Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#18881
Írta 2006. február 05. - 22:28
az elõzõ kép jobb volt
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18882
Írta 2006. február 05. - 19:15
Úúúúúúúúúúúúúúúúú, ez nagyon szép még mindig ! Ilyenkor visszasírom...
Mer' egy állat vagyok !
Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.
#18883
Írta 2006. február 05. - 19:09
#18884
Írta 2006. február 05. - 17:44
:love:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18885
Írta 2006. február 05. - 17:31
hú Jé, ez még elitebb lett mint volt:)
zsír!
zsír!
#18886
Írta 2006. február 05. - 17:23
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#18887
Írta 2006. február 04. - 19:39
#18888
Írta 2006. február 04. - 17:23
#18889
Írta 2006. február 04. - 17:21
#18890
Írta 2006. február 04. - 17:09
Ez má ratyi. Naná, hogy a giant 
Mérnem jeleníti meg a fákin' képet ?:wtf:
http://gportal.hu/po....1139066261.JPG
http://gportal.hu/po.../1139062372.jpg
Mérnem jeleníti meg a fákin' képet ?:wtf:
http://gportal.hu/po....1139066261.JPG
http://gportal.hu/po.../1139062372.jpg
#18891
Írta 2006. február 04. - 16:19
#18892
Írta 2006. február 04. - 16:16
Megvan az elsõ országútim. Remélem sok örömet fog szerezni, és bírja majd a km-eket :cheers:
#18893
Írta 2006. február 03. - 22:23
Köszi szépen mindenkinek! Sala a tag azért van így mert régebben voltak vele gondok hogy belever a linkepbe! Szal ez az egyetlen állás nagyából ami jó így! A stinkypapa már rámragadt, (haveri körbe) és ugyebár fonetikailag is tetszetõsebb mint a bighitpapa!
Amíg a föld kerek, mindíg lesznek riderek!
#18894
Írta 2006. február 03. - 17:45
szep darab.
btw ilyenkor gaz, ha a bringank nevet valasztjuk nick-nek. Mert most mar a bighitpapa volna aktualis. Mar ha ennyi idosen valakit papanak hivni relevans dolog.
de hasznald egeszseggel. es hordj bukot.
btw ilyenkor gaz, ha a bringank nevet valasztjuk nick-nek. Mert most mar a bighitpapa volna aktualis. Mar ha ennyi idosen valakit papanak hivni relevans dolog.
de hasznald egeszseggel. es hordj bukot.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18895
Írta 2006. február 03. - 16:50
#18896
Írta 2006. február 03. - 16:40
szép darab
egy jótanács. A rugóstag felsõ részét vagy a középsõbe vagy az alsóba tedd
Grat!
egy jótanács. A rugóstag felsõ részét vagy a középsõbe vagy az alsóba tedd
Grat!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#18897
Írta 2006. február 03. - 16:33
#18898
Írta 2006. február 03. - 16:12
Amíg a föld kerek, mindíg lesznek riderek!
#18899
Írta 2006. február 02. - 16:10
szep gepezet, gratu. leld sok oromod benne.
multkor volt bent egy masik specialized nalunk, valami karbonfelisten, tarmac talan? na azota megszerelmesebb vagyok speciekbe
multkor volt bent egy masik specialized nalunk, valami karbonfelisten, tarmac talan? na azota megszerelmesebb vagyok speciekbe
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18900
Írta 2006. február 02. - 14:29

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







