Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8681
Írta 2009. április 05. - 21:51
#8682
Írta 2009. április 05. - 21:13
#8683
Írta 2009. április 05. - 21:08
a következõ egy fekete-red ano szinü markolat lesz ha minden igaz
én amugy kedvelem a fehéret, de inkább a tört árnyalatokat, nem a hofehéret.
#8684
Írta 2009. április 05. - 21:03
#8685
Írta 2009. április 05. - 19:35
Kapott rendesen ...
Az uj r7 tenyleg nagyon jo
Konas a te foxod meg 1 sz*r
#8686
Írta 2009. április 05. - 19:19
kapott új kerekeket és pár kék apróságot.
Nem gondolkoztál sokat a hope beszerzésén:) szép lett, hatásos a sok fekete mellett a kék.
grat
#8687
Írta 2009. április 05. - 18:56
http://img227.images...3/dsc009361.jpg
http://img6.imagesha...9/dsc009401.jpg
Ne mondjátok azt, hogy a Polar S szériás szenzorok nem bírják a sarat
...
http://img210.images...7/dsc009421.jpg
Pilis Kupán tudják, hogy mi helyett mentem arra a versenyre...
Fixi újratöltve: http://img15.imagesh...8/dsc009351.jpg
http://img227.images...9/dsc009151.jpg
#8688
Írta 2009. április 05. - 17:56
offoff
Sala
fogom használni a Fox villámat a pilis kupán ápr 19-én?
mert az R7 egy kalap sz.r, barom ki azért pénzt ad...
on
pedig álítólag az új r7 nagyon jó
fritzeknél tesztgyöztes vlt most. (igaz nem volt fox a kategóriában
on
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#8689
Írta 2009. április 05. - 17:47
hát ha van egy kevés eszed is, pénzt nem adnál ilyen villáért
a fox 1000x jobb!
köszönöm
hm akkor 2 sör??
#8690
Írta 2009. április 05. - 17:43
http://www.kepfeltoltes.hu
Szintén telefonos kép, csak épp a telefon már matuzsálemi korban van...
Jövõ héten majd
"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"
#8691
Írta 2009. április 05. - 17:43
hát ha van egy kevés eszed is, pénzt nem adnál ilyen villáértMennyiért adod el nekem?
a fox 1000x jobb!
köszönömfogod
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#8692
Írta 2009. április 05. - 17:40
Mennyiért adod el nekem?off
Sala
fogom használni a Fox villámat a pilis kupán ápr 19-én?
mert az R7 egy kalap sz.r, barom ki azért pénzt ad...
on
A sebesség mindent megold.
#8693
Írta 2009. április 05. - 17:39
#8694
Írta 2009. április 05. - 17:14
Sala
fogom használni a Fox villámat a pilis kupán ápr 19-én?
mert az R7 egy kalap sz.r, barom ki azért pénzt ad...
on
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#8695
Írta 2009. április 05. - 17:10
#8696
Írta 2009. április 05. - 17:06
#8698
Írta 2009. április 05. - 14:38
De nagy vitát indítottam ezzel a fehér dologgal.
Az enyém,meg kék,fekete bár engem is elkapott az elox láz.
A történelem mindig ismétli önmagát.
#8699
Írta 2009. április 05. - 01:21

project: csini a sunday!
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






