Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15381
Írta 2007. április 27. - 15:00
Esetleg még 1 láncvezetõ megy rá ha kell.(eddig nem volt rá szükség)
#15382
Írta 2007. április 27. - 13:15
:spoko:
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#15383
Írta 2007. április 27. - 13:13
képeket pedig az aláírásban találtok!!!
Ugrálós:
váz:NS streetlegal
Villa:Manitou Gold Label
Elsõ kerék:B+ átütõs agy,DT küllõk,Rigida disc bull 24" felni
Hátsó kerék:B+ detroit agy(tuning tengely),DT küllõk,Rigida disc bull 24" felni
Gumik:Kenda K-rad 24X2,3 (jövõ héttõl Schwalbe Table Top)
Belsõk:???
Fékkar:Avid FR-5
Fék:Avid BB7+XT tárcsa (160mm)
Stucni:Shaman Dh+alu csavarok
Kormány:Shaman DH
Markolat:B+
Kormánycsapágy:ECHO
Hajtokar:Haro Premium (175mm)
Lánctányér:WTP 5star (33T)
Lánc:KMC
Pedál:Odyssey Jim Cielincki
Nyeregcsõ:B+
Nyereg:Velo
Bovden,bovdenház:Shimano
Szaladgálós:
Váz:Peugeot
Villa:Peugeot 1"
Elsõ kerék:ATOM agy,DT küllõ,Rigida aero felni
Hátsó kerék:ATOM agy,Dicta racsni (16T),DT küllõ,Rigida aero felni
Gumik:Continental Sport 1000 Kevlar 622-25
Belsõ:??? (az tudom hogy jo fajta,csak a neve nem jut eszembe)
Fékkar:Avid FR-5
Fék:weimann 610 (V fékhez való KoolStop cserélhetõ fékpofával)
Stucni:B+ (plusz átalakító 1 1/8" ra)
Kormány:B+
Markolat:???
Kormánycsapágy:acél 1"
Hajtókar:Campagnolo Strada (170mm)
Lánctányér:Campagnolo (42T)
Lánc:Connex
Pedál:Wellgo cserélhetõ szegecses platform
Nyeregcsõ:??? (alu)
Nyereg:SelleRoyal Mach
Bovden,bovdenház:Shimano
#15384
Írta 2007. április 27. - 10:40
CAMPING JOE MONDJON LE!!! :hahaha:
#15385
Írta 2007. április 26. - 23:38
#15386
Írta 2007. április 26. - 23:01
#15387
Írta 2007. április 26. - 22:24
nah!képek a bringáról az aláírásban!ha kell az új alkatrészlista akkor írjatok majd leírom!
nekem sem mûködik
#15389
Írta 2007. április 26. - 22:13
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#15390
Írta 2007. április 26. - 17:44
meg ha kell alkatrész lista akkor irjatok!
#15391
Írta 2007. április 26. - 09:14
Egy kis köhintés....
(biztos fáj a torka mert nem öltözött fel rendesen)
azt hallottam hogy a STREPSILS tenyleg jo.
#15392
Írta 2007. április 26. - 08:09
offHa valakinek bringára kell matrica, akkor vegye fel velem a kapcsolatot:)
nekem fog kelleni,de nem gyári ám
on
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15393
Írta 2007. április 26. - 08:06
#15394
Írta 2007. április 26. - 07:46
mi az a khm?
Egy kis köhintés....
(biztos fáj a torka mert nem öltözött fel rendesen
#15395
Írta 2007. április 25. - 23:14
mondjuk en ha mar ennyi idot-penst-energiat forditanek egy vazra, akkor az olyan lenne ami nem 3merettel nagyobb mint kellene.
amugy szep, csak szamomra igy olyan khm.
ja nem, az ules csak azert van igy leeresztve, mert most lett kesz. nem allitottam meg be. mondjuk nem kell sokkal foljebb tenni.
ami a raaldozast illeti, 10000ft-bol allt meg.
szerintem ennel sokkal kisebb vaz annak idejen nem nagyon volt, max gyerek meretben.
mi az a khm?
#15396
Írta 2007. április 25. - 22:43
amugy szep, csak szamomra igy olyan khm.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15397
Írta 2007. április 25. - 22:39
most lettem kesz vele. :bananadan homokfujva, szintereztetve, ujramatricazva, ujrabowdenezve. + teljes general.
Gyönyörû!!!
Le a kalappal, tényleg!
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15398
Írta 2007. április 25. - 20:19
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#15399
Írta 2007. április 25. - 20:05
#15400
Írta 2007. április 25. - 17:10
udv.
most lettem kesz vele. :bananadan homokfujva, szintereztetve, ujramatricazva, ujrabowdenezve. + teljes general.
hú nagyon szép!
matriázást hol/hogy csináltad? (küldj egy privit pls, ne legyek lebaszva megint

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





