Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Debreceniek ide! #2

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34283 hozzászólás a témában

#33981
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Hirtelen még én is elgondolkodtam,hogy hol is kell menni az írásod által:)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33982
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Üdv! A Kossuth utcán mész, ott egyenesen rá a Faraktár utcára, át a hídon, majd ahol lehet, menj rá a bicikliútra és a Panoráma étteremnél ahol vége a bicikliútnak, menj át a 48-as úton és már ott is vagy. Másik irányból: A Nagyállomásnál menj fel a hídra, a Mikepércsi úton menj fel a bicikliútra és ahol véget ér, azon az úton menj tovább és ahol kint lesz egy tábla, rajta a környék térképével, ott kanyarodj balra. Érdemesebb az elsõt kipróbálni elõször, mert legközelebb tudni fogod, hogy merre kanyarodj le.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33983
mazsola

mazsola

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 611 hozzászólás
valaki meg tudná írni melyik úton kell elindulnom debrecenbõl és merre menjek hogy megtaláljam a panoráma utat????? már jártam ott, de elfelejtettem és ott lesz az évadnyitó. elõre is kösz

#33984
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Ma már jó idõ volt! Reggel a Hatvan utcán nem kezdett el megdermedni a könnyem:) Ma a suli udvarán 4 óra alatt eltakarítottuk a havat, mert hétfõn kezdõdik a bajnokság. Ha addig esik én nem tudom, hogy mit csinálok.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33985
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Lassan de biztosan hosszabbak lesznek a napok, csak a hõmérõ higanyszála nem akar feljebb, a hó vastagság meg lejjebb menni.De ami késik az nem múlik!

#33986
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Mindenki várja a jó idöt!

#33987
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás

Régen volt már hogy napi rendszerességgel látogattam ezt a fórumot, de akkor valamivel nagyobb forgalma volt mint most! Mi van veletek???

Talán vihar elõtti csönd?

#33988
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Köszönöm az exelnökuram szavait.Én is az egészséges rivalizálásnak vagyok a híve teljesen.Sõt,egy-egy versenyen,rendezvényen csak öröm ha debreceni emberke jól szerepel hovatartozástól függetlenül.
A dolgunk az bizti hogy nem könnyû...inkább a hivatali emberkék károsítanak minket mint mi egymást.Vita az lehet,sõt kell is,mert másképp diktatúra van de ez csak az egészséges keretek között.

Az egyesületrõl egyelõre nem nagyon beszélnék,mert ami még hivatalosan nincs bejegyezve,addig arról nem lehet sokat beszélni.


Idõjárás?http://www.met.hu/om...=0&stt=Debrecen

Ellenben ígérem nektek hogy Sándor napján mehettek tekerni egy nagyot!!:)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33989
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Ezt csak igy a témámmal kapcsolatban megkérdezném hogy ugye nincs és nem is lesz semmiféle "viszály" a a pótkerék meg az új egyesület (és azoknak tagjai) között ?!?!?!

Nekem lenne rá okom a kilépés hirtelensége okán, mert magyarázatot nem kaptam rá. De már olyan sokan voltak nálunk egy éves tagok, hogy igazából nem is lepett meg a dolog. Õk biztos tudják, hogy mit akarnak, mindenesetre nem lesz könnyû doguk. Versenyszellembõl adódó egészséges rivalizálás részemrõl lesz, ellenségeskedés nem. Mi alapvetõen a hagyományos XC/maraton szakágban tevékenykedünk rendes nagyszövetségi tagsággal, és elmondásuk szerint a dombi srácok inkább freeride/DH irányultságúak.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33990
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Régen volt már hogy napi rendszerességgel látogattam ezt a fórumot, de akkor valamivel nagyobb forgalma volt mint most! Mi van veletek???
Vagy mindekit leköt a meló, suli, tavaszi nagytakarítás ? :)

NAGYBUB: ha lesz egyesület irj!
Mint kiderült az ismeröseim zöme nálatok lesz, ez okból kifolyólag szeretnék csatlakozni.. hétfõ délután ott voltam szilinél amikor vitáztatok egy sort :)
Remélem minden ok, és hamar elbírálják és persze hogy pozitív elbírálásban részesül.

Ezt csak igy a témámmal kapcsolatban megkérdezném hogy ugye nincs és nem is lesz semmiféle "viszály" a a pótkerék meg az új egyesület (és azoknak tagjai) között ?!?!?!
Azt sem tudom hogy erröl illik e itt publikusan "elmélkednem" ?!

