Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Flash Across Maraton | Sopron

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1773 hozzászólás a témában

#1741
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hi mindenki

Felmerült vala bennem két kérdés ezen oldalak tanulmányozásában:

Akkor jövõre ezek szerint nem lesz Szilvásvárad maraton? Amit nagyon dícsért mindenki, hogy milyen jó. Nekem sajna oda még nem sikerált eljutni. >:(

A másik ezzel a versennyel kapcsolatos a sógorokhoz való átlépéshez kell-e az útlevél? ???

#1742
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Tehát még1X

A Magyar Kupasorozatba csak a hosszútáv U19, Felnõtt és Master kategóriája tartozik bele.
Ettõl függetlenül ezen a távon lesznek más kategóriák is, de ezek nem tartoznak a MK-hoz.

Például:

Táv: 85 km
Magyar Kupasorozat: U19, Felnõtt, Master

Táv: 85 km
U19, U23, Felnõtt, Senior, Master, U23 nõi, Felnõtt nõi


Berger, bocsi ha értetlenkedek, de ugye ez nem azt jelenti, hogy a Felnõtt nõi kategória nem számit bele MK-ba?

#1743
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
MEG SZERETNÉM KÉRNI A TÁRSASÁGOT, HOGY INNENTÕL KEZDVE CSAK A MARATONNAL KAPCSOLATOSAN ÍRJATOK IDE? BÍRÓ ÁDÁMMAL KAPCSOLATOSAT HA NAGYON MUSZÁLY AKKOR A MONDD MEG NYÍLTTÁ TETT LEVELEZÉSÉBEN!

köszönöm..

#1744
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Jajj Jajj Jajj!
Ne bántsátok az Ádámot!

Én csak azért szóltam neki, mert azt szeretném, ha egy jó hangulatú versenyt egy izgi fórum elõz meg.

8)

#1745
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
???....nem érzem leereszkedésnek.
....de tudod ha mort ezt mind amit írtatok te kapnád...te is másként gondolkodnál...
...sajnálom, hogy pont a szerelmeddel szürtem össze a lét...
...és épp az a bajom, hogy még csak meg sem magyarázza...ez ölég megalázó... :o
..de tudod mit??
...én ezennel befejezem az errõl való vitát...
...bármimásról szívesen "dumálok"...
...aki fikk az private megteheti.

Rákkendroll

#1746
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás

...sokan fikáznak mint állat PL Palmer úr akinek private üzentem a legjobbakat...
...a monitor mögé bujva mindent meg merek csinálni én is....







Kedves Ádám!
Már nem bírom szó nélkül tûrni ezt az egészet. Ne tudom megvárni míg Palmi felteszi az egész levélhalmazt ide és döntsék el a többiek kinek van igaza. (persze nem ebbe a topicba, mert nem ide tartozik) Szerintem nem neked lesz... Én ismerem Õt, mert a Szerelmem! Tudom, hogy gondol dolgokat. De itt az a lényeg, hogy Õ leírta (mert jogában áll mindenkinek a véleményét leíni - megfelelõ stílusban ), meg is tette. Csak annyit közölt ott, hogy mi nem tetszett neki. Az, hogy te is benne voltál kommentár nélkül, az 1 dolog, ha feltûnt volna, akkor szinte semmi sem tetszett és mindez azért, mert viszonyítási alapunk és ha csak a nyári mókát vesszük, akkor klasszisokkal jobb volt az. És ebben nem te voltál a lényeg, hanem a rendezvény. Te csak mellékesként lettél megjegyezve. És ahelyett, hogy fel se vettél volna 1 ilyet - mert szerintem nincs jelentõsége, iszonyatos hülyeségeket magyarázol bele ártatlan megjegyzésekbe, félreértelmezel pozitív véleményt is. 1 kicsit "régebb" óta fórumozunk itt és mi ismerjük a helyi szokásokat, megnyilvánulásokat - ellentétben veled. És jobban tennéd, ha elõbb megfigyelnéd, mi a helyzet, csak aztán támadnál (ha még mindíg látod értelmét) Jó lenne, ha elfelejtenénk ezt a "kis félreértést" és minden folytatódna tovább, mint ha mi sem történt volna. Mert ellenkezõ esetben biztosan nagy harcok lesznek itten.
Mi ismerjük 1mást, én kedveltelek eddig, és nem szeretném, ha megváltozna a véleményem rólad. És nem hiszem, hogy szeretnéd, ha még sokan elgondolkoznának rajta, miért is ereszkedik le Bíró Ádám idáig.

