Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#34061
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Uff! Boldog születésnapot a debreceni bringás indiánnak! Eljen soká [Manitou]! Uff!
Feltöltött kép

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34062
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Legszebb évszak a tavasz!!!
Akkor virágzik ki a (mell)bimbó is:)

Gyalogkakukk:nem nézik rossz szemmel csak egy kicsit elõbb legyél ott,vagy gyorsnak kell lenni a szereléssel,hogy ne azzal menjen el az idõ.

Láncnyúlás............hát igen,vannak még sarkallatos pontok a tudásban......

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#34063
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Tittyman veled találkoztam a Vekeri-tónál?

Igen én voltam meg a kedves nejem.
Sétáltunk egy jót élvezve a napsütést meg a friss levegõt.
Jöjjön már a meleg meg a sexi topok!:P
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#34064
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Ma mentünk kocsival Böszörménybe és Józsa és Debrecen között láttam a 35-ösön tekerni 3 MTB-ost. Mintha az egyik Gyalogkakukk lett volna, de nem vagyok benne biztos.

#34065
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Tittyman veled találkoztam a Vekeri-tónál?

#34066
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Ebböl is látszik hogy újonc vagy.;) Na megyek tekerek egyet.

#34067
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Igazatok van hisz amit írtam az már tényleg nagyon sok lenne, ezért megfogadtam Cruxos tanácsát és lemértem. A különmbség csak
0,5 cm lett.Már csak az a kérdés hogy hogyan tudott elmozdulni az agy 1 cm-t, pedig bivalyul megvannak húzva a kónuszok és a csavarok is.

De erre ne is válaszoljatok, mert már Misi megmondta hogy holnap jön a tavasz:D . Nemsokára leporolom a jó öreg Cruxot és novemberig le sem szállok róla.

#34068
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
SzaBike::) Volt hasonló érzésem amikor szépen és lassan ment tönkre a monoblockom. Én voltam az ember aki ÍÍÍÍÍÍgy kinyújtotta a connex láncot. De ha teljesen úgy van ahogy mondod, (még szar lánc esetén is ,) hallgass Cukrosra.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#34069
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

szaBike: elhiszem én, hogy hátrébcsúsztattad "kb. 1 cm-rel", de én nemtudom (lehet ez a tudatlanságom hiánya), hogy minek kéne történni egy lánccal, hogy 2 cm-t megnyúljon... És valljuk be õszintén a láncnyálás mérésének vannak ennél pettyet egzaktabb módszerei is. :)


Szerintem érdemes lenne eltenni az a láncot égy egyszer lefektetni egy új mellé. Ha száz szem hossza a régi láncon két centivel több mint az új láncon 100 szem hosszon akkor keresd meg a BVSC pálya szakosztályát.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34070
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
szaBike: elhiszem én, hogy hátrébcsúsztattad "kb. 1 cm-rel", de én nemtudom (lehet ez a tudatlanságom hiánya), hogy minek kéne történni egy lánccal, hogy 2 cm-t megnyúljon... És valljuk be õszintén a láncnyálás mérésének vannak ennél pettyet egzaktabb módszerei is. :)

Röfi: visszatértem, mostmár itt is maradok egy ideig, az tuti... :D Bocsi, hogy az újságot nem tudtam eljutattatni, szûk 3 hetet töltöttem itthon az ünnepek alatt, elég sûrû volt. A spinninget meg tényleg jó lenne egyeztetni, és akkor mehetnénk együtt (plusz végre oda tudnám adni az újságot is). Ez a pedálszerelés dolog meg nem hanzgik rosszul, nekem sokkal jobb volt SPD-s pedállal-cipõvel tekerni, mint a klipszben. Az érdekelt volna, hogy mennyire nézik rossz szemmel, ha nekiállok szétszedni a bicót edzés elõtt. :)

