Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15361
Írta 2007. április 28. - 16:39
A hátsó váltónál hosszú a bowdenház.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#15362
Írta 2007. április 28. - 16:27
andrás:csak tudtam nem feleslegesen kérdeztem!de ez a 5. bicajom!az elsõ egy camping volt:D
hát igen, olyan xc/maraton felé húzok az a begyere nekem:) a szelepsapka nekem meg különösen teccik!
a nyereg azért áll úgy, hogy ne nyomja a mogyimat, mindenki azt mondja hogy fura, de nekem így kényelmes.majd megpróbálom akkor vízmértékkel beállítani, meg majd egy egyenes kormány meg nem emelkedõs stucni kerül rá idõvel.
kösz!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#15363
Írta 2007. április 28. - 12:27
milyen stílusban akarsz bicajozni?
maraton/XC? mert akkor Xabi igazat szólt.
Hmmm, igazából bele sem gondoltam, hogy egy ekkora méretû és stílusú bringával másvalamit próbáljon csinálni... Remélem, ráhibáztam
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15364
Írta 2007. április 28. - 11:55
maraton/XC? mert akkor Xabi igazat szólt.
a nyerget meg úgy állítsd be, hogy vízszintesre (tényleg teljesen vízszintes helyre) teszed a bicajt és (akár vízmértékkel) a nyerget is vízszintbe teszed.
egyébként elsõ bicajnak elég jó!
nekem is kb. ilyen szintû volt elõször (4 éve). majd lehet keresek képet és megmutatom
tartósnak tûnik. megérte a sok kérdezgetést
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15365
Írta 2007. április 28. - 11:39
nah remélem mûködik a link:http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2971
véleményeket kérek!
A szelepsapkákat vedd le, mert nem erre a bringára való. A nyereg orrát emeld meg (ne lógjon így az orra, csak egy picit dõljön elõre), és próbálj úgy is bringázni, szerintem neked is kényelmesebb lesz. A kományt adandó alkalommal cseréld le egy egyenesre, és egy kisebb meredekségû, esetleg megfordított stücnivel jobb lenne az üléspozició, ha már hozzászoktál a dõléshez és bírja a derekad, emelkedõn sokkal jobb lesz (lejtõn meg kicsit rosszabb, de a kormánybeállítás sajnos egy ilyen sport, én 3 stücnit is kipróbáltam, amíg megtaláltam a jót a jó beállításban.)
Kezdõ-tanuló bringának nagyon jó, megbízható darabnak tûnik. A többi meg majd kialakul magától. Az elsõ idõkben úgyse a bringa lesz a szûk kresztmetszet
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15366
Írta 2007. április 28. - 11:24
amúgy nem rossz...;9
#15367
Írta 2007. április 28. - 11:21
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#15368
Írta 2007. április 28. - 08:21
Élõben is jól néz ki!
Köszi, már majdnem olyan szép mint a Yasec-od, de legalább ez nehéz!
Ezek szerint jó lett a küllõ!
Jaj, ne is mondd! A hajszárító itt is segít. Van még piros és hatszögmintás ezüst is, mint a rendõrautók oldalán.
Igen, a küllõk jók lettek, mégegyszer köszi.
A hajszárítóval az a baj, hogy ha feliratot rontasz el ( duke, reba ) vagy egymás mellett vannak a szinek ( pixys alsó-felsõcsövön ), akkor a mellette lévõ is felmelegszik és megy az egész a levesbe.
#15369
Írta 2007. április 28. - 07:14
Köszi! Nem jól érzed, a pixys az full xt-s, így vettük, csak kapott egy jobb telót, egy rövidebb stucnit meg egy kényelmesebb (nõi) nyerget.
Hmmm, akkor ez csak nálam divat, hogy a Serpenrõl a kinõtt, nem elkopott alkatrészek a Craterre kerülnek
Az infókat köszönöm, az esti tekerések miatt muszáj lesz felöltöztetnem a gépet...
