Igen, ami a bikkmakkban is volt. A szem ami megy le az elsovaltohoz.
A nyereg kb egyvonalban van a kormannyal.. bar ez a kepen nem latszik
Az X0 an gondolkoztam, haverom ajanlott hatsovaltot... de az igazsag az hogy az X9 is felelmetesen gyors. A sor is majdnem X0 lett, de az XT t jobban ismerjuk... nem akartam probalgatni, meg ez olcsobb is volt.
5 megas kep, ha van eleg savszeled: http://kovta.uw.hu/g.JPG

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