Idöjárásrol ki mit tud? Itt a tavasz, dagad a f... ákonarügy! :D
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33991
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
http://www.vicclap.hu/link/620/

Aki szeretne mókázni és hatalmasat vágódni, az rakjon fel SportContactot és keressen egy elhagyatott havas részt. Garantáltan nem arra fogsz menni, amerre akarsz. Jó muri:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33992
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Folyamatban,folyamatban.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33993
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Achtung, achtung!
Két nap múlva lejár a Bükkmaraton legeslegkedvezményesebb nevezése. Nevezzen ki merre lát!

(megyek mert jönnek a fehérköpenyes bácsik :usmiech_o)

#33994
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

ö izé, ki mit tud az új debreceni brinás egyletröl?
kivel érdemes beszélni? egyetemen igazolják-e a tesi-félévet? :)
adnak e hosszuujjú mezt? mennyi a belépési dij?
licensz is csak jó lene, és ha lehet akkor az menyibe fáj?
kérem az illetékes keressen meg ha van rá mód
köszönettel: lacko

Nem tudom, hogy már megalapították vagy bejegyezték volna. Egyrõl tudok ami tagja az MMTBSZSZ-nek a környéken, és már adott ki féléves igazolásokat. Mezt sehol sem adnak ingyen. A licensz márciustól 3000 Ft-ba kerül, elõtte 2500 Ft-ból jön ki. De ha még nincs tagságod akkor nagyon kell rohanni, hogy 500 Ft-ot spórolj. Plusz a tagsági ami klubonként változó. Bõvebb infó priviben.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33995
oprelaci

oprelaci

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
ez nem lehet igaz!
erre a hétre már nagy ördögdombolást terveztem meg hévégére egy kis bükkölést, erre ismételten csak leesett a hõmérséklet is meg a sok-sok hó is :)

olcsó, jó felsötestvédö és hosszuujjú mez kerestetik, jelige: március 14 :)

ö izé, ki mit tud az új debreceni brinás egyletröl?
kivel érdemes beszélni? egyetemen igazolják-e a tesi-félévet? :)
adnak e hosszuujjú mezt? mennyi a belépési dij?
licensz is csak jó lene, és ha lehet akkor az menyibe fáj?
kérem az illetékes keressen meg ha van rá mód
köszönettel: lacko

üdv
"Amikor egy ajtó bezárul, kinyílik egy másik. De sokszor olyan sokáig bámuljuk sajnálattal a zárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik nyitva van."
- = | 3ride4ewer | = -

#33996
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Tittyman, következõ állomás a grammy díj átadó lesz?:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33997
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Holnap este 22:50-tõl ismét Pedálkirály az mtv2-n.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#33998
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó


Soma még a nõk között izzad egy kicsikét a teremben:)

Az hogy kiszivárgott(amit ki akarnak engedni)az a tudatos mindig.
Ez a népkábítás része.
Az hogy mennyit lép elõre az XTR jövõre nekünk egyelõre mindegy....
Aranyárban fogják mérni grammját a "legyõzhetetlen""japán"technikának és nem lesz semmivel kompatibilis csak saját magával!
Tényleg megéri rá várni????

Én már meguntam a nagytestvér innovatív újjításait,inkább maradok a Sram mezeien egyszerû mûködésû dolgainál.
Az én szintemen,ilyen öregesen már ez is megteszi.

Azért még mennék veled tekerni........

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#33999
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
De ez nem az a széria. Vastagabb a fala, mint az elõzõ Acor kormányomé volt. Igaz, annak a végét sikerült is elgörbítenem a szarvammal.
Hol lelhetõk fel azok a képek?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#34000
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Amúgy tudom, hogy csak az irígység beszél belõled:) Vasárnap mikor és honnan mennénk tekerni?


Volt WCS kormányom, még az elsõ, ami aranyszínû volt. Papírvágó ollóval simán levághattam volna a végét. Használtam 3 napig? Aztán elég volt... Lehet, hogy kicsit korán vettél X.O és X.9 cuccokat. Az új LX és XT váltók gyári fotói már kiszivárogtak, és ha az XTR is ennyit lép elõre akkor nem lesz gyenge.

Még nem tudjuk. Soma nem megy tekerni? ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]