Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#15381
ltsoma

ltsoma

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
Na végre kész a gép.(képek az aláírásban)

Esetleg még 1 láncvezetõ megy rá ha kell.(eddig nem volt rá szükség)

#15382
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Csinos szaladgálós, ilyet szeretnék én is építeni!
:spoko:

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#15383
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
azért az enyémekröl kaptok egy alkatrész listát,
képeket pedig az aláírásban találtok!!!

Ugrálós:

váz:NS streetlegal
Villa:Manitou Gold Label
Elsõ kerék:B+ átütõs agy,DT küllõk,Rigida disc bull 24" felni
Hátsó kerék:B+ detroit agy(tuning tengely),DT küllõk,Rigida disc bull 24" felni
Gumik:Kenda K-rad 24X2,3 (jövõ héttõl Schwalbe Table Top)
Belsõk:???
Fékkar:Avid FR-5
Fék:Avid BB7+XT tárcsa (160mm)
Stucni:Shaman Dh+alu csavarok
Kormány:Shaman DH
Markolat:B+
Kormánycsapágy:ECHO
Hajtokar:Haro Premium (175mm)
Lánctányér:WTP 5star (33T)
Lánc:KMC
Pedál:Odyssey Jim Cielincki
Nyeregcsõ:B+
Nyereg:Velo
Bovden,bovdenház:Shimano


Szaladgálós:

Váz:Peugeot
Villa:Peugeot 1"
Elsõ kerék:ATOM agy,DT küllõ,Rigida aero felni
Hátsó kerék:ATOM agy,Dicta racsni (16T),DT küllõ,Rigida aero felni
Gumik:Continental Sport 1000 Kevlar 622-25
Belsõ:??? (az tudom hogy jo fajta,csak a neve nem jut eszembe)
Fékkar:Avid FR-5
Fék:weimann 610 (V fékhez való KoolStop cserélhetõ fékpofával)
Stucni:B+ (plusz átalakító 1 1/8" ra)
Kormány:B+
Markolat:???
Kormánycsapágy:acél 1"
Hajtókar:Campagnolo Strada (170mm)
Lánctányér:Campagnolo (42T)
Lánc:Connex
Pedál:Wellgo cserélhetõ szegecses platform
Nyeregcsõ:??? (alu)
Nyereg:SelleRoyal Mach
Bovden,bovdenház:Shimano



#15384
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
megneztem az oldal forrasat, es nincs az alairasaban kep belinkelve. marmint nincs eleresi ut meg ilyesmi. Camping Joe valotlant allitott.

CAMPING JOE MONDJON LE!!! :hahaha:

#15385
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
osszeakar zavarni mindenkit! lehet, hogy nincs is cangaja :)
Sei, soku Si.

#15386
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás

nekem sem mûködik


senkinek se

#15387
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

nah!képek a bringáról az aláírásban!ha kell az új alkatrészlista akkor írjatok majd leírom!



nekem sem mûködik



#15388
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.387 hozzászólás

nah!képek a bringáról az aláírásban!ha kell az új alkatrészlista akkor írjatok majd leírom!


Ja, csak nem mûxik a link...

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#15389
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
nah!képek a bringáról az aláírásban!ha kell az új alkatrészlista akkor írjatok majd leírom!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#15390
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
itt vannak a bringáimrol a képek ha érdekel valakit!
meg ha kell alkatrész lista akkor irjatok!



#15391
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás

Egy kis köhintés....;)

(biztos fáj a torka mert nem öltözött fel rendesen :D)


azt hallottam hogy a STREPSILS tenyleg jo. :)

#15392
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Ha valakinek bringára kell matrica, akkor vegye fel velem a kapcsolatot:)

off
nekem fog kelleni,de nem gyári ám ;) megkereslek,ne félj :)
on

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#15393
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ha valakinek bringára kell matrica, akkor vegye fel velem a kapcsolatot:)

#15394
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

mi az a khm?



Egy kis köhintés....;)

(biztos fáj a torka mert nem öltözött fel rendesen :D)

#15395
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás

mondjuk en ha mar ennyi idot-penst-energiat forditanek egy vazra, akkor az olyan lenne ami nem 3merettel nagyobb mint kellene.

amugy szep, csak szamomra igy olyan khm.


ja nem, az ules csak azert van igy leeresztve, mert most lett kesz. nem allitottam meg be. mondjuk nem kell sokkal foljebb tenni. :)
ami a raaldozast illeti, 10000ft-bol allt meg.
szerintem ennel sokkal kisebb vaz annak idejen nem nagyon volt, max gyerek meretben.

mi az a khm?

#15396
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mondjuk en ha mar ennyi idot-penst-energiat forditanek egy vazra, akkor az olyan lenne ami nem 3merettel nagyobb mint kellene.

amugy szep, csak szamomra igy olyan khm.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15397
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás

most lettem kesz vele. :bananadan homokfujva, szintereztetve, ujramatricazva, ujrabowdenezve. + teljes general.


Gyönyörû!!!

Le a kalappal, tényleg!

X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#15398
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Egyszerû ezüstszínû öntapadós fólia, minden betûvágónál van.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#15399
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
hello

tényleg szép, a matricázás engem is érdekelne

#15400
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

udv.

most lettem kesz vele. :bananadan homokfujva, szintereztetve, ujramatricazva, ujrabowdenezve. + teljes general.


hú nagyon szép!

matriázást hol/hogy csináltad? (küldj egy privit pls, ne legyek lebaszva megint :) )
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077