Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#421
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Egy filmnézõs oldalon letöltöttem egy "Codec-C plugin" nevû akármit, utána olvastam, hogy nem volt túl jó ötlet. Ez mi kárt okoz, hogy tudom eltávolítani?

#422
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
nebazz h jártam...

vettem uj procihûtõt de sajna nem fért el mellette a memoria modul igy átraktam a másik kettõbe e 2x2 gigát

játék közben többször beaakadt, dolgozott a vinyó a gép meg akadozott. Há mondom fasza meghalt a vinyó
,most meg nekiállt rikácsolni h zárjam be a játékot mert kevés a memória,

nézem 2gb...

Lol

az egyik modult nem kattintottam be rendesen :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#423
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
ez igy jó?

Feltöltött kép
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#424
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Nálam dettó. A jó múltkorában backup-oltam a 3.6.16-ot, frissítettem a 4-esre, aztán másnap le is szedtem és vissza a régit.
Érdekes módon azóta a 3.6.18-ig jutott a frissítés (de persze idõnként bedobja, hogy töltsem le a 4-es, 5-ös verziót...megy a számháború ezerrel).

Más: a Tour elsõ két hetét max. az összefoglalókon keresztül fogom tudni követni, de gyanítom, hogy agyilag hulla leszek a kezdéséig, szóval rögzítenem kellene. Ár/érték/megbízhatóság szempontjából egy dvd-s rögzítõre gondoltam. Ez a legolcsóbb, amit találtam. Érdemes ennyit kiadni érte, vagy maradjak a jó öreg fapados szalagos masinánál (az sincs, de gondolom "fillérekért" lehet hozzájutni) és hosszabb távon érdemesebb egy hdd-s cuccba beruházni?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#425
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Az 5 nálam is teljesen bekavart tiszta káosz volt.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#426
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás

ne engedjetek a firefox 5.0-t frissulni!
uj tab nyitasnal nem valt at ra.
ha ra kattintasz akkor se rakja be a kurzort a bongeszo savba

itten egy regi 4.01 magyar verzio
Mozilla Firefox 4.0.1 végleges (magyar) letöltés - Böngészõk, e-mail, üzenetküldõk letöltése - MSW.hu - Windows és Letöltés Portál


nálam nemhogy 5.0-t de még a 4-et sem engedem neki felrakni valami 3.6.valami megy, már a 4.0 is összeszarta magát 5 percenként, aztán állandóan összeomlás jelentõket akart küldözgetni...:( fos, ez meg tökéletes, kell a francnak a csili-vili új ha még mûködni se mûködik :(

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#427
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ja nem magyar, de azt nem is mondtad
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#428
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
5.0 magyar?
es mukodik?
nekem itt cegnel reggel frissitett es egesz de szivtam vele

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#429
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Nekem se volt vele gondom még.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#430
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

ne engedjetek a firefox 5.0-t frissulni!
uj tab nyitasnal nem valt at ra.
ha ra kattintasz akkor se rakja be a kurzort a bongeszo savba


pedig nekem de.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#431
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ne engedjetek a firefox 5.0-t frissulni!
uj tab nyitasnal nem valt at ra.
ha ra kattintasz akkor se rakja be a kurzort a bongeszo savba

itten egy regi 4.01 magyar verzio
http://www.msw.hu/le...x-4-magyar.html

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#432
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
hali!

Win alatt kellene futtatnom CMD-ben egy parancsot 540-szer. (user létrehozás egy programban, usernév pedig a ciklusváltozó lenne)
perl futtatható a programban, de ahhoz nem értek ha valaki tolt már ilyet, biztos vágja perl syntaxot.

javaban így nézne ki. nem tudom hogy lehet entert nyomatni soronként

public class NewClass {
public static void main(String[] args) {
for (int i =1; i <= 540; i++) {
int usernev=i;
System.out.println("parancs "+usernev+"paraméterek");
}
}
}

#433
BöszTom

BöszTom

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

- valami megtelepedett a gépeden
- baj van a router-eddel
- esetleg a hálókártyád a beteg

ki kellene próbálni:
- más böngészõket
- néhány ingyenes kémprogram keresõt
- linux live cd-t (ha azzal is gond van, akkor több, mint valószínû, hogy hardveres problémáid lesznek)


Akkor szerintem a hálókártya lesz a bûnös,mivel idõnként még olyat is csinál hogy "Egy hálózati kábel nincs bedugva",aztán pár másodperc múlva minden oké minden,van hogy hetekig nem csinál ilyet,van hogy pár percen belül többször is.Köszi a tippeket.

