Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#34081
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
én annak örvendenék, ha valaki megmondaná, hogy lehet-e SPD cipõbne tekerni az A1-ben (valami más már a neve, nem?...).
Illetve annak is örvendenék, ha valaki csatlakozna hozzám ma 17.30-tól, hogy ne tekerjek ott egyedül a spinning órán... ;)

#34082
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó



Örvendjetek Testvéreim!!
Itt a tél és lehet menni hóbringázni megint............

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#34083
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Örvendjen szívetek és lelketek testvéreim, mert holnap megjön a tavasz. A kegyelmes Isten jóvoltából végre élvezhetjük a napsütés melegét...


Örvendenék, de szerintem az a holnap nem ma lesz...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34084
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
:offtopic: SRY, de nemkell vkinek outi kerékszett, alighasznált 20e ?!? privi...
Formula Xero XSR-4
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#34085
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Talán Misi megvette a SID-et?

#34086
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

húúúú Misi, megártott a sok hideg.... :whacky: :D


Az nem a hideg volt, hanem egy ezüstösen csillogó tárgy. Ott voltam a mikor elment az esze, azért várja a jó idõt! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34087
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Testvérem az Úrban. A hideg és a sötét mint tudjuk minden jóérzésû kerékpáros idegrendszerét hosszabb távon károsítja. De ne aggódj kedves Testvérem. A hosszú nyári napsütéses idõszak alatt a Mindenható Isten gondoskodik a szervezetünk tökéletes regenerálásáról az õ hatalmas jósága által. Örvendezzünk, hogy Isten kiterjeszti ránk végtelen szeretét! Gyónjuk meg bûneinket és imádjuk az egy igaz Istent kinek szeretete és jósága senki máshoz nem fogható!
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#34088
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Örvendjen szívetek és lelketek testvéreim, mert holnap megjön a tavasz. A kegyelmes Isten jóvoltából végre élvezhetjük a napsütés melegét, a virágok nyílását, a kissebb nõi ruhadarabok feltûnését. Örvendezzünk testvéreim!


húúúú Misi, megártott a sok hideg.... :whacky: :D

#34089
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Örvendjen szívetek és lelketek testvéreim, mert holnap megjön a tavasz. A kegyelmes Isten jóvoltából végre élvezhetjük a napsütés melegét, a virágok nyílását, a kissebb nõi ruhadarabok feltûnését. Örvendezzünk testvéreim!
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#34090
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Csúszunk le!

#34091
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Tittyman alu küllõanya van nektek és mi píz?

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#34092
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

:jogging: Nagybub!
A spinning az hülyeség! Megondta már neked a család is!

A család is jár spinnire!!! :-)


#34093
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Elreccsnet a váz: http://www.nothingto...deo.asp?id=1337
Pacák bukás után nem nagyon vágja, hogy hol van. Bukó is szépen elszállt.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34094
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Február 25-én szombaton ismét Pedálkirály, de most az m2-n 23 órától. Apropó Pedálkirály. Spanyol házidogának írni kellett egy egy oldalas történetet és a Ghislian történetét írtam le. 5-ös lett és a lektor adott vmi pluszt is. :D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34095
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Van egy jó hírem számotokra. Nyugis lesz a jövõhetetek, mert ismét lelépek egy hétre. Használjátok ki a lehetõséget! :D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34096
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Tényleg hasonlit. de mondta a Gyula is , hogy ezer más név alatt is meg lehet találni ezt a terméket.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#34097
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Tibi:

Erre gondoltam hogy hasonlít az elsõ agy:
http://www.soul-koza...ulfrontdisc.jpg

http://www.soul-kozak.com/
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#34098
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás

Vajon miért kolbászol az ember alatt 200-nál egy acélvázas motorkerékpár amikor az aluvázas pontosan irányítható. Ez gyakorlat és nem elmélet.


A Ducati térhálos acélvázzal sorra nyerte a superbike vb-ket, de nem ezért mert nekik volt a legerösebb motorblokkjuk.

#34099
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Az S-band tényleg ezért van az igaz.Én csak azt nem értem hogy a Cruxom támvillái miért vannak vüggõlegesen behajlítva, hiszen így a sárférõhely nem nõ semmivel sem ellenben gyengül a csõ szerkezete a hajlítás miatt.
De ha onnan nézem a dolgot hogy az S-band tényleg csillapít egy hangyányit, de ott 2 hajlítás van ezzel szemben az enyém is ugyanezt nyújtja de csak 1 hajlítással de kevesebb sárhellyel.A Ritchey úti vázainál is így van hajlítva a támvilla persze az acél.
Avatar, Minek? így legalább tömörebb a fórum.:) Amúgy majd keresek egy képet.

#34100
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

[SIZE=2]Mire való akkor az S-band? Több helyen is olvatam azt hogy az volt a baj a tavalyi karbon Meridákkal hogy kényelmetlenül mervek voltak, túl voltak építve. A mostani bikemagban írják is hogy kicsit átdolgozták a hátsó rész, mivel Gunn-Rita-nak is kényelmetlen volt.


Az S-hajlítást a nagyobb sárférõhely miatt találták ki és késõbb ráfogtak más is. Sajnos minél többet van hajlítva egy csõ, annál gyengébb lesz. A Meridás cikket én is olvastam, és hallottam már ilyen nyilatkozatokat neves országúti versenyzõktõl is. Kéne valami avatar, nem?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]