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15370
Írta 2007. április 28. - 07:01
Ez itten az én paripám:http://kep.tar.hu/krimih/50466892#2
Ez meg itten a Zasszony masinája:http://kep.tar.hu/krimih/50467396#2
nagyon patent bicok. gratula.
#15371
Írta 2007. április 28. - 00:18
Ezek szerint jó lett a küllõ!Ez itten az én paripám:http://kep.tar.hu/krimih/50466892#2
Jaj, ne is mondd! A hajszárító itt is segít. Van még piros és hatszögmintás ezüst is, mint a rendõrautók oldalán.Ha egyszer felragasztottad rendesen valami tiszta zsírtalan felületre, azt már nem lehet leszedni csak körömmel mm-ként levakarva! 6-féle színben van (fehér, citrom, narancs, piros, zöld, kék).
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#15372
Írta 2007. április 27. - 23:29
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#15373
Írta 2007. április 27. - 22:22
Mind a kettõ szépséges, gratula
Olyan jólláthatósági bizbacokat hol lehet szerezni?
Nem bántásiból, de jól érzem, hogy az asszonynak a "levetett" alkatrészekbõl van bringája? (mert hogy nagyjából 1 kategóriával lejjebb lévõ alkatrészeket látok)
X.
Köszi! Nem jól érzed, a pixys az full xt-s, így vettük, csak kapott egy jobb telót, egy rövidebb stucnit meg egy kényelmesebb (nõi) nyerget.
Öntapadós fényvisszaverõ fólia van ráragasztva. ORALITE márkájú és a Panton üzletekben lehet venni. Mi a X. ker Zalka Máté térnél szoktuk venni a Korponai utcában, a MÁV állomástól 100 méterre van a bolt. 5000 Ft métere, de adnak 10 cm-t is, tehát 500-ért adnak egy 1 méter X 10 cm-es jó nagy darabot. Nagy türelem kell a felragasztáshoz, mert ez egy nagyon vékony aluminium fólia és nagyon erõs a ragasztója. Ha egyszer felragasztottad rendesen valami tiszta zsírtalan felületre, azt már nem lehet leszedni csak körömmel mm-ként levakarva! 6-féle színben van (fehér, citrom, narancs, piros, zöld, kék).
#15374
Írta 2007. április 27. - 21:47
Nem bántásiból, de jól érzem, hogy az asszonynak a "levetett" alkatrészekbõl van bringája? (mert hogy nagyjából 1 kategóriával lejjebb lévõ alkatrészeket látok)
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15375
Írta 2007. április 27. - 21:23
Ez meg itten a Zasszony masinája:http://kep.tar.hu/krimih/50467396#2
#15376
Írta 2007. április 27. - 17:10
valaki segítsen!addig itt egy alkatrészlista:
váz:monggose rockadile ltd 7005-ös alu
villa:manitou axel (talán elite vagy comp?)
korm.csap.:cane creek normál
stucni:b+
kormány:noname alu fekete
hajtómû:acera
középcsapágy:valami mongoose-os félmonoblokk
lánc:shimano ug50
fogsor:sunrace
e.váltó:shimano c050
h. váltó:sram 3.0
nyeregcsõ: profile desing
nyereg:selle royal mach
fékek:deore vfék
fékkar:tektro csapágyas
váltókar:sx4 trigger
markolat:b+ csavaros
egy alu szarv
pedál:b+
felni:alex dm18
küllõ:fekete rozsdamentes acél küllõanyával
e. agy:formula
h. agy:deore
belsõgumi:schwalbe
köpenyek:schwalbe silento II
na ennyi és bocsi a linkelésért majd kijavítom!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#15377
Írta 2007. április 27. - 16:04
#15378
Írta 2007. április 27. - 15:50
amugy szep a bico. pont tegnap nezegettem a vazadat a 2007-es biker's guide-ban. nekem is megtetszett.
#15379
Írta 2007. április 27. - 15:22
amúgy meg véleményt nem tudok róla mondani,mert nem ûzöm eme vállfaját a montinak
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15380
Írta 2007. április 27. - 15:17
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





