Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#18961
Írta 2006. január 30. - 00:06
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#18962
Írta 2006. január 30. - 00:06
#18963
Írta 2006. január 30. - 00:00
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
:oops:
#18964
Írta 2006. január 23. - 18:51
nem azért mondtam, hogy csak az van, hanem mert olyat tervezek venni, tudod, angliában sok a hope...
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18965
Írta 2006. január 23. - 18:47
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#18966
Írta 2006. január 23. - 18:42
köszi. a hope agy 220 gramm, szóval átütõsben elég jó.hogy segítsek is a döntésben:
A Revelation Dual air súlyát vágatlan nyakkal 1710g-ra mértem a nagykerben
A Pike Team Dual air-t pedig 2023g-ra vágatlan nyakkal
nekem spec megérné az a 300g a merevséget, meg a +1cm utat.
persze ebben a tengely is benne van gyorszárral, ami együtt 141g.
így már csak 150g elõnye van a Revelationnak, ami már nem is elõny...
fene se tudja. mert azért ott van, hogy 150 gramm ide, 150 gramm oda, és pikk-pakk összejött egy kiló...
egyenlõre várok, gyûjtöm az infot, mint pocok, és egyszercsak kirukkolok
(mert azért a revelation vagy 30-40 ezerrel olcsóbb ám)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18967
Írta 2006. január 23. - 17:41
A Revelation Dual air súlyát vágatlan nyakkal 1710g-ra mértem a nagykerben
A Pike Team Dual air-t pedig 2023g-ra vágatlan nyakkal
nekem spec megérné az a 300g a merevséget, meg a +1cm utat.
persze ebben a tengely is benne van gyorszárral, ami együtt 141g.
így már csak 150g elõnye van a Revelationnak, ami már nem is elõny...
#18968
Írta 2006. január 23. - 14:14
hihi, mikor irtam, még 20mm-eres levegõs pike járt az agyamban.ezt hogy?
de eszem a figyelmedet a részletekre.
amugy meg: http://www.hopetech....ucts/dis_03.htm
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18969
Írta 2006. január 22. - 23:02
ezt hogy?én maradnék az enduronál.
rockshox revelation 426 dual air
hope 20mm .....
#18970
Írta 2006. január 22. - 21:52
majd gyógyulás után teszt;)
#18971
Írta 2006. január 22. - 21:49
#18972
Írta 2006. január 22. - 21:24
1., Egyedi, saját tervezés, nem ún. katalógus termék, alacsony darabszám, gyakran a megrendelõre méretezve gyártják leÉn azt szeretném kérdezni, hogy itthon van-e létjogosultságuk a kulföldi "Handmade in U.S.A. presztizsmárkáknak" (Lásd.: Banshee, Foes, Intense, .243, N.S. Bikes, Agent Bikes, stb.).
Tudjátok, ezek azok a márkák, akik mindig csak 1-2 vázat, agyakat és stucnikat gyártanak. Szóval ezek a vázak mindig pár tízessel drágábbak, mint például egy Kona, Giant v. valami ismertebb márka. Ez az árkülönbség megéri v. csak õk törekednek nagyobb profitra. Úgy értem tényleg többet kapok például egy N.S. Bitch vázban, mint egy hasonló stílusú, de ismertebb márka street-vázában v. csak a márkát fizetem ki azzal a plusz pár tízezressel?
Teljesen magyarra lefordítva, igaz az, hogy az ilyen vázak tényleg elpusztíthatatlanok, ezért kerülnek ilyen sokba v. ez csak parasztvakítás?
Megéri ilyesmikben gondolkodni?
ugye elolvastad a topik címét? és még mindíg úgy gondolod, hogy jó helyen tetted fel a kérdést? ugye nem. akkor nyugodtan tedd fel ugyanezt a kérdést a vázas topikban. köszi
2., Gyakran csatoltan tervezik (meghatározott alkatrészekhez)
3., Minõségi alapanyag
4., Kézi munka, nem a távol-keleten, így ez is jelentõsen emeli az árat
5., Hosszú fejlesztési és tesztelési idõszak (több év)
6., Sokkal jobban bírja a kemény igénybevételt
7., Jobb és hosszabb garanciális idõ
8., Presztizs, kis exhibicionizmus
És hogy megéri e az árát, azt neked, a vásárlónak kell eldöntened.
P.S.
És ennek valóban inkább a vázas topicban lenne a helye.
#18973
Írta 2006. január 22. - 21:24
#18974
Írta 2006. január 22. - 21:24
#18976
Írta 2006. január 22. - 20:32
egyszerûbb egy új kerék.
én 15 ért vettem novatec+dt2mm+singletrack kereket kiválló állapotban
#18977
Írta 2006. január 22. - 18:51
vagy agycsere=kerékcsere?
#18978
Írta 2006. január 22. - 18:51
Edit: de kb 10ropi lenne egy új agy. Plusz a fûzés meg a küllõk, és az majdnem annyi mint ebikeon egy WTB Dual Duty Dh, ami ugyan ilyen, csak átütõsen. 12 pénzért
#18979
Írta 2006. január 22. - 18:50
VAGY
átütõs villát rakott bele és az eddig gyorszáras tengellyel az nem fér meg
le7 tippelni
#18980
Írta 2006. január 22. - 18:49

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





