenni ezt: WD Caviar Green 3 TB SATA Hard Drives ( WD30EZRSDTL )

De ennek a mûködtetéséhez még szükséges egy "ház" is, mert a gépem mellett kíván majd lakni. Mi alapján válasszak házat? Ki számít jó gyártónak? Pl ez megfelelõ? (Csak archiváláshoz kell, a sebesség nem szempont.)

Köszi elõre is!


Ezt érdemes elolvasni hozzá: Large capacity drives és mindenképpen olyan házat választani ami biztosan támogatja ezt a megoldást.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1135
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

És ebben a cuccban _tényleg_ nincs semmi féreg, vagy hasonló?

--Trifo


Tudtommal nincsen.

JDownloader-t én még sosem tudtam normális mûködésre bírni, anno az Azureus klienssel is sok gondom volt, Úgy tûnik nem vagyok Java kompatibilis. :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1136
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Ki szeretném cserélni a laptopban a winyót, de beleütköztem egy kicsi, de annál idegesítõbb problémába: A merevlemez egy vékony hajlított lemez-burkolatba van belecsavarozva, amirõl lelóg a kis fecni, hogy ki lehessen húzni a gépbõl. Na ebbõl a kis szar burkolatból nem bírom kihámozni a cuccot. Annyira meg van húzva a 2 kis rögzítõ csavar, hogy beleillõ csavarhúzóval is majdnem teljesen elgányoltam már. Lehet ilyen kis lemeztokot kapni vhol? Azt hiszem jóval egyszerûbb lenne venni egy újat, amúgy is kb 50 Ft lehet. Persze csak ha kapni...

Esetleg valami szar laptopból kiszedni? Valami PC bontós helyen kéne utánakérdezni...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1137
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Video az UEFI-rõl.
Ilyen lesz a BIOS-t leváltó UEFI? — IT hírek

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1138
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.995 hozzászólás
which one to choose?

> DELL Inspiron N5010 15.6 HD. Intel Core i3
> HP G62 Intel Core i3-330M

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1139
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
közben vettem egy genius 2000a-t elég olcsón, szóval probléma megoldva :)
elég jól duruzsol .)

#1140
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Hu most latom milyen hibat vetettem, "kifejezetten" lesz az :)

Nekem egy internal sata rack-hez van szerencsem ami internal eSata portra csatlakozik es siman direktbe kell belerakni a haromfeles disk-et (hotswap), nemtom mi a jobb , nekem ez bejott , de az usb3 is kezd mar terjedni :D