Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17821
Írta 2006. június 21. - 08:36
#17822
Írta 2006. június 21. - 08:01
#17823
Írta 2006. június 21. - 07:52
sikerült végre normális képeket csinálni Pipirõl is:
adatok:
2006 Cannondale Gemini Thru-12 váz
2004(?) Boxxer World Cup Black Box villa Romic integrált felsõ vállal
Manitou Swinger 4way rugóstag
Juicy 7 fékek
Mavic D3.1 tubeless kerekek
XT hajtókar és hátsóváltó
Deore racsnisor és váltókar
Roox láncvezetõ
Easton EA50 üléscsõ
Acor titán ülés
Tioga FR Concept kormány
CaneCreek Double Xc kormánycsapágy
súlyadat majd lesz, de saccra elég könnyû
cserélve lesz a tél folyamán:
rugóstag
agyak
racsnisor
#17824
Írta 2006. június 21. - 01:01
Milyen évjáratú a gép? V-fék csonk alapból nincs rajta, vagy csak késõbb szedetted le?Sziasztok!
Ha már a Yasec gépeknél tartunk, itt az enyém.
http://members.chell...bolcs/yasec.jpg
A váz 95-ös Tange Prestige, rézforrasztással.
Sajnáltam ma szegényt, annyi sarat kapott hogy 3 lépcsõben tudtam csak lemosni (kút, vödör, zuhany)...
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#17825
Írta 2006. június 20. - 23:20
#17826
Írta 2006. június 20. - 22:37
de mondjátok, h a feketében csak a színösszhang miatt van az a Marzo...
a retrobike-os oldalról...
#17827
Írta 2006. június 20. - 22:10
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#17828
Írta 2006. június 20. - 21:52
Aki szeretni a 90es évek montijait, annak ajánlom (bár lehet nem újdonság Nektek):
http://www.retrobike.co.uk/
azon belül is:
http://www.retrobike...49032aec37e08c7
#17829
Írta 2006. június 20. - 21:46
nem az enyém, unokatesóéval nagyképûzök.
õ egy 97es acélváz.
talán ha 2000 kmt futott azóta. teló ki lett cserélve az most "szégyenfolt".
katt a képekre!



Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#17830
Írta 2006. június 20. - 21:44
Én ilyen oldszkúl ember vagyok, oútra is 97es klasszikus kiállású bicaj van. http://members.chell...aszabolcs/2.jpg (bocsi, nokia pic)
A villa az nem Pace, a karbonnak örülnék de itthon ezt a titánt tudtam szerezni, magas telót meg nem akartam bele. Ez az állítólag törõs kínai Ti villa, egyelõre nekem semmi bajom vele (majd egyszercsak ropp...), igaz nem sokat megyek vele, meg nem keményen. 12 év oút után inkább csak passzióból meg kényszerbõl (utak, autósok...) megyek terepre.
#17831
Írta 2006. június 20. - 21:01
Ez is tok jo
A sarferohelyrol: az elozo yasec vazam alap /25crmo4/ cro mo volt, ott alig volt hely. Most az uj csoszettel a 2,0 Fast Track vigan elfer, pedig az eleg duci
#17832
Írta 2006. június 20. - 20:59
Sziasztok!
Ha már a Yasec gépeknél tartunk, itt az enyém.
http://members.chell...bolcs/yasec.jpg
A váz 95-ös Tange Prestige, rézforrasztással.
Sajnáltam ma szegényt, annyi sarat kapott hogy 3 lépcsõben tudtam csak lemosni (kút, vödör, zuhany)...
kész, végem van
igazi oldschool bicó szerelmes vagyok én is, ezek a Yasec-ok gyönyörûek.
a sárról... kicsit irigyellek, ahogy elnézem a sárférõhelyedet elõl-hátul, te raktad össze erre az évre a legmegfelelõbb bicót
kevés dolog van, amire mindig is vágytam (alkatrész), többségük mára már min. 3-4 éves konstrukció, nem a legújabb dolgokra gondolok.
ezek nagyrészét sikerült megszereznem, össze is raktam belõle a majdnem-álombicómat, de egy Yasec váz még mindig ott van a listámon...
