Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8701
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Konás szép az ösztelós. Remélem boldogulsz majd vele versenyen is.
Nálam forditva volt, ez elsö merevfarút nagy szeretettel fogadtam és az AM- es haverokkal is sikeressen turáztam vele. Jólvan na, lefele az utolsónak válatam be a terepet, de sikerült majdnem minden vele. Nálad lehet ez forditva lessz, az ami eddig tabu volt, simán legurul majd.

Tam, zsir a bicó.
Manitou nagyot lökött a minöségen. Biztos jó a villa.
Ami nekem nagyon bejövös, az a Yeti geometriája.
Egy fehér nyereg, fehér Syncros kormányszár és újra kapod a max. pontot tölem, év végén a nevezésen:p
Ja, meg egy 140-es villa igy néz ki :
http://www.pic-uploa...at-150.jpg.html

zOrg,

a seszinü, senkinek nem kellendö bicón lehet megsegitenélek.
Mivel nem egy trend bringa, és a Morati is annyit jelent szlávul:

Mora = kell, muszály
ti = te, neked

na most heggeszthet a dolgozó ilyen név mellet valami normálisat?:chin:
Zorg mielött kuka, megnézem azért.

Mivel enté váza túl nagy volna, szabaduljon töle ahogy tud. Az ö baja. :)

#8702
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Ha bringa, akkor ami szép, az az elox.
De attól függetlenül tetszik Koca bicaja, valahogy csak el van találva. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8703
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
ha már bringa szín. Én a Klein színváltós színével kibékülnék :D
amugy az én ktm em is fekete amolyan ktm es narancssárga csíkkal.
A mostani ktm ek színei nekem Nem annyira megnyerõk.

#8704
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Csak sajnos nehéz és alu....


a szinrol volt szo nem a bringarol

amugy nekem sincsen sok bajom a turkizzel :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8705
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

de ez a szín mindent visz (nálam persze)

ja és csak fél off, mert egyszer még ha nem vigyázunk :)

Feltöltött kép


Csak sajnos nehéz és alu....
Team Heavy Pedál Szeged

#8706
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Hát van ami sosem megy ki a divatból;)

Tigger, szép Merida-zõd gép!

ja csak a qrva merida idén hanyagolja a zöldet

pedig egy hfs xc az elsõ számú jelöltem momentán
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8707
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

Öt éve nincs problémám a bicajom színével: homokfúvott, festetlen, nyers titán... ;) :D

Nem szokták megkérdezni, hogy mivel van lefestve? ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#8708
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Öt éve nincs problémám a bicajom színével: homokfúvott, festetlen, nyers titán... ;) :D


Hát van ami sosem megy ki a divatból;)

Tigger, szép Merida-zõd gép!

#8709
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
azért a titánnal én is kibékülnék azt meg kell hagyni.
tigger: nagyon vad az a cube

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8710
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Öt éve nincs problémám a bicajom színével: homokfúvott, festetlen, nyers titán... ;) :D
"In idem flumen bis non descendimus"

#8711
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
de ez a szín mindent visz (nálam persze)

ja és csak fél off, mert egyszer még ha nem vigyázunk :)

Feltöltött kép
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#8712
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

konás: jól néz ki ez a haro, csak a nyeregvázcsõ elötti csõ lehetne kicsit kecsesebb. netán ezzel fogsz versenyezni? :chin:

így van ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8713
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
így van

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8714
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Ez is csak olyan mint minden más divat. Kezdetben volt ugye a polír alu divat, a rikító szín divat, az elox divat. Aztán volt az ezüst - fekete divat, a matt divat, most a fehér divatot éljük, de jön vissza az elox és egyre több újra a színes bicaj. A kör bezárul, nincs új a nap alatt.

#8715
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
nekem bejönnek a színes bringák is, de a fehér már kicsit sok mostanában. minden felsõkategóriás alkatrész fehér (legalábbis elég sok).

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8716
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
szerintem is a bicaj alapvetõ színe a fekete,vagy valamilyen sötétebb szín.nekem valahogy a fehér nem is igazán illik egy bicajra...

#8717
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
na ja :D

#8718
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

CJ engem becéz "sátánistának", mert nálam a kerékpár alkatrészek alapvetõ színe nem más, mint a fekete :)


És hát lássuk be, a macis avatarod is egy sötét, gonosz lélekre utal:)

#8719
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

Mióta van neked sid-ed?
A fekete-fehér kép nagyon szép.


igen márc óta van :), köszi

CJ engem becéz "sátánistának", mert nálam a kerékpár alkatrészek alapvetõ színe nem más, mint a fekete :)

konás: jól néz ki ez a haro, csak a nyeregvázcsõ elötti csõ lehetne kicsit kecsesebb. netán ezzel fogsz versenyezni? :chin:

#8720
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

na bazz az szép súly... mennyit nyom a váz+tag?
És mi ez a Roval kerék? Ez az amit a Specialized gyárt, vagy miez?


vaz 2.6kg taggal
villa 1740g tengellyel :)

kerek Roval Traversee Disc

Feltöltött kép

For aggressive trail riders that aren't afraid to take risks and go big, this wheel gives you the durability to traverse the whole mountain, while still compensating for light weight.


  • E5 alloy high strength disc rim with eyelets, tubeless compatible
  • Front hub: includes quick-change 25/20mm/QR axle caps
  • Rear hub: CNC-machined alloy body, high quality Swiss-made internals, ratchet and cassette
  • Front: 24 spoke DoubleDrive pattern
  • Rear: 28 spoke 3x pattern supports disc brakes and loads to the rear wheel
  • DT super comp 2.0/1.7/1.8mm round spokes
  • DT hexagonal pro lock alloy nipples
  • Roval steel quick releases
  • Includes tubeless rim tape
  • Approximate Wheelset weight: 1579g/set
  • Approximate Q/R weight: 125g/set
  • Limited Lifetime Warranty


elfelejtkeztem a felniszalagodrol, de holnap ranezek
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F