Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16961
Posted 2006. September 27. - 19:05
#16962
Posted 2006. September 27. - 13:51
villa megcsinalva
[gyari hibas volt a levegopatron, kaptam egy ujat]
tubeless gumi is megvan
[conti explorer pro ust 2.1 650g]
kapott meg egy par szepseges KORE gyorszarat, FSA Orbit XL II kormanycsapit a gyari vacak golyos cane creek helyett, egy XT fogaskereksort, mert az elozo az valami nagyon gaz volt, meg mar van 2 FSA alu tanyerom is, csak azok meg nem kerultek fel.
igy nez ki
ha majd nagyon sok penzem lesz ilyesmire, akkor jon egy kore i-beam nyeregcso valami sdg nyereggel, mert feleannyiba kerul, mint valami jofele karbon cso titanpalcas ultravekony nyereggel, de sulyban eleg kozel all hozza, easton EA70 kormany, meg thomson x4 stucni. a king fejcsapagy az ebbol a gepbol most mar ugy tunik kimarad, majd ha veszek masikat, abba.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16963
Posted 2006. September 27. - 10:53
az én gépem sem a vidámság szobraÉn is az voltam egészen 2002-ig, most már nem, jó bringákat gyártanak. Bár nekem ez a színösszeállítás túl komor.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16964
Posted 2006. September 27. - 09:00
Én is az voltam egészen 2002-ig, most már nem, jó bringákat gyártanak. Bár nekem ez a színösszeállítás túl komor.bár merida ellenes vagyok, de szép a színösszeállítása! grat!
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#16965
Posted 2006. September 27. - 07:58
bár merida ellenes vagyok,
?????????????????
Az milyen?
;-)
#16966
Posted 2006. September 27. - 07:38
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16967
vendég_Zsoltti_*
Posted 2006. September 27. - 00:35
vendég_Zsoltti_*
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Már megvannak az új Syncros felnik, az agyak még kérdésesek.
Télen lecserélem az Xmission készletet kivéve nyereg, és kap SPD-pedált is.
Patent lesz remélem:)
üdv
#16968
Posted 2006. September 26. - 14:09
#16969
Posted 2006. September 26. - 13:57
#16970
Posted 2006. September 26. - 13:28
csak az a piros pedál....
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16971
Posted 2006. September 26. - 12:33
#16972
Posted 2006. September 25. - 08:40
gyönyörû ez a Simplon! Használd egészséggel?
András,
boltbajárós integrált LX-el? Tudlak sajnálni:)
#16973
Posted 2006. September 25. - 08:29
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16974
Posted 2006. September 24. - 22:04
http://www.felix.ch/...="simplon exos"
Asszem, ennyit elég ebben a témában, nem offolok tovább!
Lényeg. Bringáim:
1 Steintrikes Recumbent trike
2 Radius Liegerader Recumbent bike
3 BMC Spartacus mounti
4 Specialized Stumpjumper FSR XC pro mounti (Eladó)
5 Specialized SWorks M4 mounti (Eladó)
6 Simplon Exos országúti
Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ![]()
#16975
Posted 2006. September 24. - 15:31
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16976
Posted 2006. September 23. - 14:10
2004-ben mar 10sebesseges volt az ultegra? :chin:
tamáska: Jól van naaaa...
Igazság, hogy a váz 2004es a szett 2005ös!
Nézz rá: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2772
Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ![]()
#16977
Posted 2006. September 22. - 21:01
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16978
Posted 2006. September 22. - 15:21
#16979
Posted 2006. September 22. - 14:39
gratulaHáát... tudatom, hogy megvan életem elsõ komoly országútija!
Ilyen még nem volt!
Simplon Exos 2004es váz, karbon villa, 2004es 3*10es Ultegra szett, Mavic Ksirium Elite kerekek!
Hétfõn már azzal szeretnék menni Szegedre dolgozni!
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16980
Posted 2006. September 22. - 13:08
Ilyen még nem volt!
Simplon Exos 2004es váz, karbon villa, 2004es 3*10es Ultegra szett, Mavic Ksirium Elite kerekek!
Hétfõn már azzal szeretnék menni Szegedre dolgozni!
Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ![]()

Sign In
Create Account

Back to top





