Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9661
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Szép a brinyód DÉBÉ, egyszer szívesen kipróbálnék egy ilyen ûber gépet, hogy milyen érzés vele átmenni egy gyökér és kõrengetegen.
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#9662
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

mi bajod van a wensonnal?

Janes
biztos elfogult vagyok, de nekem tetszik :)
lõhetnél még képeket róla!

semmi bajom a wensonnal, csak egyenlíteni kellene Rémhöri "rémtettét" a Merida-Wenson matricázási akcióval :)

#9663
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Szép az a Bighit de jól látom a linkplate-nél a csavaroknál a korrózió jelét?:chin:
...


ja, a sérülésem miatt nincs használva a szegény pára, de majd letakarom valamivel:)

#9664
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

szép,szép, csak át kell matricázni, akkor lesz az igazi ;)

mi bajod van a wensonnal?

Janes
biztos elfogult vagyok, de nekem tetszik :)
lõhetnél még képeket róla!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9665
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Szép az a Bighit de jól látom a linkplate-nél a csavaroknál a korrózió jelét?:chin:

Szép a Merida outi is a kék bandázzsal, de kicsit érdekesen van beállítva a nyereg rajt.:)

#9666
sutam

sutam

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Köszi ;-).

Igen, egy GT matrica.

#9667
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Ezek az én kerékpárjaim :
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#9668
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jóó nagy! Biztos hórihorgas vagy!
" a szar, mert a haver aszonta'..." vélemények, meg nem érdekelnek.
fõleg, ha e mellé 3 évig tart nála egy lánc..

#9669
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jól néz ki :spoko:
az ott egy GT matrica az alsócsövön? :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#9670
sutam

sutam

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Az én bringám:

Scott yecora váz, rigidia zac 2000 felnik, fekete küllõzéssel, agyakkal, ... , jól néz ki ;-), elöl Schwalbe Landcruiser 1.75-ös (vegyes aszfalt - terep használat miatt), hátul pedig egy még ki nem cserélt, de lekopott irc 1.95-ös mythosxc slick (még tippem sincs, hogy mire legyen helyette). SR xcp 75 telo (nem erõs, de nekem megfelel), deore váltók, váltókarok, fékek, fékkarok, hajtómû, shimano .... racsni és lánc, shimano parallax (hogy ez neve-e az agyaknak, vagy valami más-e, nem tudom) agyak, lookin nyereg, zoom nyeregcsõ, ike stucni és kormány. Részben épített cajg, én nagyon szeretem, én nem találtam rajta gyenge pontot.

Feltöltött kép

#9671
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Feltöltött kép


kéne:love1:



#9672
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
[quote name='Bikertigger']az nem is, csak elõbb nézzen utána , mielõtt....vagy ilesmi na

tényleg, megkérdezhetné mondjuk valamilyen biciklis fórumon.

http://31337.pl

#9673
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Lassan közel a végleges állapotához, gondoltam megmutatom.
Még kap majd egy fekete mavic EX721et hátra, meg arany kiegészítõket:)


Feltöltött kép

http://img3.tar.hu/b.../36989311.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989297.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989276.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989266.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989256.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36989055.jpg#3

alkatrészlista: ITT

#9674
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

A helyedben gyorsan módosítanék a post-on, mert elég ciki, amit írtál.


szerintem meg nem ciki, hogy nem ismerek mindent.

konás, köszi a segítséget, azóta utánanéztem.:)

#9675
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
ugyan miért kéne átmatricázni? :chin:
ez így tökéletes.
és szépek a meridák is! :clap:

#9676
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

http://picasaweb.google.hu/jaoannes/FotPLyZat03#5270062634584573266



http://picasaweb.goo...062634584573266

szép,szép, csak át kell matricázni, akkor lesz az igazi ;)

#9677
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Csatlakozom! Szép! Grat.! Speci Mini Wedgie... szeretjük!;)

#9678
porch

porch

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
szép darab.:)
azok a kerekek mit bírnak?

#9679
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
http://picasaweb.goo...062634584573266



http://picasaweb.goo...062634584573266

#9680
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Hehe... igazából McGywertõl kérdeztem, de most vettem észre, hogy a Te bringádon is olyan van:D(elõször valahogy átsiklott a szemem fölötte)