Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17521
Posted 2006. July 31. - 22:08
#17522
Posted 2006. July 31. - 22:00
markolatváltó maradjon meg a tekerõs gépek rossz szokása(mint a DC is)
extrém bringára csak pöcögtetõs;)
na majd jól meglesem azt a randa gépszörnyet vmikor remélem:)
és leshetnél rugókat is, majd MSN-en megírom holnap körül, h pontosan milyen kellene, így elsõre annyi jut eszembe, h a 222-es tagba 450 körüli kéne
#17523
Posted 2006. July 31. - 21:58
ha felajánlana vki egy ilyet, még a csapi ellenére is elfogadnám
sok-sok kellemes kilómétert vele!
#17524
Posted 2006. July 31. - 21:57
a nyereg ráadásul brutálisan elõre van tolva, alig van pilótafülke, mivel berugózáskor a hátsó kerék beleér(t)!!
amúgy mostanra már nincs is rajta
a terelõn kívül 1 kérdés maradt még, h markolat v trigger? markolatváltó is nagggyon fasza, csak az akkor behatárolja, h milyen rendes markolattal lehet használni
markolatváltó maradjon meg a tekerõs gépek rossz szokása(mint a DC is)
extrém bringára csak pöcögtetõs;)
na majd jól meglesem azt a randa gépszörnyet vmikor remélem:)
#17525
Posted 2006. July 31. - 21:55
Ma megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.
Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG
Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:
Nekem nem tetszik, bár ezzel már korábban is így voltam. Ma ráadásul egészen közelrõl vehettem szemügyre. De remélem, hogy neked tetszik, és be is fog válni.
Úgy néz ki, hogy augusztus végére nekem is meglesz a "KONA."
:lol1:
#17526
Posted 2006. July 31. - 21:45
amúgy mostanra már nincs is rajta
a terelõn kívül 1 kérdés maradt még, h markolat v trigger? markolatváltó is nagggyon fasza, csak az akkor behatárolja, h milyen rendes markolattal lehet használni
#17527
Posted 2006. July 31. - 21:32
ebbõl a v10bõl meg még lehet bicikli is, de egyelõre nem úgy néz ki:D a nyerget retusálja már le valaki róla!!!
:rotfl:
#17528
Posted 2006. July 31. - 21:30
A SC nem az én mûfajom, de igazi rettenetnek tûnik, bár a hosszúkanalas Deore váltó kicsit fura rajta:)
Gratulálok a szép masinákhoz!
#17529
Posted 2006. July 31. - 21:24
még csak a "gyári" fotóval tudunk szolgálni;
http://apro.bikemag....t=22188&cat=all
V10, 5th, BoxXxer, Mag, DoubleTrack, Hadley és Novatec
ami kerül rá; RF Prodigy DH, Altrix kormánymû, SramX7 váltókar/hváltó, terelõ még kérdéses...
és persze vmi értelmes nyereg a Love Seat helyett
#17530
Posted 2006. July 31. - 21:02
gratula, remélem beválik......menettapasztalatokat várjukMa megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.
Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG
Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17531
Posted 2006. July 31. - 20:59
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.
Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG
Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:
#17532
Posted 2006. July 31. - 20:52
#17533
Posted 2006. July 31. - 20:48
#17534
Posted 2006. July 31. - 20:43
a 400 gramm elég könnyûnek számít...igaz, abszolut nem értek ezekhez a masszív cuccokhoz, de én még plasztik tüskés medvetalp pedállal nem találkoztam...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17535
Posted 2006. July 31. - 20:41
#17536
Posted 2006. July 31. - 20:32
addig meg 300 Ft-ért egy nagy mûanyag platform, legjobb erre...
#17537
Posted 2006. July 31. - 14:25
#17538
Posted 2006. July 31. - 14:04
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#17539
Posted 2006. July 31. - 12:48
#17540
Posted 2006. July 31. - 10:56

Sign In
Create Account

Back to top





