Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17301
Írta 2006. augusztus 15. - 09:10
Egyébként nem az volt a cél, h. shermanos legyen, nekem így tetszik.
ja, tudok eredetit is csinálni, csak kell hozzá minta(nem webes kép, hanem
eredeti minden irányból, mérettel, stb.)
#17302
Írta 2006. augusztus 15. - 08:54
#17303
Írta 2006. augusztus 14. - 21:57
#17304
Írta 2006. augusztus 14. - 21:02
Black Elite RTVD 2004.
Grafikus dekoratõr lévén nem okoz nagy gondot átmatricázni.
Mint ahogy a vázat sem.
jé még egy hasonló foglakozású ember a fórumon:)
#17305
Írta 2006. augusztus 14. - 20:50
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17306
Írta 2006. augusztus 14. - 20:25
#17307
Írta 2006. augusztus 14. - 20:24
#17308
Írta 2006. augusztus 14. - 20:20
Grafikus dekoratõr lévén nem okoz nagy gondot átmatricázni.
Mint ahogy a vázat sem.
#17309
Írta 2006. augusztus 14. - 19:56
#17310
Írta 2006. augusztus 14. - 19:35
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17311
Írta 2006. augusztus 14. - 18:20
#17312
Írta 2006. augusztus 14. - 16:55
lehet, h csak a kép csalóka, de annak a nyeregnek mintha az eleje eléggé fölfelé állna. ez nem zavar?
amióta átoperáltatta magát, már nem jelent problémát.
ne haragudj, de ezt úgy éreztem, hogy nem titkolhatod tovább a fórum olvasói elõl
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#17313
Írta 2006. augusztus 14. - 15:04
#17314
Írta 2006. augusztus 14. - 14:54
A nyereg pedig elég jó sztem, én nem szeretem a foteleket, és hát ez a BBB nem is az, ha elsõre üllsz rá akkor nagyon keménynek tûnik de nem okoz fájdalmat hosszú távon sem, pedig én nem használok (még) buzigatyát, árához képest könnyû és erõs, na meg szép is, a két világosabb színével van csak gond mert a gatya egy idõ után megfogja ami nem szép látvány....
Aztán persze lehet hogy neked nem jön be mert kényes vagy nem olyan formájú az alfeled, nekem elõtte egy vastagabb párnázású Author volt, az nagyon kénylemes volt az elsõ 50 km-en, aztán véresre vágta a popsim, oszt egy hétig hintõporoztam, de eltört a mûanyag ülõfelület a kivágásnál, eddig teccik a BBB.....még nekem is csak néhány hete van meg de eddig tetszik.....
#17315
Írta 2006. augusztus 14. - 14:47
#17316
Írta 2006. augusztus 14. - 14:36
Vila: Manitou Six
Fék:elöl Avid BB7, hátul alu V-fék
H.mû: Shimano XT HT2
Elsõkerék: Sun ds2xc, shimano, DT
Hátsókerék: Rigida, Trinity, Sapim
Hátsó Váltó: Sram SX4
Eslõ váltó: XT
nyeregcsõ: B+ Race
Nyereg: BBB Compdesign (222g)
kormány, stucni: sima alu
Pedál: Acor iparis
Markolat: BBB
Külsõk: Ritcey Excavader
A bicaj még nagyon kezdetleges, idén kezdtem építeni, a stucni pénteken megrepedt, úgyhogy abból is a héten lesz másik (talán BBB)....meg télen/tavasszal valami komoly villa is....
Súly is még 12,5kg szóval van még mit könnyteni...
#17317
Írta 2006. augusztus 14. - 14:10
#17318
Írta 2006. augusztus 14. - 12:37
#17319
Írta 2006. augusztus 14. - 11:47
Igen, kicsit tuning, ötvözve van a két fék, eddig jól mûködik...xenium jól látom, hogy régi julie féknyereghez van hs33 fékkar feltéve?
#17320
Írta 2006. augusztus 13. - 23:05
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







