Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17981
Posted 2006. June 08. - 21:20
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17982
Posted 2006. June 08. - 20:55
#17983
Posted 2006. June 08. - 19:17
NE ÍGY! NE ÍGY!
lor-inc g-boxx designer. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...
#17984
Posted 2006. June 07. - 14:04
amig megszereled a sajat bringadat egyszer egy heten, kibirhato a ultraderm
ha 8at csinalsz minden nap, inkabb a kesztyu
es nem is noi bicikli
most az uj kedvencem meg sarga. de arra meg az van irva hogy stumpjumper expert
RAUH-Welt
B E G R I F F
#17985
Posted 2006. June 07. - 07:57
#17986
Posted 2006. June 07. - 00:32
gyönyörû szerintem
fehérre én is akarom/tam az ac szintereztetni,de lehet ez nem nézne ki szépen fehérben...
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#17987
Posted 2006. June 07. - 00:04
Szép - szeretem a fehéret, de az aranyat azt eléggé nem.
Nyilván rossz helyen kérdezem, de ez a fûzés meg milyen? Mi az értelme? Mitõl jó? . . .
amarha :scared: most figyelem én is... nem ront ez valamit a kerék tulajdonságain, ha már használni nem használ ? elvégre dh, vagy mi a fene...
#17988
Posted 2006. June 06. - 23:28
#17989
Posted 2006. June 06. - 23:27
Sosem leszek DH-s, de azért ez szép:
http://si6.mtb-news....earl_white3.jpg
http://si6.mtb-news....891/v10_1_1.JPG
Szép - szeretem a fehéret, de az aranyat azt eléggé nem.
Nyilván rossz helyen kérdezem, de ez a fûzés meg milyen? Mi az értelme? Mitõl jó? . . .
#17990
Posted 2006. June 06. - 23:25
Ismerõs, mert a teló színe nem eredeti. Utolsó emlékem szerint 125e körül volt.Ez Zed gépe, egy másik, apróban sokat futott cumóért (sherman) lett kis értékegyeztetéssel elcserélve
Kb. fél éve néztem ki, most megcsíptem.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#17991
Posted 2006. June 06. - 23:22
Ez sokáig futott az apróban is. Tényleg jó gép!
Ez Zed gépe, egy másik, apróban sokat futott cumóért (sherman) lett kis értékegyeztetéssel elcserélve
Kb. fél éve néztem ki, most megcsíptem, pont jó méret, és a geo is bejön, bár kissé elszoktam már a merev terepgépektõl meg az erõs XC-s jellegtõl, de holnap majd összeszokunk terepen is
A megfelelõ idõben majd az Altrixról is lesz kép
#17992
Posted 2006. June 06. - 23:16
Ez sokáig futott az apróban is. Tényleg jó gép!Nem a legjobb kép, de a lényeg látszik...
Author Sector 19' triple butted cro-mo
súly valahol ~11 kg körül
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#17993
Posted 2006. June 06. - 23:09
Sosem leszek DH-s, de azért ez szép:
http://si6.mtb-news....earl_white3.jpg
http://si6.mtb-news....891/v10_1_1.JPG
durva gép. Kalaius, szép az author !
#17994
Posted 2006. June 06. - 23:04

Nem a legjobb kép, de a lényeg látszik...
Author Sector 19' triple butted cro-mo
Sid Team remote lockout
Hollowtech XT, RF 44 32 22, M520 aminél sár hatására beindul az önmegsemmisítõ
X9 trigger, X9 váltás kivéve LX eváltó
Sram 7 kar, SD5 fékek
Formula agyakon Mavic 117-es felnik
Rubena Saurus és Scylla (hétköznapokra)
Ritchey WCS tart WTB titánsines rakátát
noname stucni meg BBB kormányt markol
Jagwire
súly valahol ~11 kg körül
#17995
Posted 2006. June 06. - 22:20
http://si6.mtb-news....earl_white3.jpg
http://si6.mtb-news....891/v10_1_1.JPG
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#17996
Posted 2006. June 06. - 22:12
#17997
Posted 2006. June 06. - 12:40
#17998
Posted 2006. June 06. - 10:49
Én csak ebbõl gondoltam, hogy gyárt nameg a Merida Mechanik "trade mark-olt R betûs" ipari tisztítószer név is utal arra, hogy õk csinyájják......
Na valaki dobjon ki mert dolgoznom kellene:)
#17999
Posted 2006. June 06. - 10:47
Visszakanyarodva a témához: a Gellért déhán Kozma Ádám kurva jól ment és õ lett a legjobb magyar hobbista. Neki adtam el korábban a Giant vázamat. remélem hamarosan kerül bele egy duplavállas. Így utólag nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen ígéretes kezekbe került a vázam. GRAT.
#18000
Posted 2006. June 06. - 10:40
Megyek is a vitás topicba:))
Ül itten az ember, netezget meg idõnként beugat de majd leszokom róla, bocs...
Megnéztem, tényleg nem gyártanak csak gyorsabb volt a kezem mint az agyam (az a kevés).

Sign In
Create Account

Back to top