#34071
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Visszatértem messzi Itáliából. Szép volt jó volt, most az esésem sebeit nyalogatom. Tényleg más világ, mint Szlovákia, de még nincs Ausztria szintjén. Apropó Ausztria: Kb 200 km hosszan a határtól dél fele a 2 sávos út mellett 2 sáv bicikliút volt!!!! Az oda- és a visszaúton is látam rajta országutisokat.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34072
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Nem az ördög szállta meg hanem csak a sós-lanyak tett be neki egy hangyányit.SS a gép szóval elõkaptam 15 ös kulcsot és hátrébbcsúsztattam a papucson a tengelyt kb. 1 cm-rel.Azt is megnéztem hogy a tengely csúszott e hátrébb de az fixen a helyén volt. Azért hozzáteszem hogy a lánc egy kb 500 Ft-os darab,valószínûleg ez is közrejátszik a dologban...
Jöhetne már az a tavasz, mert a végén még az a sok spinninges elfelejti hogyan is néz ki egy bicikli, én meg megfagyok!:)

#34073
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Holnap összerakom egy nagyon szép 2005ös magellán crux vázzal az én kis single speed bicómat istennek hála legyen magasztos az õ neve és imádjuk eggyütt tesvéreim!


Akkor ennek örömére lehet, hogy holnap benézek. De az a váz nem lesz neked egy kicsit túl kényelmes?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34074
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Holnap összerakom egy nagyon szép 2005ös magellán crux vázzal az én kis single speed bicómat istennek hála legyen magasztos az õ neve és imádjuk eggyütt tesvéreim!
Biztosan megszálta a gonosz a te láncodat SzaBike azért nyúlik oly szörnyûséges mértékben:ogien:
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#34075
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Hahó!
Gyalogkakukk: Hát te itthon vagy? Kémeim azt jelentették, megint diszidálni akartál. :-) Spinningre lehet vinni pedált, nagybub és egy országfútis srác szokta hozni, de akkor hoznod kell kulcsot is.... Én kibirom azt az egy órát klipszel is. Mi is a Majomparkba járunk Bubbal! Majd egyeztessünk, ma azért nem mentem, mert nem volt partnerem... ( akit le elõzzek ) Sõt! Még pulzusmérõ órát is lehet igényelni, csak cserébe valami értéket kell zálogba hagynod!
Szabi! Olvass még egy pár szakkönyvet a láncnyúlásról....


#34076
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Most néztem meg a láncom, 2 cm-t nyúlt 2 hét alatt a városi gépemen. Még jó hogy SS!


Ahogy olvason neked is merártott a hideg! :) Szerintem valamit alaposan elmértél valamit, mert 2 centit még Arnaud Tournant sem tud kuptatni egy hónap alatt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34077
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Most néztem meg a láncom, 2 cm-t nyúlt 2 hét alatt a városi gépemen.
Még jó hogy SS!


biztos vagy te ebben? 2 cm nagyon-nagyon sok... (pláne 2 hét alatt)

#34078
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Most néztem meg a láncom, 2 cm-t nyúlt 2 hét alatt a városi gépemen.
Még jó hogy SS!

#34079
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

én annak örvendenék, ha valaki megmondaná, hogy lehet-e SPD cipõbne tekerni az A1-ben (valami más már a neve, nem?...).
Illetve annak is örvendenék, ha valaki csatlakozna hozzám ma 17.30-tól, hogy ne tekerjek ott egyedül a spinning órán... ;)


Testvérem az Úrban!
Lehet SPD cipõben tekerni, de én úgy tudom, hogy SPD pedálos spinning gépek nincsenek. Legelább is mikor még én mentem nem voltak. De ha viszel pedált és szerszámot talán megengedik, hogy átszereld (bár ezt kétlem). Az A1 egyébként már nem A1 (tulajt és nevet is váltott ha minden igaz), és az árak is módusultak talán.

Kedves Cukros Testvér!
Nem csak az ezüstösen csillogó tárgy miatt várom a tavasz eljövetelét, hanem mert szívem és lelkem már várja a tavasz és a meleg beálltát.
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#34080
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Nem egyedül tekersz mert lesz ott egy rakás csöcsös bula!