Ez is csak annyira volt idepasszoló, mint a párja...
bej



#1747
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
;D...nanem azé' meee dicsérni kõõ...köszi..keményebb az megoldható..nódiszkó zsirdisznó...
...nem az a lényeg hányan utálnak...
...csak valahogy rosszul esik hogy ha a nevem szerepel, tuti valaki elkezd ócsárolni....
...ez valahogy amolyan igazi magyar íz....
...de hát jómagam is az volnék...vagymi...
...tehát mosolygok a bajszom alatt... :-X
...ahová hívnak...ott szeretnek..ez a lényeg..
..és nem véletlenül telik be a naptáram már áprilisban... :D
...tekintve h link sem vagyok így a rendezõk szeretnek...
...tudom nem tudok mindenki kedvére tenni és mindenki izlésének megfelelni... :-\
...de amíg a világ-világ ez így is marad... :-[
...aztán majd kiöregszem és végre ÉN fikázhatom a helyettem mikrofonamavégén dumáló unszinpatikus tehetségtelen kiccsávót... 8)

#1748
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Ádámka :)

üdv itteni köreinkben (is)

nekem nincs bajom veled, és a mûsorod még mindig nagyságrendekkel jobb, mint pl ami Mátraházán fogadott minket a két mókamiki jóvoltából...

versenyeken jól esne egy kicsivel keményebb zene, ami segítene picit felpörögni...

amúgy köszi a számot az ob-n, szülinap rlz :D

#1749
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Ja, és a hét elején már meglesz a kiírás, talán abból már világosabb lesz, hogy mirõl is van szó.

#1750
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Tehát még1X

A Magyar Kupasorozatba csak a hosszútáv U19, Felnõtt és Master kategóriája tartozik bele.
Ettõl függetlenül ezen a távon lesznek más kategóriák is, de ezek nem tartoznak a MK-hoz.

Például:

Táv: 85 km
Magyar Kupasorozat: U19, Felnõtt, Master

Táv: 85 km
U19, U23, Felnõtt, Senior, Master, U23 nõi, Felnõtt nõi

Tehát így nálunk 85 km-en lesz két U19, Felnõtt és Master kategória, az egyiket hívjuk profinak (amelyikek a MK kategóriák) a másikat sport kategóriának.

A többi távon (30, 55) nem lesz varia!



#1751
henger

henger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 576 hozzászólás
Szerintem jó volt a zsírdisznó is. Igaz, a felénél elmentem készülni, de a hangulat is nem kis mértékben Neked köszönhetõ.



más:
Hosszútávon nem lesz U23, vagy ilyen köztes kategória? Vagy hobbi, elit, stb.

#1752
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
:-\..nagyon szép vagyok...
...bár kövér mint állat...
...azóta már leadtam egy 10-est..
...yeeahhhh
...de hol vannak az instrukciók???
...és elfelejtettem megköszönni azoknak akik kiálnak mellettem...megsemérdemlem...
...sosem leszek tökéletes..
...de nem is akarok az lenni!!! ;)
...hja és ha még több arcomra is kíváncsiak vagytok:
www.vintage52.hu

rákkendrolllll

#1753
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
És aki esetleg nem tudná ki is õ(van ilyen?)
http://kep.tar.hu/th...723&pid=4010068
http://kep.tar.hu/th...723&pid=4010069
http://kep.tar.hu/th...723&pid=4010070
http://kep.tar.hu/th...723&pid=4010071
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#1754
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Nézd csak ki van itt!!! Az Ádám! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



#1755
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Xian!

Ahelyzet a következõ:
Ahogy már Berger említette a szövetség égisze alatt 2004-ben 5 CC és 6 Maraton kupafutam lesz megrendezve. Ezekre pályázetot írtak ki, az eredmény a következõ:


CC (2004-tõl OX - Olimpiai XC)

1. április 25. Pilis Kupa (PCCC)
2. május 16. Ózd (Ózdi KE)
3. június 20. Kisnána (Nagy SE)
4. JÚLIUS 17-18 OB. Sopron (Heavy Tools SC
5. augusztus 29. Még nincs helyszín

Maraton (2004-tõl MX - Olimpiai Maraton XC)

1. május 9. Flash Across Sopron (Heavy Tools SC.)
2. június 13. Nagykovácsi (Crosskovácsi SE.)
3. július 3. Duna Maraton (Sportaktív SE.)
4. augusztus 8. Bükk Maraton (Nagy SE.)
5. szeptember 5. Mátra Maraton (Vuelta SE.)
6. szeptember 26. Gyõr (George KSE.)

