Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1181
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
én most veszek 2T WD vinyót, ujan , gecire olcsón
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1182
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ez alatt mit érc?

de minden jatekban veletlenul 16xAA?


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1183
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Tam, táp tutin elég neki, próbáld ki esetleg a két dedikált ágat. PCI-E megy rendben 16x? NV control panel vagy gpu-z megmondja. Esetleg véletlenségbõl 16xAA?


de minden jatekban veletlenul 16xAA? ket agat kiprobalom, csak talaljak olyan boltot ami arul ilyen kabelt.

Valami jó kis víruskeresõt tudnátok ajánlani?


NOD32
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1184
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
WD Mybook sorozat. Eleg az USB-s. En a fel terasat nyuzom egy eve (16e most), es terasra fogom cserelni (23). Ha esetleg erdekel, dobj egy privatot egy arral, hogy mit er meg neked.
Ha valaki meg terasat adna el, szinten szoljon!

az meg ugye alap, hogy ha adatbiztonsagot akar az ember, akkor fix helyre rakod es nem sokat mozgatod, akarmit is veszel

Ajánljatok külsõ, usb-winyót. 500Gb-1T.
Nem kell szépnek, gyorsnak, halknak lennie, de az adatot tartsa! :)



#1185
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

Valami jó kis víruskeresõt tudnátok ajánlani?


Avast avast! Free Antivirus - Download Software for Virus Protection
ingyenes és Boot idejû keresést is tud.
Sokam szeretik még a nod 32-t ESET NOD32 Antivirus | NOD32 antivírus - Gyors, megbízható vírusirtó program

#1186
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Valami jó kis víruskeresõt tudnátok ajánlani?

#1187
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Tam, táp tutin elég neki, próbáld ki esetleg a két dedikált ágat. PCI-E megy rendben 16x? NV control panel vagy gpu-z megmondja. Esetleg véletlenségbõl 16xAA?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#1188
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.349 hozzászólás
Ajánljatok külsõ, usb-winyót. 500Gb-1T.
Nem kell szépnek, gyorsnak, halknak lennie, de az adatot tartsa! :)

#1189
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a regi vga meghalalozott sajna.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1190
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Abbol indultam ki (amit irtak is mar), hogy ha nem eleg a tap akkor alacsonyabb orajelre kapcsolhatja magat a kartya. Ezt meg tudod merni, igy megallapithato hogy ez-e a problema.
Viszont furdal a kivancsisag hogy minek kellett uj vga ha legtobb jatek ment a regivel? Persze koltoi kerdes volt :)

#1191
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
PPG: folyamatosan szaggat. es 22" samu LCD monitor, semmi extra. asszem csak valami regebbi 3dmarkom (05 vagy 06) van, de ha a jatek szaggat meg alig akar elindulni akkor a 3dmark szetkapja mint foxi a labtorlot.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1192
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
DB: Nem ismerem a hardware-t amit irsz csak azt tudom mi kell ahoz hogy szoljon a gep, analog meg digitalis modon.
De most ahelyett hogy leirnek itt sokmindent, nezd meg itt az elso postot , szerintem segiteni fog
ASUSTeK Computer Inc.-Forum- Finally got SPDIF passthrough working on XONAR DX in Windows XP

T: Szerintem ha nem lenne eleg a tap akkor nem idonkent szaggatna hanem folyamatosan.
Min jelenik meg a kep, nem 100Hz laposkepernyos Tv?
Teszteld le a cuccost, rovidesen jon a 3dmark11 :)
Mire van allitva a phisyx? cpu/gpu/auto? Vga driverrel is jatszanek, hatha az a ludas.

#1193
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mondjuk valamelyik este amikor veletlenul mukodott a adsl akkor igy szaggatva is nyomtam egy 21-5 statot publik mw2 szerveren cirka 6 honap kihagyas utan, de megiscsak no.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1194
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Egy próbát megér. Nekem egyébként két különálló PCI-E kábel megy a 2 csatiba a VGA-n.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1195
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
lehet hogy a pcix kabel a baj? mert olyan hogy egy aga van a tapba dugva, de elagazik ketto fele es ugy megy a vga ket csatlakozojaba. ki kene probalnom ket teljesen kulon kabelt egyszerre inkabb?

legfrissebb nvidia drajver van fent.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1196
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Akkor ezt kizárhatod, mint hibaforrást. A VGA-d "fogyasztása" nagyjából 270W (ha kiszámolod, megnyugszol, de szentem az is elég, hogy az én tápom 12V-s ágon 24A-t tud leadni, a te tápod 40A-jával szemben, ugyanakkor semmi gondom a 4870X2 420W-os "fogyasztásával").

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1197
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
dedikalt pci-e.

HX520W

Triple 12V Rails provide independent reliable power to the CPU, video card and other components with a combined rating of 40A maximum! Advanced circuitry design that automatically enables power sharing between the triple +12V rails in an event of overload on any single +12V rail.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1198
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mennyi amperot ad le 12V-n? Dedikált PCI-E csatikon dzsal a delej, vagy konverteren?

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1199
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
keves az fps. nincs fent fraps de olyan 15-18 korulre saccolom. amiket probaltam: cod5, cod mw2 es RD:Grid.

ugyanez a konfig teljesen szepen vitte ezeket a jatekokat amig a 8800GT volt. Most GTX460 van, es azert gondoltam hogy ez mar tobb kakaot eszik de a tap visszafogja. valami 500wattos Corsair. (VX520 talan?)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1200
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ezt a pici szaggatást hogy kell elképzelni? Kevés az fps, vagy megy-megáll, megy-megáll? Esetlegesen drivert teljesen legyalul, legfrissebb felrak.

Egy tápcsatival nem kap elég naftát, önvédelembõl nem indul el. Hány wattos a tápcsi?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.