Nálam forditva volt, ez elsö merevfarút nagy szeretettel fogadtam és az AM- es haverokkal is sikeressen turáztam vele. Jólvan na, lefele az utolsónak válatam be a terepet, de sikerült majdnem minden vele. Nálad lehet ez forditva lessz, az ami eddig tabu volt, simán legurul majd.
Tam, zsir a bicó.
Manitou nagyot lökött a minöségen. Biztos jó a villa.
Ami nekem nagyon bejövös, az a Yeti geometriája.
Egy fehér nyereg, fehér Syncros kormányszár és újra kapod a max. pontot tölem, év végén a nevezésen:p
Ja, meg egy 140-es villa igy néz ki :
http://www.pic-uploa...at-150.jpg.html
zOrg,
a seszinü, senkinek nem kellendö bicón lehet megsegitenélek.
Mivel nem egy trend bringa, és a Morati is annyit jelent szlávul:
Mora = kell, muszály
ti = te, neked
na most heggeszthet a dolgozó ilyen név mellet valami normálisat?:chin:
Zorg mielött kuka, megnézem azért.
Mivel enté váza túl nagy volna, szabaduljon töle ahogy tud. Az ö baja.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