#17833
Írta 2006. június 20. - 20:51
Ha már a Yasec gépeknél tartunk, itt az enyém.
http://members.chell...bolcs/yasec.jpg
A váz 95-ös Tange Prestige, rézforrasztással.
Sajnáltam ma szegényt, annyi sarat kapott hogy 3 lépcsõben tudtam csak lemosni (kút, vödör, zuhany)...
#17834
Írta 2006. június 20. - 19:50
van egy nagyon jó barátom, hasonló gépe lesz, ha egyszer...Koszi! A nagy erdeklodesre valo tekintettel irok egy listat
Bocs a kepekert, kicsi is meg nem tul jok, majd egyszer ...
Yasec Dedacciai SAT 14,5 /az elsovaltoszembizgenytu ezen a prototipus! / 1910 gr A papucs is uj fejlesztes... kozuzogepekhez hasznaljak.. valami brutal kemeny
Marzocchi MX COMP ETA 100 mm
valto x9
hajtas xt-gebhardt-syncros-fsa
fek xtr-avid-richey piros
agyak yasec regi szerias (1)
dt champion black 2.0 - sun cr 18
nyereg specialized titan, meg a gumik is azok (nem titan )
roox-race face-yasec kiegeszitok
12 kg - nem konnyu de nem is az volt a cel.
nagyon szepen fordul es maszik (foleg ETA ONnal). A 10 centi jol jon. Ill szeretem a Marzok finom mozgasat.
hófehér yasec már megvan, rf hajtókar (isis) avid sd ultimate kar, avid arch supreme fék, crossmax xl kerámiás, roox, flite, easton, thomson, stb.
villa még kérdéses, valószinüleg manitou black platinum it
szóval neki nagyon tetszene a tied, azt garantálom
de szerintem is szép. :spoko:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17835
Írta 2006. június 20. - 12:31
#17836
Írta 2006. június 20. - 12:11
Koszi! A nagy erdeklodesre valo tekintettel irok egy listat
Bocs a kepekert, kicsi is meg nem tul jok, majd egyszer ...
Yasec Dedacciai SAT 14,5 /az elsovaltoszembizgenytu ezen a prototipus! :)/ 1910 gr A papucs is uj fejlesztes... kozuzogepekhez hasznaljak.. valami brutal kemeny
Marzocchi MX COMP ETA 100 mm
valto x9
hajtas xt-gebhardt-syncros-fsa
fek xtr-avid-richey piros
agyak yasec regi szerias (1)
dt champion black 2.0 - sun cr 18
nyereg specialized titan, meg a gumik is azok (nem titan)
roox-race face-yasec kiegeszitok
12 kg - nem konnyu de nem is az volt a cel.
nagyon szepen fordul es maszik (foleg ETA ONnal). A 10 centi jol jon. Ill szeretem a Marzok finom mozgasat.
Grat! Nagyon szép lett!!
#17837
Írta 2006. június 19. - 21:25
#17838
Írta 2006. június 19. - 21:08
Vegre valahara (egy ev alatt) sikerult osszevadasznom az osszes alkatreszt. Kemfotok:
jaj de gyönyörû
acélváz,yasec,marzo,roox - mi kell még?
külön grat hogy ki tudtad várni yasec mestert, nekem nem ment
#17839
Írta 2006. június 19. - 20:24
gratula :beer:Koszi! A nagy erdeklodesre valo tekintettel irok egy listat
Bocs a kepekert, kicsi is meg nem tul jok, majd egyszer ...
Yasec Dedacciai SAT 14,5 /az elsovaltoszembizgenytu ezen a prototipus! :)/ 1910 gr A papucs is uj fejlesztes... kozuzogepekhez hasznaljak.. valami brutal kemeny
Marzocchi MX COMP ETA 100 mm
valto x9
hajtas xt-gebhardt-syncros-fsa
fek xtr-avid-richey piros
agyak yasec regi szerias (1)
dt champion black 2.0 - sun cr 18
nyereg specialized titan, meg a gumik is azok (nem titan)
roox-race face-yasec kiegeszitok
12 kg - nem konnyu de nem is az volt a cel.
nagyon szepen fordul es maszik (foleg ETA ONnal). A 10 centi jol jon. Ill szeretem a Marzok finom mozgasat.
#17840
Írta 2006. június 19. - 20:12

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