A maratonoknál csak a hosszútáv (80-100 km) számít bele a kupasorozatba a többi kategória nyílt!!! Az MX kupasorozatban az alábbi kategóriák vannak: U19, Felnõtt (18-39), Master (39+)

A Szövetség döntése alapján Magyar Kupasorozatban csak licenszel rendelkezõ versenyzõ indulhat (idén is így volt, csak maratonban nem volt kupasorozat, elvileg cc nevezésnél meg kérték)

Namármost a rendezõknek nem tiltják, hogy hosszútávon más kategóriákat is csináljanak pl: Józsi, Feri, de ezek nem számítanak bele a sorozatba, csak az adott versenyen értékelhetõk.

Sajna ennél egyszerûbben nem tudom leírni, ha valami nem világos, akkor nyugodtan kérdezzetek, próbálom elmagyarázni. Bár szerintem ezt a Szövetségnek lenne dolga!

#1756
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
:P...phuuuu
....a nicknév Bíróádám-ot takar.
....nem vagyok híve a neten való pro és kontra fikkantériának de ha már Hocsa vette a fáradságot (köszipuszi) és meghívott ide közétek, hát itt vagyok.
Pár dolgot érdemes tudni rólam:
Elmultam 30 (már rég) és a kiscsákó és gyerek elnevezéseket egyre kevásbé szeretem...bár stílusom fiatalos...talán...
...több mint 8 éve ûzöm a bringás-motoros...stb hangosítást-szpíkelést.
...nem vagyok profi!!!! sosem voltam az és nem is leszek.
...valakinek ez tetszi valakinek nem.
...a cucc amit használok kb 1,5m forintba került amit eleddig nem hozott vissza eme kis munkálkodás....
...mivel amit kevesen tudtok...nekem van egy nagyon yoo szakmámés vállalkozásom ami nagyon yool is jövedelmez.
www.vintage52.hu
...ebben az "iparban" elértem amit el lehet érni. 8)
...minden más hobby!!!
...a moty is.
...namármost...nékem ez valamilyen módon egy kikapcsolódás...ami lehet yoo és rossz is.
...phuuu ::)...ez már egy filozófiai akadámiai székfoglaló...
...de sokan szeretik amit csinálok...
...ha bajuk van velem SZEMÉLYESEN!!!...közlik
...tudom nem midíg vagyok olyan amit TI szeretnétek
...tehát itt az alkarom... ;D...mit szeretnétek???
...milyen zenét??? milyen stítust???
...a trittygatya és az angol szleng nekem nem jön be. sorry
...lehet már öreg vagyok...
...amit nem tudtok:
...trotyos gatyóban lazán rágóval a számban azt mondani YEEEE!!!
sok külhoni versenyen is ott vagyok...na nem csak azért h bringázzak a szép nagy negyekben..hanem hogy megfigyeljem milyen egy verseny ott ahol már régebb óta ûzik...mint mi.
...a tapasztalatokat megprószálom érvényesíteni itthon is...
...lehet nem mindíg a legjobban
...sorry
...ennyit tudok...
...sokan fikáznak mint állat PL Palmer úr akinek private üzentem a legjobbakat...
...a monitor mögé bujva mindent meg merek csinálni én is....
...a kritikát elviselem de a fikázást nem..hacsak nnem egy olyan ember fikáz aki jobban csinálja nálam...
...ha te vagy bárki olyan íme, az elérhetõségeim:

Bíró Ádám
1136 Bp Balzac utca 54
06209443770
0613299241
vintage52@chello.hu
www.vintage52.hu

...nna persze ez nem azt jelenti eltünök innen de nem szeretnék fölösleges csikicsuki játszani....
...hja még egy:
...én szerelembõl-buliból csinálok minden ilyen megmozdulást...
...tsók minden deviáns bájkosnak!!!!



#1757
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)

a hosszú távon csak licenszel rendelkezõk indulhatnak



Ez hogy pontosan hogy mûködik?

#1758
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Üdv Charon!

Ami már biztos: 30, 55 és 85 km
Ha Berger korábbi írásait elolvasod, abból kiderül, hogy a hosszú távon csak licenszel rendelkezõk indulhatnak U19, felnõtt és master kategóriákban.
(Ez a MMTBSzSz kiírásában szerepel)

Szeretnénk a 85 km-en is több kategóriát, olyanoknak, akik nem feltétlenül a hazai elittel szeretnék összemérni tudásukat.



#1759
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Remélem nem vagyok vak: lesz több táv is?

#1760
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hajrá:)