#434
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
- valami megtelepedett a gépeden
- baj van a router-eddel
- esetleg a hálókártyád a beteg

ki kellene próbálni:
- más böngészõket
- néhány ingyenes kémprogram keresõt
- linux live cd-t (ha azzal is gond van, akkor több, mint valószínû, hogy hardveres problémáid lesznek)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#435
BöszTom

BöszTom

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Sziasztok!
Van egy problémám amit ha lehet új xp telepítés nélkül szeretnék megoldani.
Szóval:facebookon kívül más oldal alig akar bejönni percekig csak gondolkozik,ha egyáltalán betölt.Viszont a torrent meg jön rendesen,le és feltöltési sebességtõl függetlenül jön ez a probléma.De az a k.va facebook simán bejön. Viszont valamikor meg minden oké. Van valami tippetek?


Végülis kicsit nézelõdtem a gépben és ezt találtam a eseménynaplóban:


A számítógép nem tudta megújítani a(z) 001A9246FA5E hálózati címû hálózati kártyájához tartozó címét a hálózatról (a DHCP-kiszolgálótól). A következõ hiba történt:
A szemaforhoz rendelt határidõ lejárt. . A számítógép továbbra is megpróbál címet igényelni a hálózati cím kiszolgálójától (DHCP).


A számítógép elvesztette a(z) 001A9246FA5E hálózati címû hálózati kártyához rendelt IP-cím (192.168.0.101) címbérletét.

#436
BöszTom

BöszTom

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok!
Van egy problémám amit ha lehet új xp telepítés nélkül szeretnék megoldani.
Szóval:facebookon kívül más oldal alig akar bejönni percekig csak gondolkozik,ha egyáltalán betölt.Viszont a torrent meg jön rendesen,le és feltöltési sebességtõl függetlenül jön ez a probléma.De az a k.va facebook simán bejön. Viszont valamikor meg minden oké. Van valami tippetek?

#437
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

xp-t tudok telepiteni pendriverol?
hogyan?

Na ezt kerestem neked, csak lassan találtam meg. XP-hez nem kell 4Gb-os pendrive. A leírás Vista-hoz van.


"1. Szerezzünk be egy nagy kapacitású, kiemelkedõen gyors, legalább 4GB-os USB 2.0-ás pendriveot. Ajánlott a ~25MB/s olvasási és ~14MB/s írási sebesség minimum! Az USB kulcs üres legyen!
2. Start menü keresõjével vagy futtatásból indítsuk el a cmd -t XP/Vista alatt és adjuk ki egymás után a következõ parancsokat, a pendrive formázásához:

diskpart
list disk (keressük meg a pendrive id-jét, pl: "Lemez 1"-nél, 1)
select disk x (x helyén a pendrive id-je álljon)
clean
create partition primary
select partition 1
active
format fs=fat32
assign
exit
3. Helyezzük be a Vista telepítõ DVDjét és másoljuk fel a fájljait a pendrivera:
xcopy x:\*.* /s /e /f y:\
x = DVD-meghajtó betûjele
y = Pendrive betûjele
4. Készen vagyunk, állítsuk be BIOS-ban az USBrõl bootolást és kövessük a telepítõ utasításait."

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#438
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Régen nem használt laptop aksimat nem tudom tölteni. Gondolom annyira lemerült, hogy már nem képes tölteni a gép. Van valakinek valamilyen ötlete?


Elvileg be tudod méretni, hogy jó-e még. Az új laptopba egyszer feltöltöttem az aksit majd ki is vettem belõle itthon nem használom az aksit.

Más, hogyan kell beállítani a Vaion azt, hogy az Y Y legyen a Z meg Z. A magyar billenytûzet be van kapcsolva
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#439
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Azért miért lehet, hogy a monitorom elsötétül majd visszajön a kép, ezt megismétli háromszor és kikapcsol (a zöld led narancsra vált). Kép nincs, hang van.
Az ötleteket elõre is köszi.
(tervezem kivágni az ablakon, de túl drága volt a szúnyogháló...)

Izomtéridõninja-geológus!


#440
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Régen nem használt laptop aksimat nem tudom tölteni. Gondolom annyira lemerült, hogy már nem képes tölteni a gép. Van valakinek valamilyen ötlete?
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)