Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#34001
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Nem kell a kisebbet bántani jól van?:) De ha egyszer így van... Ha meg törik, hát már nagyon nem érdekel. Amúgy tudom, hogy csak az irígység beszél belõled:)
Vasárnap mikor és honnan mennénk tekerni?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34002
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Látom volt kivel menni. Sajna mi szenvedtünk kicsit a Contikkal, kijöttünk a gyakorlatból. Ha vasárnap tûrhetõ idõ lesz, szerintem én is megyek. Ma tudtammeg, hogy az új kormányom Vajda Márti régi, országos bajnokságot is nyert kormánya volt. Hátha az a szellemiség ami átitatja, nekem is ad egy kis pluszt:)

Az egyémet meg John Tomac nyúzta! :ubytek: Azért ez nem olyan mint a szervátültetés mikor egy gyilkos szívét vagy kezét kapod meg és mindenkit le akarsz lõni. Lehet, hogy ezzel a kormánnyal ment amikor 300 méter után kilyukasztotta az UST gumiját. A profik 2 évente korményt cserélnek, mert már nem olyan megbízható! Rossz ómen! Írj egy levelet Jamie-nek, hogy cáfolják meg a legendát!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34003
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Látom volt kivel menni. Sajna mi szenvedtünk kicsit a Contikkal, kijöttünk a gyakorlatból. Ha vasárnap tûrhetõ idõ lesz, szerintem én is megyek. Ma tudtammeg, hogy az új kormányom Vajda Márti régi, országos bajnokságot is nyert kormánya volt. Hátha az a szellemiség ami átitatja, nekem is ad egy kis pluszt:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34004
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Voltam tekerni egy kb. 30-35-öss Panoráma kört másodmagammal. Nem volt egy leányálom. Az út olyan mint tavaly, én nem. Legözelebb talán vasárnap.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34005
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Hello fiuk! Ha mindenki "hozzám" jár bulizni, bejöhetnétek a studióba is. Személyesen is megismerkedhetnénk. Titty rendszeresen szokott látogatni.
Sokszor itt fenn jobb buli van mint a teremben:)

#34006
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás

tegnap votlam lovardában.. nem biciklizni :D

Aznap este én is ott voltam a Loviban. Nagyon durva volt. Annyira készen voltam, hogy másnap nem mentem sulba és még ma reggel is éreztem némi utózöngét :)
Just for fun.
Öregen szenilis és süket akarok lenni, hogy ezzel aztán mindenkinek az agyára menjek. (bár ez már most is sikerül) :) Ne szólj szád nem fáj fejed.

#34007
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
nem :P
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#34008
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Nem tudtok olcsó, jó eladó felsötestvédöt itt debrecenben vagy a környéken? Március 14-ére kellene! ! ! help, pls

Csak nem egy forradalomhoz kell? :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34009
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

De eredetileg más miatt klikkeltem ide:
Debrecenben tanulok és szeretnék eljárni futni. Tudnátok mondani olyan "pályát", ami lehetõleg nem aszfalt/beton, hanem valami "puhább", hogy ne fájjon a bokám?


Helo fiú!

Én jártam múlt évben futni a DEAC pályára, nagyon jó hely, puha salak futópálya a focipálya körül. Nem tudom te mennyire vagy nagy futógép, ha jobb idö lesz tök jó lenne valami ismerössel futni járni.
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#34010
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
helobelo

tegnap votlam lovardában.. nem biciklizni :D

Cruxos: az apróban láttam azokat a mezeket, azok neked vannak vagy csak találtad a linket? van az az AXO hosszúujjú, szemrevaló darabocska..

Titty: a hátsó kerekem kb. egy cm-rel balra kellene füzni, mert rosszul áll a specializedben, megoldható ez valami egyszerü házi módszerrel? vagy ha beviszem a kerekemet mennyiért dolgozzátok arréb 1centivel a kereket? :)

Nem tudtok olcsó, jó eladó felsötestvédöt itt debrecenben vagy a környéken? Március 14-ére kellene! ! ! help, pls

üdv mindenkinek
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#34011
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Hát az autómosó lefoglalt vagy félórára! ;)

Akkor adok még egy kis elfoglaltságot: http://www.jasminlive.com/

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#34012
BCI

BCI

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás
Hát az autómosó lefoglalt vagy félórára! ;)

#34013
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Köszi Mindenkinek a futópálya ajánlatokért!!!



#34014
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Örülök neki hogy találkoztunk már, csak nem emlékszem. A feleségemet is a közgázról szereztem:) A rastaman már nem dolgozik velem, neki egy crusere van, amit Titty rakosgatott össze. Ha a Lovi felé jársz ugorj be.

#34015
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
akkor sztem ismerlek is :)
rendszergazda voltam én a közg-n, elég sokat dolgoztunk veletek közgázos rendezvényeken ;) (volt ott egy raszta srácis , õ is bicós asszem...)

#34016
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Szia Gyalogkakukk! Jól látod, a Lovardában dolgozom. A szerszámot pedig nagyon szivesen.

#34017
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
KKrisz: elárulod, hogy hol dolgozol? Az avatar alapján nekem Lovardának tûnik, de nem vagyok benne biztos... :)
a szerszámért pedig: :prosze:

#34018
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó


Egy kis autókázás:
http://www.entertainmentanytime.com/

aztán csak óvatosan

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#34019
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Én már abszcinens vagyok a fiatal, csinos lányokra. 9 éve vagyok körbe véve
velük:)

#34020
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Még nem alszunk de már dolgozunk rajta.
A szerszámot megköszönheti gyalogkakukk is neked mert az õ hajtómûvét szereltem vele be ! Amúgy nagyon jól viselkedett a park-tool ! Köszönjük szépen! Milyen jó szerdán este dolgozni a sok egyetemista picsa között!
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers: