Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9661
Írta 2008. december 29. - 13:38
Szép a brinyód DÉBÉ, egyszer szívesen kipróbálnék egy ilyen ûber gépet, hogy milyen érzés vele átmenni egy gyökér és kõrengetegen.
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!
#9662
Írta 2008. december 29. - 00:58
semmi bajom a wensonnal, csak egyenlíteni kellene Rémhöri "rémtettét" a Merida-Wenson matricázási akcióvalmi bajod van a wensonnal?
Janes
biztos elfogult vagyok, de nekem tetszik
lõhetnél még képeket róla!
#9663
Írta 2008. december 28. - 20:24
Szép az a Bighit de jól látom a linkplate-nél a csavaroknál a korrózió jelét?:chin:
...
ja, a sérülésem miatt nincs használva a szegény pára, de majd letakarom valamivel:)
#9664
Írta 2008. december 28. - 18:48
mi bajod van a wensonnal?szép,szép, csak át kell matricázni, akkor lesz az igazi
Janes
biztos elfogult vagyok, de nekem tetszik
lõhetnél még képeket róla!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9665
Írta 2008. december 28. - 18:36
Szép az a Bighit de jól látom a linkplate-nél a csavaroknál a korrózió jelét?:chin:
Szép a Merida outi is a kék bandázzsal, de kicsit érdekesen van beállítva a nyereg rajt.
Szép a Merida outi is a kék bandázzsal, de kicsit érdekesen van beállítva a nyereg rajt.
#9666
Írta 2008. december 28. - 17:22
#9667
Írta 2008. december 28. - 17:10
Ezek az én kerékpárjaim :
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
#9668
Írta 2008. december 28. - 17:08
jóó nagy! Biztos hórihorgas vagy!
" a szar, mert a haver aszonta'..." vélemények, meg nem érdekelnek.
fõleg, ha e mellé 3 évig tart nála egy lánc..
" a szar, mert a haver aszonta'..." vélemények, meg nem érdekelnek.
fõleg, ha e mellé 3 évig tart nála egy lánc..
#9669
Írta 2008. december 28. - 16:38
jól néz ki :spoko:
az ott egy GT matrica az alsócsövön?
az ott egy GT matrica az alsócsövön?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#9670
Írta 2008. december 28. - 16:11
Az én bringám:
Scott yecora váz, rigidia zac 2000 felnik, fekete küllõzéssel, agyakkal, ... , jól néz ki ;-), elöl Schwalbe Landcruiser 1.75-ös (vegyes aszfalt - terep használat miatt), hátul pedig egy még ki nem cserélt, de lekopott irc 1.95-ös mythosxc slick (még tippem sincs, hogy mire legyen helyette). SR xcp 75 telo (nem erõs, de nekem megfelel), deore váltók, váltókarok, fékek, fékkarok, hajtómû, shimano .... racsni és lánc, shimano parallax (hogy ez neve-e az agyaknak, vagy valami más-e, nem tudom) agyak, lookin nyereg, zoom nyeregcsõ, ike stucni és kormány. Részben épített cajg, én nagyon szeretem, én nem találtam rajta gyenge pontot.
Scott yecora váz, rigidia zac 2000 felnik, fekete küllõzéssel, agyakkal, ... , jól néz ki ;-), elöl Schwalbe Landcruiser 1.75-ös (vegyes aszfalt - terep használat miatt), hátul pedig egy még ki nem cserélt, de lekopott irc 1.95-ös mythosxc slick (még tippem sincs, hogy mire legyen helyette). SR xcp 75 telo (nem erõs, de nekem megfelel), deore váltók, váltókarok, fékek, fékkarok, hajtómû, shimano .... racsni és lánc, shimano parallax (hogy ez neve-e az agyaknak, vagy valami más-e, nem tudom) agyak, lookin nyereg, zoom nyeregcsõ, ike stucni és kormány. Részben épített cajg, én nagyon szeretem, én nem találtam rajta gyenge pontot.
#9671
Írta 2008. december 28. - 14:39
#9672
Írta 2008. december 28. - 14:13
[quote name='Bikertigger']az nem is, csak elõbb nézzen utána , mielõtt....vagy ilesmi na
tényleg, megkérdezhetné mondjuk valamilyen biciklis fórumon.
http://31337.pl
tényleg, megkérdezhetné mondjuk valamilyen biciklis fórumon.
http://31337.pl
#9673
Írta 2008. december 28. - 14:10
Lassan közel a végleges állapotához, gondoltam megmutatom.
Még kap majd egy fekete mavic EX721et hátra, meg arany kiegészítõket:)

http://img3.tar.hu/b.../36989311.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989297.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989276.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989266.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989256.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989055.jpg#3
alkatrészlista: ITT
Még kap majd egy fekete mavic EX721et hátra, meg arany kiegészítõket:)

http://img3.tar.hu/b.../36989311.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989297.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989276.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989266.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989256.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989055.jpg#3
alkatrészlista: ITT
#9674
Írta 2008. december 28. - 00:28
A helyedben gyorsan módosítanék a post-on, mert elég ciki, amit írtál.
szerintem meg nem ciki, hogy nem ismerek mindent.
konás, köszi a segítséget, azóta utánanéztem.
#9675
Írta 2008. december 27. - 23:11
ugyan miért kéne átmatricázni? :chin:
ez így tökéletes.
és szépek a meridák is! :clap:
ez így tökéletes.
és szépek a meridák is! :clap:
#9676
Írta 2008. december 27. - 22:56
szép,szép, csak át kell matricázni, akkor lesz az igazihttp://picasaweb.google.hu/jaoannes/FotPLyZat03#5270062634584573266
http://picasaweb.goo...062634584573266
#9677
Írta 2008. december 27. - 22:40
#9678
Írta 2008. december 27. - 22:28
#9679
Írta 2008. december 27. - 22:08
#9680
Írta 2008. december 27. - 21:37
Hehe... igazából McGywertõl kérdeztem, de most vettem észre, hogy a Te bringádon is olyan van:D(elõször valahogy átsiklott a szemem fölötte)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





