Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8381
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
adapter mas, maga a feknyereg ugyanaz

#8382
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Miért nem cseréled meg?



Üdv.

Miért azt lehetne?
Mert mindenhol azt olvasom hogy elsõ vagy hátsó tárcsafék tehát ebbõl gondoltam hogy azért írják oda hogy csak elõre vagy hátra lehet felrakni vagy nem?:confused:
A másik gondom meg az hogy sajnos a BB7-es háza szürke szinü az 5-sé meg fekete ami színben jobban paszol a teló szinéhez + nem akarom megbontani a szinharmóniát sem.:wtf:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#8383
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Miért nem cseréled meg?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#8384
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

de miert hatra rakjatok a bb7-et? kicsit jobb mint a bb5, en az 5-ost tennem hatra



Üdv.

Az úgy volt hogy én hátra is BB5-st akartam,de amikor megvettem a telót akkor mondta az eladó hogy maradt neki még a régi készletbõl a régi áron egy BB5-se,mondtam neki hogy akkor rakja fel azt majd pár nap elteltével mondtam neki hogy hozzon egy hátsot is,de mire oda került a sor már nem volt csak a BB7-es s így mondtam hogy akkor legyen az szóval ij.:wtf:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#8385
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
de miert hatra rakjatok a bb7-et? kicsit jobb mint a bb5, en az 5-ost tennem hatra

#8386
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Üdv mindenkinek.

No egy 80+ párezer forintos tuning Manitou Axel Super LO,Avid BB5 160-as elsõ tárcsafék,Avid BB7 160-as hátsó tárcsafék és új elsõ hátsó kerékszett után ilyen lett a gépem.

http://picasaweb.goo...feat=directlink
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#8387
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

ma kicsit megjárattuk a bringákat:)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg



Üdv.

Nekem mind kettõ gép tetszik mind kettönek szépek a színei meg úgy minden,persze a TREK nekem kicsit jobban tetszik.:lick:
(és már megint elfogúlt vagyok :D)
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#8388
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
szep ez a trek, de az a nyereg engem szerintem egyszeruen kettevagna alulrol :D
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#8389
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
ma kicsit megjárattuk a bringákat:)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#8390
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Egyetértek az elõttem szólókkal, nagyon tetszik a villád. Jól tudsz rajzolni.
Gratula!!

#8391
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nekem is nagyon tetszik a villa! gratulálok!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#8392
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Sakic: Aztarohadt!:D

Te tudsz valamit! Gratula!

#8393
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Ez a teló nagyon szép lett! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8394
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

McGywer: picit szebb kulacstartót tégy rá, ott nekem kilóg a lóláb
Szépek az acél Crux-ok! Grat. hozzá mindkettõtöknek!


A kulacstartó bevált darab, Cateye mûanyag, könnyû, olcsó, bírja a 7decis kulacsot és nem retkezi össze a kulacsokat, mint pl. egy alu kulacstartó.
Nem "retro gép" építése volt a cél, lényegében minden jött a 20"-os verzióról a kormányszáron és a fékkarokon kívül.

#8395
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
amugy egeszen pofas :)

#8396
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Olyan ami rendesen rajta is marad, de ha kész lesz akkor kap majd egy réteg átlátszó lakkot is
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#8397
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
sima alkoholos filc vagy olyan ami rendesen rajta is marad?:)

#8398
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Összefirkáltam a telómat :) Majd a másik fele is meglesz
Feltöltött kép


Feltöltött kép

Feltöltött kép






Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#8399
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
McGywer: picit szebb kulacstartót tégy rá, ott nekem kilóg a lóláb
Szépek az acél Crux-ok! Grat. hozzá mindkettõtöknek!



#8400
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Merev feszítõvel akarom megoldani a láncfeszességet.
A kormány+stucni csak ideiglenes megoldás, most keresek, könnyû 25,4es kis emelkedésû kormányt+ hozzá passzoló stucnit.
Meg valahonnan "régi" SD7es fékkarpár is kell, a mostani full fekete nem tetszik. Sok apróság van még hátra; nycsõbilincs, rövid lánctányércsavarok, elöl tengelycsere, stb...