Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Flash Across Maraton | Sopron

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1773 hozzászólás a témában

#1721
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
én úgy tudom hogy az UCI úgy határozott, hogy MX kupán nem lehet a pályán egyszerre a sport kategória, akik a magyar kupán kívül vesznek részt a versenyen, és azok akik a magyar kupában versenyeznek....
Vagyis elõbb a "profiknak" kell végigmenniük és utána a "sport", mondjuk nem a sorrend a fontos, hanem hogy nem lehetnek a pályán egy idõben..
ezt kiváncsi leszek hogy fogják a rendezõk megoldani a maratonokon, még küldöldön is necces, mondjuk a 100 km megvan 4,5 óra alatt....
Az UCI 2004-ben akarja bevezetni ezt a kis furfangosságot

#1722
Bzmot

Bzmot

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Frssítökhöz szólnék:

No meg víz, de ez asszem default.

Szvsz ne az X kilcsinként legyenek, hanem ahova tényleg kell, mondjuk egy hosszú mászás végén.


Víz IS az energiaital mellett! A legjobb eneriaitalból is nehéz meginni 6-7 litert. Idõnként vízet kíván az ember.
A Bükk Maratonon nem lineárisan követték egymást a frissítõk, hanem a vége felé besûrüdsödtek. (Nem mértem, csak úgy éreztem.) Szerintem így kell elhelyezni.
A Buda Maratonon a HHH-s frissítõnél nem nagyon tudtam enni a 190 körüli pulzusom miatt. Tehát a hosszú mászás végére telepített frissítõpont sem mindig jó.

Sokan sírnak amiatt, hogy a profikkal együtt értékelik õket. Jövõre ugye a liszensz meg a bajnoki pontgyûjtés miatt tulajdonképpen a hosszú távon is lesz "hobby" kategória. Lehet, hogy ezért többen fognak megpróbálkozni a 100km-es távokkal, de ez a többlet - valószínüleg - nem az élmezõnyt fogja növelni. Vagyis elképzelhetõ, hogy sokan fognak "meghalni", 8+ órát a pályán tölteni. Az ellátás mennyiségnél ezt figyelembe kell venni. A megfelelõ helyre felállított üres asztalok senkin nem segítenek!


#1723
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Szerintem mindenképpen nyílt terepre kéne tenni, ahol elég hosszan el lehetne helyezni a cuccot, hogy ne legyen dugó.
Ez persze csak az elejére vonatkozik ;D

#1724
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Május 9. az vasárnap!

:D ;D :D ;D :D ;D


Valamit megin jól elnéztem, ::) jóhülyevagyok, hogy keltem itt a zavart. ;D

#1725
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Frissitõkhöz:
Szõlõcukor, banán mindenképpen, víz mellett jó volna vmi energiaital ;)

Elhelyezés:
Egyetértek Langferivel, talán csak annyit, h a végefelé
sztem nem kell túl sok kaja, inkább csak pia.
Igaz ezzel nem mondtam újat ;D

#1726
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Május 9. az vasárnap!

:D ;D :D ;D :D ;D

#1727
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Frssítökhöz szólnék:

Én kérnék citromot, meg szõlõcukrot. Meg esetleg energiaszeleteket. No meg víz, de ez asszem default.

Szvsz ne az X kilcsinként legyenek, hanem ahova tényleg kell, mondjuk egy hosszú mászás végén.
De gondolom ezt ti jobban tudjátok, mert ti ismeritek a terepet.

Középsulisoktól szeretném megkérdezni, hogy mikor vannak a ballagások, mert unkoatesóm idén ballag és oda is illene menni, és halvány emlékeim szerint tavaly is május 10.én volt a ballagás, mostmeg 9. a szombat ugyhogy parázok, mert mennék szívesen Sopronba.


#1728
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Ezt jó hogy megkérdezted!

Vannak elképzeléseink ezek számáról illetve helyükrõl, de idén még nem volt olyan maraton, ahol legalább 1 ember ne kritizálta volna ezeket.

Várom a javaslatokat!!!!

Hány kimcsinként kell frissítõ?
Hol kell elhelyezni õket?
Mit tegyünk az asztalra?
stb...

Ne felejtsd el, a verseny Értetek van, ezért minden javaslat megfontolásra kerül!


#1729
henger

henger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 576 hozzászólás
"már csak azért is mert remélem sok külföldi U19-es fog jönni, akikkel lehet majd meccselni..."

Meg sok U23-as ;D

Elsõ teljes idényemrõl lévén szó, inkább "csak" az ifiben fogok indulni. Jó lesz tapasztalatszerzésre.


Hány frissítõállomást terveztek?

#1730
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Feltöltött kép
Na így már jó:)
Officiel logo

#1731
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
!nJoy

Ez pontosan így igaz!

#1732
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Én már nagyon várom ezt a maratont.... már csak azért is mert remélem sok külföldi U19-es fog jönni, akikkel lehet majd meccselni...
Egyébként ha jön külföldi ide majd versenyezni, akkor csak az indulhat a Magyar Kupán akinek van UCI licence, és a mezei külföldi sportoló a sport kategóriában indul... ugye?

#1733
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Nemsokára jön a kiírás!

Kis türelmet! :-*

Azért szerintem nem rossz így 5 hónappal elötte. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

#1734
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
A képrõl hiányzanak a szétrebbenõ határõrök. ;D ;D

Ezek szerinrt csak lefele kell menni, vagy ez csak a csalogató. ;D ;D ;D

Egyébként szintkülömbséget lehet már tudni, vagy ne legyek türelmetlen? ;)

#1735
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
http://kep.tar.hu/ho.../pic4017735.jpg

bocsi, de ne rakjuink be olyan nagy képeket, amik széthúzzák az oldalt!

paraferee


#1736
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Õ ezt regisztrálja, és az országhatáron 40-nel zúghatsz át.


Reszkessetek határõrök hamarosan jövünk. ;D ;D ;D

#1737
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Május 1. után minden Magyar állampolgár útlevél nélkül közlekedhet az EU tagországaiban!

Köszi a felhomályosítást.

A szilvásváradi maraton kérdése pedig azért merült fel bennem mert nem leltem reá a többi maraton között, amik itt fel vannak sorolva. De így megnyugtattál. Talán jövõre nem kap el valami baciluscsapat két nappal verseny elõtt, és akkor rajthoz állhatok én is. :)

#1738
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Csucsu!

Május 1. után minden Magyar állampolgár útlevél nélkül közlekedhet az EU tagországaiban!

Flash Across Marathon: 2004. május 9.

A nevezéskor (rajtszám átvételekor) a határõrizeti szervek képviselõjének be kell mutatni egy érvényes fleknit (személyi), Õ ezt regisztrálja, és az országhatáron 40-nel zúghatsz át.

#1739
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Lensver, természetesen ezek a MK. kategóriák (U19, Felnõtt, Master) nõibe is lesznek

bocs


#1740
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Lesz CAPRINE maraton ,Szilvásváradon !!!Pontos idõpont a jövõ héten . Hogy vetõdött fel benned ez a kérdés "csucsu" ?