Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19017 hozzászólás a témában

#18701
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én is így vagyok a fél kilós bmx nyereggel.. nagyon ronda de kényelmes, nem egy olyan kényelmetlen mint egy pár száz grammos lolversenynyereg.

#18702
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
nyáron volt olyan 2 hét, hogy minden nap kintvoltam/tunk és kb 10-tõl este 9-ig nyomtuk az ipart. na ott aztán gyûltek a km-ek. aztán azért kezdi érezni az ember a combját :)

#18703
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Az elsõ kerekem egy hajszálnyival nehezebb mint endroo elsõje, csak nekem a felnim jóval nehezebb de ugye tubeless;)
A hátsó kerék ami nehéz mert MTX felni 2.8-as michelin és 400 grammos belsõ, de ez is tubeless lesz ha kitart mellettem fortuna..
a többi meg marad mert a villát szeretem a nyereg kényelmes a pedál jó szóval kb leszarom:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#18704
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
azaz...
a villa alapból nehezebb mint pl egy boxxis bringa.
a pedál is kb 300 grammal.
a kerekek sem könnyúek valszeg... a nyereg is kb 100-200 grammal nehezebb, mint egy versenysúlyú nyereg.. és ígytovább.
de ezeket lecserélni már olyan pénzösszeg lenne, amit nem éri meg mivel jobban nem fog ettõl senki se menni..:)


zolle: és kéthetente odajársz:p

nekem jólesz:melóbatekerés, 6osút, m0 majd csepel:p

#18705
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
nekem napi 40 a fogas oda-vissza
nem attól lesz fitt az ember:D

#18706
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Mondom hogy nem zavar, csak furcsa hogy igazából ami nehéz az a hátsókerék de más meg nem nagyon van maximum a 720 grammos pedálszett vagy a 470(vagy mennyi conor?) nyereg, ja meg most Manitou biliacél gagyirugó az még jó nehéz.
De ezek nyesésével is csak 19 körül lennék, ami nem rossz de nem is létszükséglet:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#18707
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:) napi 20 az valszeg 40 is lehet körübelül.
és egy nyári napon lehet megtesz az ember annyit, de heti 5 alkalom az már azért...


jó lesz ez.


nem a súlyon múlik ki hogy megy...

#18708
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Napi húsz az három fogas kör és az oda vissza tekerés, az semmi egy átlag nyári nap:)

Egyébként meg szép cucc, még mindig ez és a demo9 a legjobban mozgó két váz, a többi csak próbál úgy.
Nekem lehet segíteni hogy mitõl kereken 20 kilós a geminim.
Miközben 4.2 a váz taggal floaterrel:D
Nem mintha zavarna..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#18709
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kellõ edzettséggel ezek is tekerhetõek:)
én msot gyúrok rá, napi legalább 20as lesz mihelyt 0 fok lesz v melegebb:)

#18710
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
zolle: ha az számítana, akkor nem lambdát veszek, amibõl én tudok legalább 3-at ;)

#18711
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
merev váz kell ide, az a jó....:) :D
és hogy kevésbé legyek off: nekem idénre nem épül full új bringa, marad az 580-as merida váz 16"-os méretben (tudom, kicsi, de ezt szeretem, könnyû irányítan), deora váltással meg egy rst telóval...de tervezek egy LX hajtómûvet SRAM X.9 váltással és Avid fékekkel meg valami telót...de nekem még nem az a lényeg, hogy milyen a bringa, hanem hogy minél többet tekerjek...amúgy ezek az utóbbi bringák (Yeti, Nicolai, meg a Scott) elég szépek, a Yeti egyenesen gyönyörû...

#18712
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
átom endre is eljutott oda, ahova én hamarabb: kell valami mostmár, amit tekerni is lehet, mert ugyan jó egy 20 kilós vas, ami kijavit minden hibádat, és 20 centis gödrök is eltûnnek alattad, de azért nem mindig fenékig tejfel :)
hajrá endroo, a nicolai csinál freeride vázakat is ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#18713
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
endre én megtartanám, mert ennek a váznak van presztizse
egy v10nek nem lenne, hisz' abból van vagy 5... érted

#18714
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

fura, úgy néz ki, mintha tök könnyû lenne...valahogy olyan légies...jól emlékszem, hogy te is égimeszelõ vagy mint thez?
és baromi szélesek a képek..:)




hééé:)

lefetetted a boxxit gizdaszürkére mint sala?:)

#18715
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
mohus: ha ez elõfordulna azonnal lõjetek le :D

tam: a szépség mulandó ... nem tökéletesre, hanem ideális ár/érték arányra ;)

#18716
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Már látlak Endroo, ahogy kiállva tekersz, beretvált lábaidon dagadó erekkel felfelé az eddig elérhetetlennek tûnõ Kilátó irányába:D

#18717
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

igazából a mozgása ami miatt nem szívesen válnék meg tõle. nekem csak a demo veri eddig, a yeti és a v10 meg kb ugyanez. :)


akkor majd cserélünk kipróbálnám :) (megjegyzem hogy az átépített vegámat is eddig csak a demó, és v-10 überelte, más biciglin nem ültem még :D )

#18718
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
mohus: mert elköltözünk kõbányára és cc-s bobó akarok lenni mint te :) igazából valami könnyebbet akarok építeni, amivel nem kifulladás eljutni a hegyig, de azért legyen benne rugóút, mert öreg vagyok és more travel is better.

#18719
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ismet bizonyitotta endrenk tokeletesre valo torekvesi kenyszeret :) amivel persze semmi gond nincs, sot :spoko:

a bicikli nem szep, mondjuk ugy, impressziv... De az latszik, hogy jo. meg tudom hogy mozog, szoval semmi kifogasom ellene, kuldheted :matrix:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#18720
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Miért akarod eladni a vázat Endroo?